׳¦׳׳˜

הידעת? הדפדפן שהינך גולש ממנו אינו עדכני

הדפדפן שהינך גולש ממנו אינו עדכני ויתכן שהאתר אינו יעבוד בצורה טובה. הדפדפנים הנתמכים באתר הם:

לחץ על האיקונים למעבר לדף ההורדה של הדפדפן

סגירת חלונית אל תציג בשנית

בסגירת החלונית תועבר/י לאתר מותאם לדפדפן ויתכן כי חלק מהאתר לא יעבוד בצורה מיטבית

דף הבית למען הקהילה

רשימת קורסים סמסטרים א' - ב', תשע"ט

תחום לימודיםקוד הקורסשם הקורססמס'ש"סיוםשעותמרצה
לימודי המזה"ת 3515110 תנועות חברתיות ומחאה פוליטית א' 2 ג' 17:00-19:00  דר' גדי חיטמן
  3526210 ישראל במלחמה ושלום ב' 2 א' 13:00-15:00  דר' דינה ליסנסקי 
  3560610 משטר מדינה וחברה בירדן ב' 2 א' 9:00-11:00  דר' יפת בשמת
  3562710 מרצח ארלוזורוב לרצח רבין א' 2 א' 13:00-15:00  דר' לוין אייל
  3562810 המזה"ת בעידן האביב הערבי ב' 2 ג' 15:00-17:00  דר' גדי חיטמן
  3563010 סוגיית יסוד בערביי ישראל א' 2 א' 15:00-17:00  דר' גדי חיטמן
  3563910 תולדות הטרור ב' 2 א' 15:00-17:00   דר' דינה ליסנסקי 
  3563510 פמיניזם ופמיניסטיות במזרח התיכון ב' 2 ג' 17:00-19:00  דר' יפת בשמת
  3563610 מטבח מינכן למגדלי התאומים ב' 2 ב' 13:00-15:00  דר' דן נאור
  3564010 תרבות, יופי ומיניות באיראן ב' 2 ב' 9:00-11:00  דר' רונן כהן
  3574510 מצרים המודרנית ב' 2 ג' 9:00-11:00  דר' יפת בשמת
  3575910 אנטישמיות בעולם הערבי א' 2 ב' 9:00-11:00  דר' יפת בשמת
  3579910 כלכלה, פשיעה וטרור א' 2 א' 9:00-11:00  דר' ארז כהן
ארכיאולוגיה ולימודי א"י 1114810 האדם ובעלי החיים בא"י ובסיבותיה ב' 2 ד' 15:00-17:00  פרופ' אברהם שמש
  1115510 כתובות עבריות ושמיות  ממלכות יהודה ,ישראל ושכנותיהן ב' 2 א' 9:00-11:00  פרופ' איציק שי
  1118110 קברים וקבורה בתקופת הברונזה והברזל א' 2 ג' 13:00-15:00  פרופ' איציק שי
  1118410 רפואה וחומרי מרפא בא"י הקדומה א' 4 ג' 13:00-17:00  פרופ' אברהם שמש
היסטוריה של עם ישראל 1610210 מבוא לימי הביניים בהיסטוריה של עם ישראל א' 2 ד' 15:00-17:00  דר' מרציאנ יואל
  1610310 תולדות עם ישראל מגירוש ספרד ועד 1800 א' 2 ד' 11:00-13:00  דר' אחיעזר גולדה
  1670610 הנאציזם בשואה א' 2 א' 17:00-19:00  דר' קיריל פפרמן
  1160110 התנועה הציונית ברוסיה וברית המועצות ב' 4 ו' 10:00-14:00  דר' ראובן אנוך
  1163410 תולדות השואה א' 4 א' 13:00-17:00  דר' קיריל פפרמן
  1164810 יהודים בתרבות ומדע בברית המועצות א' 4 ב' 9:00-13:00  דר' הלנה רימון
  1169310 תגובות היהודים לשואה ב' 2 א' 17:00-19:00  דר' קיריל פפרמן
  1630710 התנועה הציונית בארצות האסלאם ב' 2 א' 11:00-13:00  פרופ' לאה מוקוביצקי
מורשת כללי 1083910 לשונות יהודיות מהן א' 2 ו' 10:00-12:00  דר' ראובן אנוך
  1091210 הגות יהודית אחר השואה א' 2 ו' 10:00-12:00  דר' רפאל שוחט
  1096110 משה מנדלסון: חדשנות ושמרנות בפילוסופיה ובפרשנות המקרא ב' 2 ה' 13:00-15:00  דר' רפאל ישפה
מקרא 1120910 שבת וחגים א' 4 ה' 13:00-17:00  דר' אמיר משיח
  1122010 אישות  תלמוד הלכה ומנהג א' 4 ב' 13:00-17:00  דר' אורי צור
