שם פרטי שם משפחה מחלקה פקולטה
   

לשכת הנשיא
נשיא אוניברסיטת אריאל פרופ' יהודה דנון 03-9066-153  
נגיד מר יגאל כהן אורגד 03-9371-415  
יו"ר הועד המנהל אלוף (במיל.) הרצל בודינגר 03-9371-415  
עוזר מחקר לנגיד מר יוסי פוגל 074-7296747 052-4445004
מנהלת לשכת הנשיא, מזכירת חבר הנאמנים גב' דוריה רכס 03-9371-415 054-7776-407
מזכירת לשכת נשיא גב' רוית גלברט 03-9066-153  
מזכירת הנגיד גב' נאוה מזון 03-9758990  
פקס לשכת הנשיא   03-9067-440  
דוברות ויחסי ציבור
ראש מנהל דוברות ויחסי ציבור גב' נעמה יחזקאלי 03-6543-979 054-3231-665
רכזת יח"צ הנדסה ומדע גב' מירב קליק 03-6543-970  
רכזת תקשורת פנים ארגונית גב' נעמה פסקה דיווס 074-7296-812 054-3394-897
רכזת תקשורת דיגיטלית גב' מוריה ברשן גארב 03-6543-973 054-3394-810
רכזת יח"צ חו"ל גב' ניקול גרינספאן 03-6543-993 054-7740-227
רכזת יח"צ מדעי החברה גב' ליטל אלפסי 03-6543-976 054-5620-738
רכז רשתות חברתיות מר אלעד עציון 074-7296-616 054-2170123
רכזת תוכן בדיגיטל גב' שני בן הרוש 074-7296-616 052-3933133
רכז יח"צ בשפה הרוסית מר אלכסנדר אברבוך 03-9143-026  
לשכת הרקטור
רקטור פרופ' מיכאל זיניגרד 03-9066-281  
מנהלת לשכת הרקטור גב' לימור עדן 03-9066-138 054-7776-401
מזכירת הרקטור גב' איילת זרביב אברהם 03-9066-281  
ראש היחידה למינוי וקידום גב' מורן רייכמן 03-9371-427 054-7740-273
ראש מדור מינוי וקידום סגל גברת גלית יוספי 03-9758-925  
מזכירות היחידה למינוי וקידום סגל בכיר מיכל דה סילבה 03-9143-015  
מזכירות היחידה למינוי וקידום סגל בכיר- פקס   03-6453103  
פקס לשכת הרקטור   03-9765-716  
לשכת סגנית הרקטור
סגנית הרקטור פרופ' מלי ביטון- שחורי 03-9758-975  
מזכירת סגנית הרקטור גב' ורד ויסברוט 03-9076-527  
רכזת לשכה גב' יעל צור 03-9371-419 054-7766-397
מזכירות אקדמית
המזכירה האקדמית גב' שפרה וייס 03-9066-275 054-3394-701
ראש לשכת מזכיר אקדמי   03-9066-203  
רמ"ד תכנון ובקרה תקציבית גב' שני מוראד 03-9066-372  
מנהל אתר האינטרנט מר רועי וייטמן 03-6453-126  
רכזת תכניות לימודים גב' רעות ביבס 03-9066-077  
רכזת בכירה תל"מ ושיבוץ חדרים גב' טלי מזרחי 03-9066-107 054-6002196
מדור מיחשוב
מדור רישום וקבלה
ליעוץ לימודים יש לחייג 1800660660      
מנהלת מדור רישום וקבלה גב' שגית זאבי 03-9066-146  
אחראית קבלה גב' לאה פיק 03-9066-146  
אחראית רישום גב' אלנה פלדמן 03-9066-146  
אחראית מיחשוב ולוגיסטיקה גב' אורנה גולשטיין 03-9066-146 054-3231-668
