להכיר את תרבות אתיופיה

בתאריך 21.03.2012 עתיד להתקיים במרכז האוניברסיטאי, ערב תרבות יוצאי אתיופיה. במהלך הערב, שהפך כבר למסורת במרכז, תתאפשר לקהל הצצה לחייהם ותרבותם העשירה של הסטודנטים עולי אתיופיה שלומדים במרכז. במהלך הערב החגיגי, תועלה תערוכה שתציג מוטיבים מחיי תרבות יוצאי אתיופיה וכן יופעלו דוכנים בנושא (כולל דוכני מכירה ייחודיים). כמו כן, במהלך הערב יעלו הסטודנטים הצגה מקורית פרי עטם, אודות  תרבות המקור שלהם, הבדלי תרבויות, חייהם כסטודנטים בישראל, סטיגמות ואקטואליה. הציבור מוזמן!

סיוע לעולים

מדור קליטת עלייה מסייע לסטודנטים עולים חדשים וותיקים שלומדים במרכז האוניברסיטאי ויתכן כי זכאים למימון על ידי המנהל לסטודנטים עולים.

התמיכה והסיוע ניתנים במגוון תחומים:

בתחום האדמיניסטרטיבי -תיווך בין הסטודנט למינהל הסטודנטים לברור זכאות ועוד, הכוונה וליווי לגורמים רלוונטיים בתוך המרכז ומחוצה לו.

בתחום האקדמי - הכוונה לסיוע לימודי מסובסד: שיעורי עזר, הוראה מתקנת, הדרכה בכתיבה אקדמית, סדנאות למידה וקורסים ייחודיים.

בתחום החברתי - מערך חברתי פעיל, מועדון סטודנטים עולים ייחודי וכיפי, ציון מסורת וחגי ישראל, טיולים, סדנאות ועוד.

צוות דקנט הסטודנטים ישמח לסייע בכל שאלה או צורך שמתעורר בנוגע לסטודנטים העולים. דרכי פנייה למדור קליטת עלייה : tzabar@ariel.ac.il , טלפון: 407 03-9371/ 03-9066215 משרדי מדור קליטת עלייה נמצאים בבניין ראאב, חדרים: 52.2.6, 52.2.7.

למען העתיד שלך

לאחרונה נפתח בקמפוס המרכז האוניברסיטאי, תחת השירותים שמציע הדקנט, מרכז "עתיד" לייעוץ לימודי והכוון תעסוקתי.

ייעוץ תעסוקתי הוא תהליך שמטרתו לסייע בבחירת מסלול לימודים, מקצוע או קריירה. התהליך מיועד לכל מי שמתלבט ולא יודע מה ירצה לעשות כשיהיה גדול, למי שבחר תחום לימודים ורוצה להיות בטוח בבחירתו, למי שנמצא לקראת סיום לימודיו ומתלבט לגבי המשך דרכו או למי שמעוניין לעשות שינוי או הסבה מקצועית.

התהליך עצמו מורכב משלוש פגישות עם פסיכולוגית, יועצת תעסוקתית מקצועית, שבמהלכן תנסה יחד עם המועמד לעמוד על נקודות החוזק שלו, נטיותיו המקצועיות ותחומי העניין שלו. כמו כן, במהלך המפגשים יבוצע אבחון תעסוקתי ממוחשב שיבדוק כישורים, מאפיינים פסיכולוגים ומידת ההתאמה למגוון רחב של מקצועות בשוק הלימודים והתעסוקה. התהליך מוצע במחיר מסובסד באופן וייחודי לחברי המרכז האוניברסיטאי. ליצירת קשר ולפרטים נוספים: 03-9066318 או 054-2454487

 

 

IMG_0179

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

question

המשך

עדכון אחרון (שני, 19 מרץ 2012 10:41)