  1122310 תרגומי תנ"ך א' 2 ו' 12:00-14:00  דר' אורי צור
  1172010 מנח עד אברהם א' 2 ו' 10:00-12:00  דר' ראובן אנוך
  1172910 דמויות נשים במקרא א' ב' 2 א' 15:00-17:00  דר' דוד רוטשטיין
  1173010 דמויות נשים במקרא ב' ב' 2 א' 17:00-19:00  דר' דוד רוטשטיין
ספרות 1420101 מבוא לספרות העברית בעת החדשה חלק א' א' 2 ה' 9:00-11:00  פרופ' אורציון ברתנא
  1420410 השירה העברית  בשנות  בשנות ה 30 וה 40 של המאה העשרים א' 2 ה' 15:00-17:00  דר' הלנה רימון
  1420610 מבוא לספרות העברית בעת החדשה חלק  ב' ב' 2 ה' 13:00-15:00  דר' הלנה רימון
  1420910 ירושלים בספרות העברית לדורותיה ב' 2 ה' 15:00-17:00  דר' עופרה מצוב כהן
משאבי אנוש 2510510 ניהול משאבי אנוש א' 3 ה'\ג' 13:00-16:00/17:00-20:00  דר' שושי הורוביץ/דר' כהן ניסן הילה
  2520410 תורת הראיון מבחני מיון, הערכה והשמה א' 3 ג' 16:00-19:00  דר' שושי הורוביץ
  2520510 ניהול יכולות וכישורים א' 2 ה' 17:00-19:00  דר' שושי הורוביץ
  2520510 ניהול יכולות וכישורים א' 2 ו' 12:00-14:00  דר' כהן ניסן הילה
תקשורת 3310810-01 לשון חברה ותקשורת א' 2 א' 15:00-17:00  דר' צוריאל ראשי
  3311310-01 מבוא לתקשורת המונים א' א' 2 א' 11:00-13:00  דר' חננאל רוזנברג
  3311410-01 מבוא לתקשורת המונים ב' ב' 2 א' 11:00-13:00  דר' חננאל רוזנברג
  3311810-01 פסיכולגיה חברתית ב' 2 ה' 9:00-11:00  דר' זיו ריבה
  3314310-01/02 מבוא לתולדות האומנות א' א' 2 ד' 11:00-13:00  דר' רוית קצב קונפורטי
  3314410-01/02 מבוא לתולדות האומנות ב' א' 2 ד' 13:00-15:00  דר' רוית קצב קונפורטי
  3314510-01 מושגי יסוד בתרבות המערב א' א' 2 א' 17:00-19:00  דר' גולן להט
  3314610-01 מושגי יסוד בתרבות המערב ב' ב' 2 א' 15:00-17:00  דר' גולן להט
  3378810-01 מחוברים - הסוציולגיה של הפלאפון - קורס בחירה א' 2 א' 09:00-11:00  דר' חננאל רוזנברג
מדעי ההתנהגות 3613410 מבוא לפסיכולוגיה א' א' 2 ד' 15:00-17:00  פרופ' שמואל שאקי
  3613510 מבוא לפסיכולוגיה ב' ב' 2 ד' 15:00-17:00  פרופ' שמואל שאקי
  3620510 פסיכולוגיה חברתית א' א' 2 ה' 15:00-17:00  דר' עדית שלו
  3620610 פסיכולוגיה חברתית ב' ב' 2 ה' 15:00-17:00  דר' עידית שלו
החוג לקרימינולוגיה 1970110 מוסדות אכיפה מניעה וטיפול א' 2 ד' 9:00-11:00  דר' חגית בוני נח
  1970210 מצבי לחץ ומשבר ב' 2 ב' 13:00-15:00  דר' צבי ליזה
  1970410 אלימות במשפחה ב' 2 ג' 13:00-15:00 דר' אביאלי הילה 
  1971410 טרוריזם ב' 2 ג' 13:00-15:00 דר' כהן לוק הילה 
  1971710 היבטים פסיכולוגיים של תוקפנות ואלימות א' 2 ב' 13:00-15:00 דר' צבי ליזה 
  1971910 תרבות,פשיעה ותקשורת א' 2 א'  15:00-17:00 דר' לוי אינה 
  1972010 אתיקה ושחיתות במבט קרימינולוגי ב' 2 א' 15:00-17:00 דר' לוי אינה 
  1972910 נשים ופשיעה ב' ד'  9:00-11:00 דר' בוני נח חגית 
  1973010 פרופילאות בשירות אכיפת החוק א' 2 ב' 11:00-13:00 דר' כהן לוק קרן 
  1973410 טרור וסמים א' 2 ג' 13:00-15:00 דר' בוני נח חגית 