אחראי רישום מר ארוול שטיין 03-9066-146  
רכזת בוגרים גב' מילי אספרנסה אלון 03-9066-146  
פקס   03-9066-278  
מדור תוכניות לימודים
ראש מדור תוכניות לימודים גב' שרית וייס 03-9066-354 054-7740-219
רכזת תוכניות לימודים גב' הילה כהן 03-9066-107  
רכז בקרה ומחשוב תל"מ מר רוסטיסלב פופדין 03-9066-208  
אגף בחינות
ראש אגף בחינות גב' רונית מורד 03-9756-285 054-7776-465
רכזות אגף הבחינות -רב קוי   03-9755-826  
תפעול בחינות גב' לילי כהן 03-9066-105 054-7740-266
פקס   03-9076-584  
פקס   03-6419-854  
מסע
רכז הדרכה מר ולדימיר יונייב 03-9060-726 054-7740-283
רכזת חברתית גב' לריסה בצביצקי 03-6312-539 054-3394-859
ועדת משמעת
ועדת משמעת   03-9371-466  
פקס   03-9758-924  
היחידה האוניברסיטאית לילדים ונוער
מנהלת היחידה גב' יעל פישביין 03-9758942 054-2478900
אחראית תחום פדגוגיה גב' יהל בן ברוך 03-9076580 052-3114851
ראש מדור תפעול ובקרת איכות גב' שני מרבל 074-7233032 054-9401771
מפעילת תקציב ואדמינסטרציה גב' מוריה מרדכי 03-9143029  
רכזת חטיבה פדגוגית/ רכזת אלפא גב' מוריה לביא 03-9076567  
רכז פרוייקטים / מדעי המחשב מר יצחק שליסל 03-9076568  
הפקולטה למדעי החברה והרוח
דיקן הפקולטה למדעי החברה והרוח פרופ' אלי לשם 03-9076-520  
ראש מינהל הפקולטה גב' מירי צדקני 03-9755-876  
רכזת תכנון ובקרה גב' עדי ליפשיץ 03-9076-598  
מזכירת דקן ורכזת פקולטה גב' עמית ארד 03-9066-251  
פקס   03-9371-479  
המחלקה לכלכלה ומנהל עסקים
ראש המחלקה ד"ר עדית סולברג-יוטב 039076500  
סגנית ראש המחלקה ד"ר לימור גונן 03-9076502  
סגן ראש המחלקה ד"ר האיל הינו 03-9076-502  
ראש התכנית לתואר שני' פרופ' שמואל סטשבסקי 03-9765-703  
ראש התכנית לתואר שני' רו''ח איתן דרור 09-9765-707  
ראש התוכנית לתואר שני פרופ' שמואל סטשבסקי 03-9765-730  
סגל בכיר ד"ר רועי טאוסיג    
סגל בכיר מר אמיתי טאוב    
סגל בכיר ד"ר קובי ענבר    
סגל בכיר ד"ר אלאונורה שקולניק    
סגל בכיר ד"ר זאב שטודינר    
סגל בכיר ד"ר דורון קלונובר    
סגל בכיר ד"ר גלית קליין ליברמן    
סגל בכיר פרופ' גדעון יניב    
סגל בכיר רו"ח שמחה לב    
סגל בכיר ד"ר בתיה בן הדור    
סגל בכיר ד"ר שולה פסח    
סגל בכיר פרופ' טליה איינהורן 03-9165-751  
סגל בכיר פרופ' ג'פרי קנטור 03-9765-731  
סגל בכיר ד"ר יעל ברנרדר- אילן    
סגל בכיר ד"ר גלי בנימין 03-9765-708  
סגל בכיר ד"ר לימור גונן 03-9765-732  
סגל בכיר ד"ר דורון גרינברג 03-9765-713  
