מדיניות הפרטיות "אריאל.נט"

אנחנו, באוניברסיטת אריאל מכבדים את הפרטיות שלך ולכן יצרנו את מדיניות הפרטיות הזו.

מי אנחנו ?
אוניברסיטת אריאל בשומרון הוא הגורם המפעיל את השירות לו נכתבה מדיניות פרטיות זו. לצרכי מתן השירות אנחנו אוספים מידע על אודותיך, כפי שמפורט במדיניות הפרטיות שלנו. המידע שיאסף על אודותיך ישמר אצלנו, ויועבר לאחרים רק בהתאם למדיניות זו.

האם אתה חייב לספק לנו מידע ?
אין חובה לספק לנו מידע על פי חוק, אך ללא המידע לא יהיה ניתן לקבל את השירותים שאנו מציעים או להרשם.

מה המידע האישי שאנחנו שומרים על אודותיך ?
המידע שאנחנו שומרים על אודותיך הוא שמך המלא,כתובת הדואר האלקטרוני שלך, כתובת הIP שלך, מספר הטלפון שלך, ומידע מזהה נוסף שתמסור לנו באמצעות השירות. אנחנו עשויים עוד לאסוף עוד מידע מזהה על אודותיך במקרה שבו תצור איתנו קשר עם פניה ונצטרך לשמור את המידע הזה לצרכי השירות. בעת פתיחת פניה אתה עשוי לספק לנו מידע נוסף כמו כתובת, צילום, פרטים על רכבים בבעלות וכדומה.

מה המידע שאינו מזהה אישית שאנחנו שומרים על אודותיך ?
המידע הלא מזהה שנאסף על אודותיך הוא השימוש שלך בשירות, כגון העמודים שצפית בהם, מידע טכני על ציוד הקצה שלך, כגון גרסאת דפדפן, מערכת ההפעלה שלך, רזולוציית המסך וכדומה, מידע סטטיסטי ולא מפולח אישית כגון מדינה, פלח אוכלוסיה, גיל משוער (אם לא נתת גיל).

כיצד אנחנו אוספים על אודותיך מידע ?
אנחנו אוספים את המידע שאתה מספק לנו בזמן השימוש בשירות שלנו, וגם מקבלים פרטים עלייך מאחרים, כגון רשתות חברתיות שאתה משתמש בהן במקביל לשירות או ספקים שלנו שאוספים עבורנו מידע.

כיצד אנחנו משתמשים במידע שנאסוף ?
אנחנו משתמשים במידע שאספנו לצורך פניה אלייך לגבי הפניות שפתחת במערכת פניות.

למי יש גישה למידע על אודותיך ?
אנחנו מספקים גישה למידע לעובדים שלנו, שנמצאים תחת חובת סודיות מלאה, לספקי שירותים שלנו שכפופים לאותה חובת סודיות ושדרושים לצורך אספקת השירות.

האם לצדדים שלישיים יש גישה למידע ?
אנו משתמשים בשירות Google Analytics לניתוח השימוש שלך באתר ובשירות Facebook לשימוש לצרכי פרסום ומידע חברתי, וכן בשירות Userway ליצירת נגישות בשירות

כיצד אנחנו יכולים לצור איתך קשר ?
אנו נצור עמך קשר טלפוני ובאמצעים אלקטרוניים לצרכי מתן השירותים; תמיד ניתן לבקשה הסרה מרשימת התפוצה שלנו. אם המידע הועבר לאחרים, ההסרה תחול גם עליהם.

כיצד אנחנו מדווחים על אירועי אבטחה ?
אנחנו מדווחים לך רק על אירועי אבטחת מידע חמורים, אם יקרו.

מיהו קצין הפרטיות שלנו, וכיצד תוכל לצור עמו קשר ?
אנו מכבדים את הפרטיות שלך ואת החוק, לכן יש לנו בארגון ממונה על הגנת פרטיות, אלירן סולומון. תוכל לצור איתו קשר באמצעות דואר אלקטרוני בכתובת privacy@ariel.ac.il . קצין הפרטיות שלנו יקבל את התלונה ויפרסם דוחות רבעוניים על תלונות של כלל המשתמשים בשירות.

האם אנחנו משתמשים בעוגיות ?
עוגיה היא קובץ ממוחשב שנשתל במחשב או במכשיר הקצה שלך ומאפשרת לזהות אותך כאשר אתה גולש באתרים שונים. במהלך השירות, השירות משתמש בעוגיות, אנחנו מאפשרים גם כן לאחרים להשתמש בעוגיות בשירות, העוגיות ישמשו גם בשירות וגם מחוצה לו כדי להציג לך פרסום מפולח.