המרכז האוניברסיטאי השיק לאחרונה סדרת פרטי לבוש ומוצרים נלווים, הנושאים את לוגו המוסד ושמו. המוצרים נמכרים במחירי עלות זה מספר שבועות בחנות של רשת "אקדמון", הנמצאת בשטח הקמפוס.

קולקציית הפריטים פותחה ברוח מוסדות אקדמיים מובילים בעולם דוגמת UCLA, אוניברסיטאות הרווארד, קולומביה ועוד, זאת על מנת לחזק את הקשר בין המרכז האוניברסיטאי לקהילת הסטודנטים שלו, וכן לאפשר למבקרים מרחבי העולם, אנשי אקדמיה וסטודנטים המגיעים לקמפוס ללימודים או לכינוסים אקדמיים, לחזור עם מזכרת ממקום שהותם.

עינת דיין, מנהלת אגף השיווק והפרסום של המרכז האוניברסיטאי, מציינת: "מטרת סדרת המוצרים היא להגביר את גאוות היחידה בקרב הסטודנטים שלנו, ולנהוג כפי שמוסדות אקדמיים מובחרים ברחבי העולם נוהגים. גם במעשה זה אנו עושים צעד נוסף בדרך להיותנו מוסד אוניברסיטאי מוביל בישראל, לכל דבר ועניין".

מנכ"ל "אקדמון" חי צבר מוסיף: "ייחודה של רשת 'אקדמון' היא בפעילות בסביבה אקדמית בלבד, ולכן חשוב לנו להעמיק את הקשר בינינו ובין הקמפוסים. כבר בימים הראשונים למכירת המוצרים בחנות בקמפוס אריאל היינו עדים להתעניינות ולרכישה של המוצרים, וככל שהיא תגבר, נוכל להרחיב את מגוון המוצרים".

המוצרים הנמצאים למכירה הם: חולצות בגזרות מתאימות לנשים ולגברים בצבעים שחור ולבן, בכיתוב עברי ואנגלי, וכן כובעים רחבי שוליים וספלים.

3

.

המשך

עדכון אחרון (רביעי, 01 ספטמבר 2010 14:52)