סגל בכיר ד"ר היאל הינו 03-9765-700  
סגל בכיר ד"ר שלום לוי 03-9765-708  
סגל בכיר ד"ר אריה נחמיאס 03-9765-701  
סגל בכיר ד"ר עדית סולברג-יוטב 03-9076500  
סגל בכיר ד"ר דניאל שיפמן 03-9765-700  
סגל בכיר ד"ר ברוך מור 03-9765-711  
סגל בכיר ד"ר רונית יצחקי    
סגל בכיר ד"ר לאוניד אזרנט    
סגל בכיר ד"ר חנה גנדל- גוטרמן    
סגל בכיר ד"ר אייל אקהאוס    
סגל בכיר ד"ר ארטיום ז'לנוב    
סגל בכיר ד"ר זויה ניסנוב    
סגל בכיר ד"ר מוטי צוילינג    
סגל בכיר רו"ח חן שאשו    
סגל בכיר מר יוסי פוגל 03-9765-708  
ראש צוות גב' סיון נחמיאס 03-9066399  
רכזת סטודנטים גב' רבקה מדמוני 03-9066-399  
רכזת סטודנטים גב' ויקטוריה עובדיה פולק 03-9066399  
רכזת סטודנטים גב' חלי לוי 03-9066399  
רכזת סטודנטים בכירה מנהל עסקים תואר שני גב' ניזמית יוסוב 03-9076-554 054-3231-639
רכזת סטודנטים תואר שני גב' מיטל כהן 03-906-6274  
רכזת סטודנטים גב' ניצן גוניצקי 03-9066399  
רכזת סטודנטים גב' שרית גרופר 03-9066391  
פקס   03-9066-658  
המחלקה למדעי ההתנהגות
ראש מחלקה פרופ שמואל שאקי    
סגן ראש המחלקה ד"ר דניאל פיטוסי    
סגל בכיר ד"ר מיכל פנחס    
סגל בכיר ד"ר דניאל פיינגולד    
סגל בכיר פרופ' איתן אלעד 03-9066-306  
סגל בכיר פרופ' ניצה דוידוביץ 03-9066-103 054-7776-431
סגל בכיר פרופ' אביב וינשטיין    
סגל בכיר פרופ' הדסה ליטמן-עובדיה    
סגל בכיר פרופ' דנה מרגלית    
סגל בכיר ד"ר יניב ממה    
סגל בכיר ד"ר ליאור אורן 03-9066-363  
סגל בכיר ד"ר דניאל שבת    
סגל בכיר ד"ר גדי זרח    
סגל בכיר ד"ר שרון ענבי-גופר    
סגל בכיר ד"ר דנה צור ביתן    
סגל בכיר ד"ר אריה לזר 03-9066-287  
סגל בכיר ד"ר אליאן זומרפלד 03-9066-287  
סגל בכיר ד"ר אריאלה גיגי 03-9066-287  
סגל בכיר ד"ר אבירה רייזר 03-9076-519  
רכזת בכירה גב' רתם דרעי 03-9076555  
רכזת סטודנטים גב' שרה אלפנט 03-9076555  
רכזת סטודנטים גב' הילה ששון 03-9076555  
רכזת סטודנטים גב' דונה לוי 03-9076555  
פסיכולוגיה M.A רכזת סטודנטים גב' לבי יונצ'ה 03-9076555  
פקס   03-9066-629  
בית הספר לעבודה סוציאלית
ראש בית הספר פרופ' מנחם בן עזרא 03-9066-360  
ראש התוכנית לתואר שני ד"ר יונה ברסלר 03-9066-280  
ראש התוכנית לתואר ראשון ד"ר אסתר זיכלינסקי 03-9755-830  
ראש היחידה להוראת שדה ד"ר חוה שוורץ 03-9076-511  
סגל בכיר פרופ' אליעזר לשם    
סגל בכיר ד"ר פטריסיה טל כץ    
סגל בכיר ד"ר אהובה אבן זוהר 03-9066-676  
סגל בכיר ד"ר אוסנת לבנדה    