  1973710 מניעת פשיעה-תיאוריה ויישום ב' 2 ב' 11:00-13:00 דר' ורד נאמן חביב 
  1973810 מוסר וסטייה א' 2 ב' 11:00-13:00 דר' ורד נאמן חביב 
  1974110 שימוש לרעה בסמים ואלכוהול א' 2 ג' 15:00-17:00 דר' בוני נח חגית 
  1974610 טראומה וטיפול בנפגעי טרור ב' 2 א' 17:00-19:00 דר' אביאלי הילה 
  1974710 מערכת אכיפת החוק בישראל א' ב'   15:00-17:00 דר' לבקוביץ אמיר 
סוציולוגיה ואנתרופולוגיה 1810210 מבוא לאנתרופולוגיה א' א' 2 א' 9:00-11:00 דר' ורצברגר רחל 
  1810310 מבוא לאנתרופולוגיה ב' ב' א' 9:00-11:00  דר' ורצברגר רחל 
  1810410 מבוא לסוציולוגיה א' א' 2 א' 11:00-13:00  דר' איתן אורקיבי
  1810510 מבוא לסוציולוגיה ב' ב' 2 א' 11:00-13:00  דר' איתן אורקיבי
  1872310 תנועות מחאה בארץ ובעולם א' 2 ב' 17:00-19:00  דר' איתן אורקיבי
  1872910 סוציולוגיה של הספורט ב' 2 ג' 15:00-17:00  דר' לוי משה
  1873910 סוציולוגיה של זהויות ונרטיבים בחברה א' 2 ב' 15:00-17:00 דר' איתן אורקיבי 
  1874010 סוציולוגיה אורבנית ב' 2 ב' 15:00-17:00 פרופ' ביליג מרים 
  1875010 אנתרופולוגיה של צבא ומלחמה ב' 2 ב' 13:00-15:00 דר' עוזי בן שלום 
  1875310 אנתרופולוגיה של הדת ב' 2 ב' 17:00-19:00 דר' ורצברגר רחל 
  1875410 תרבות וחברה א' 2 ב' 13:00-15:00 דר' מירה משה 
כלכלה ומנהל עסקים 3011710 מבוא לשיווק א' ב' 3 ב' 12:00-15:00  דר' גלית קליין
  3011810 מבוא לכלכלה מאקרו ב' 4 א' 9:00-13:00 דר' גונן לימור 
  3011910 מבוא לכלכלה מיקרו א' 4 א' 9:00-13:00 דר' גונן לימור 
  3012610 ניהול א' א' 3 ב' 12:00-15:00 דר' גלי בנימין 
  3021710 מבוא לשיווק ב' א'\ב' 2 ד' 15:00-17:00 מר פוגל יוסף 
  3021810 ניהול ב' א'\ב' 3 ד' 15:00-18:00 דר' בן הדור בתיה 
  3030510 מדיניות עסקית ב' 3 ד' 9:00-12:00 מר פוגל יוסף 
  3031010 כלכלת ישראל א'\ב' 2 ב' 15:00-17:00 דר' סולברג עדית 
  3031310 דיני עסקים בישראל א'\ב' 3 ב' 12:00-15:00 פרופ' איינהורן טליה 
  3031510 חינוך פיננסי א'\ב' 2 ב' 15:00-17:00 דר' שיפמן דניאל 
  3072510 היסטוריה כלכלית ב' 3 ג' 12:00-15:00 דר' שיפמן דניאל 
  3073310 מנהיגות ב' 3 ג' 15:00-18:00 דר' גלי בנימין 
  3073610 יזמות עסקית א' 3 ג' 9:00-12:00 מר פוגל יוסף 
  3074210 כלכלת עבודה א' 3 ג' 12:00-15:00 דר' סולברג עדית 
  3076410 תקשורת ארגונית בעולם גלובלי ב' 2 ב' 15:00-17:00 דר' אלאונורה שקולניק 
  3079010 שיווק קימעונאות ולוגיסטיקה א' 3 ג' 15:00-18:00 דר' הינו איל 
  3079810 מסחר אלקטרוני ויזמות א' 3 ג' 15:00-18:00 דר' הינו איל 
  3079910 כלכלת סייבר ב' 4 ג' 16:00-21:00 דר' צוילינג מרדכי 
ניהול מערכות בריאות  3811310 מערכת הבריאות של ישראל א' 2 ו'/ ב' 17:00-19:00/08:00-10:00 פרופ' יוסי וייס 
  3811410 מערכת הבריאות בעולם ב' 2 ו'/ ב' 18:00-20:00/11:00-13:00  פרופ' אלחיאני אשר 
  3831410 דילמות אתיות ברפואה א' 2 ד' 16:00-18:00 גב' שילת גילי 
עדכון אחרון ב-רביעי, 12 ספטמבר 2018 12:58
 

 

ברוכים הבאים לאתר אוניברסיטת אריאל בשומרון לכל צורכי הנגישות יש ללחוץ על כפתור הנגישות למעלה