סגל בכיר פרופ' יאירה חממה רז 03-9066-343  
סגל בכיר ד"ר חווה שוורץ    
סגל בכיר ד"ר יונה ברסלר 03-9066-207  
סגל בכיר ד"ר לאה זנבר    
סגל בכיר ד"ר אסתר זיכלינסקי 03-9066-359  
סגל בכיר ד"ר מאיה קגן 03-9765-710  
סגל בכיר ד"ר אתי בר שוע    
סגל בכיר ד"ר עמית קאשי 03-9143046  
סגל בכיר ד"ר אהרון יורק    
סגל בכיר גב' תמי רומי 03-9066-678  
סגל בכיר גב' מיכל ניר    
סגל בכיר גב' אביבה ויינברגר    
מזכירת היחידה להוראה בשדה גב' אורלי כהן 03-9371-492  
מזכירת בית הספר גב' שקד מיזלס 03-9066-360  
רכזת הכשרה מעשית שנה ב' גב' שרון קציר 03-9758-907  
רכזת סטודנטים תואר שני גב' מירב וינברגר 03-9371-468  
פקס   03-9066-359  
המחלקה ללימודי המזרח התיכון
ראש המחלקה ד"ר רונן א. כהן 03-9066-638  
רכזת סטודנטים סיון קארו בן מאיר 03-9066244  
רכזת סטודנטים גב' אניה רבנקוב 03-9758939  
סגל בכיר ד"ר גדי חיטמן    
סגל בכיר ד"ר דן נאור    
סגל בכיר גב' עמליה השכל    
סגל בכיר ד"ר ארז כהן 074-7233061  
סגל בכיר ד"ר בשמת יפת    
סגל בכיר ד"ר איטה ביק    
סגל בכיר ד"ר אייל לוין    
סגל בכיר ד"ר הילה פלד-שפירא    
סגל בכיר ד"ר חן פרידברג    
פקס   03-9066-249  
המחלקה למורשת ישראל
ראש המחלקה פרופ' אברהם שמש 03-9066-368  
ראש התוכנית לתואר שני פרופ' אורציון ברתנא 03-9371-434  
סגל בכיר ד"ר שלם יהלום    
סגל בכיר פרופ' אמנון שפירא 074-7296-837  
סגל בכיר פרופ' יוסי גולדשטיין 074-7296-750  
סגל בכיר פרופ' לאה מקובצקי 03-9371-434  
סגל בכיר פרופ' ראובן אנוך 074-7296-368  
סגל בכיר פרופ' מקס שטרן 074-7296-837  
סגל בכיר ד"ר אבירם רביצקי 074-7296-368  
סגל בכיר ד"ר אורי צור 074-7296-737  
סגל בכיר ד"ר אמיר משיח    
סגל בכיר ד"ר דוד רוטשטיין 074-7296-368  
סגל בכיר ד"ר הלנה רימון 074-7296-737  
סגל בכיר ד"ר יונתן אדלר 03-9066-368  
סגל בכיר ד"ר יצחק שי    
סגל בכיר ד"ר ישי ארנון    
סגל בכיר ד"ר מאיר סיידלר 03-9066-368  
סגל בכיר ד"'ר שלם יהלום    
סגל בכיר ד"ר עופרה מצוב-כהן 074-7296-712  
סגל בכיר ד"ר תמר שלמון-מאק    
סגל בכיר ד"ר גולדה אחיעזר    
רכזת סטודנטים לתואר מוסמך גב' אנה אבישר 03-9066-307  
פקס   03-9066-612  
B.A רב תחומי במדעי החברה
ראש המחלקה ד"ר איל לוין 03-9765-728  
ראש צוות מר עמיהוד גלילי 03-9066-299 054-3394-716
רכזת סטודנטים גב' נטלי פוגל 03-9066-299  
רכזת סטודנטים גב' נופר אבן חיים 03-9066299  
רכזת סטודנטים גב' גולן קרן 03-9066-299  
רכזת סטודנטים גב' אורין מורובתי 03-9066-299  
פקס   03-9371-404  
חוג לסוציולוגיה ואנתרופולוגיה
ראש חוג ד"ר עוזי בן שלום 03-9066-504  
סגל בכיר פרופ' אודי לבל    
סגל בכיר פרופ' מרים ביליג    
סגל בכיר ד"ר משה לוי    
סגל בכיר ד"ר איתן אורקיבי    
סגל בכיר ד"ר משה לוי    
סגל בכיר ד"ר עוזי בן שלום    
סגל בכיר ד"ר רוני מש    
סגל בכיר ד"ר מירה משה    
חוג לקרימינולוגיה
ראש חוג פרופ' מלי שחורי ביטון 03-9765-744  
סגל בכיר ד"ר חגית בוני נח    
סגל בכיר ד"ר קרן כהן-לוק 03-9765-744  
סגל בכיר ד"ר יעל אביעד 03-9765-744  
סגל בכיר פרופ' שרה בן דוד 03-9765-744  
רכזת סטודנטים בכירה גב' מיטל סולימן 03-9755-842  
רכזת סטודנטים גב' ז'בנר מירב 03-9765-744  
פקס   03-9755-840  
חוג ללימודי ארץ ישראל וארכיאולוגיה
ראש חוג פרופ' יוסי גולדשטיין    
חוג לחשבונאות
ראש המחלקה לחשבונאות פרופ' ג'פרי קנטור 03-9066306  
סגנית ראש המחלקה רו"ח חן שאשו 03-9066306  
רכזת סטודנטים גב' מוריה פופובסקי 03-9066-306  
המסלול לשמאות מקרקעין
ראש היחידה מר יעקב אודיש    
רכזת סטודנטים בכירה גב' דינה ויס 03-9066-149  
רכזת סטודנטים גב' ענת חזום 03-9758-932  
פקס   03-9765-742  
הפקולטה להנדסה
דיקן הפקולטה להנדסה פרופ' שרגא שובל 03-9066-272  
ראש מינהל הפקולטה גב' עופרה מססה 03-9066-245 054-7776-483
רכזת פקולטה גב' רעות אופיר 03-9066-197  
רכזת פקולטה גב' ענת גפן 03-9143-036  
פקס   03-9066-654  
המחלקה להנדסת תעשיה וניהול
ראש המחלקה ד"ר איריס רכב    
סגל בכיר פרופ' דימיטרי גולנקו-גינזבורג 03-9066-666  
סגל בכיר פרופ' חנן גלזר 03-9066-664  
סגל בכיר פרופ' שרגא שובל 03-9066-292  
סגל בכיר ד"ר אסף בוצר    
סגל בכיר ד"ר מיכאל ווגנר 03-9371-411  
סגל בכיר ד"ר אורן מוזיקנט    
סגל בכיר ד"ר ליהי דראי 074-7233-010  
סגל בכיר ד"ר מיכאל חסון 03-9066-668  
סגל בכיר ד"ר רויטל דנוך 03-9066-668  
סגל בכיר ד"ר מיכאל מנביץ 03-9066-665  
סגל בכיר ד"ר ינון צוקרמן 03-9066-662  
סגל בכיר ד"ר ניר שוולב 03-9066-667  
סגל בכיר ד"ר יונית ברון    
סגל בכיר ד"ר טל גרינשפון 03-9066667  
סגל בכיר ד"ר דרור הרמל 03-9066-666  
סגל בכיר ד"ר יבגני קגן 03-9066-669  
סגל בכיר ד"ר רפי חן    
סגל בכיר ד"ר אמיר פרי    
רכזת סטודנטים בחירה גב' חבצלת סמו 03-9066-218 054-3394-703
רכזת/ מזכירת המחלקה גב' נילי גוטמן 03-9066-325  
רכזת/ מזכירת המחלקה גב' איריס רונן 03-9066-310  
פקס   03-9066-322  
מהנדס תעשיה וניהול מר אמיר ביטון   052-3611266
רכזת סטודנטים תואר שני- רובוטיקה והנדסת גורמי אנוש גב' עדי ברוך ונזטי 074-7296325  
המחלקה להנדסת חשמל ואלקטרוניקה
ראש המחלקה ד"ר מוניקה פנחס    
ראש התוכנית לתואר שני פרופ' יוסי פנחסי 03-9066-272  
סגל בכיר פרופ' גדי גולן   054-6002-914
סגל בכיר פרופ' אלון קופרמן 03-9371-482  
סגל בכיר פרופ' אשר יהלום 074-7296-199 054-7740-294
סגל בכיר פרופ' אנטולי ליפסקי 03-9066-198  
סגל בכיר פרופ' אראל גרנות 03-9066-656  
סגל בכיר פרופ' אהרן פרידמן 03-9758-979 054-7701-314
סגל בכיר פרופ' בוריס קפילביץ 03-9066-397  
סגל בכיר פרופ' גרגורי אגרנוביץ 03-9066-314  
סגל בכיר פרופ' יוסף ברנשטיין 074-7296-934 052-5759-301
סגל בכיר פרופ' שמואל שחם 03-9066-318  
סגל בכיר פרופ' משה עינת 03-9066-388  
סגל בכיר פרופ' יואל רצאבי 03-9076-587  
סגל בכיר ד"ר משה אברבוך    
סגל בכיר ד"ר אריה רייכמן    
סגל בכיר פרופ' אליהו פרבר 03-9066-297  
סגל בכיר ד"ר אמיר אברמוביץ 03-9066-389  
סגל בכיר ד"ר דויד אבוקסיס 03-9066-357  
סגל בכיר ד"ר יורי לוריא 03-9066-674  
סגל בכיר ד"ר יורי גורודצקי    
סגל בכיר ד"ר נדה מיטב 03-9371-441  
סגל בכיר ד"ר מוניקה פנחס    
מהנדס חשמל ואלקטרוניקה מר יפים לוקשיין 074-7296413  
מהנדס המחלקה מר מאיר בוסקילה 03-9066-240 054-3394-706
רכזת/ מזכירת המחלקה גב' אורית כהן 074-7233-039  
רכזת תואר ראשון גב' גלית לוי 03-9066-614  
רכזת סטודנטים- תואר ראשון + תואר שני גב' אורית אלמקייס גלאם 03-9066-176  
רכזת סטודנטים גב' עדנה שנהר 03-9066-177  
פקס   03-9066-238  
מהנדס חשמל ואלקטרוניקה מר דניאל רוזבן   054-8115126
מהנדס חשמל ואלקטרוניקה מר אלכסנדר פייר    
מהנדס חשמל ואלקטרוניקה מר אריה שוחט 03-9371413  
מהנדס חשמל ואלקטרוניקה מר עוז ליבנה 03-9066350 052-5554688
המחלקה להנדסת כימיה במסלולים ביוטכנולוגיה וחומרים
ראש המחלקה פרופ' מרינה ניסנביץ 03-9143-042  
ראש התוכנית לתואר שני פרופ' דוד וולף 074-7808997  
רכזת סטודנטים תואר ראשון + תואר שני הנדסה כימית גב' אולגה צניי 03-9066-650  
מהנדס המחלקה מר גריגורי פנחסוביץ' 03-9143080 054-3394-739
סגל בכיר ד"ר סער גולן    
סגל בכיר פרופ' מיכאל פירר 03-9066-212  
סגל בכיר פרופ' מיכאל זיניגרד 03-9066-281  
סגל בכיר פרופ' ברק עמיצור 074-7296-781  
סגל בכיר פרופ' אדוארד בורמשנקו 03-9066-134  
סגל בכיר פרופ' מרינה ניסנביץ 03-9143-042  
סגל בכיר ד"ר גד פנחסי 03-9066-469  
סגל בכיר ד"ר קונסטנטין בורודיאנסקי 03-9066-217  
סגל בכיר פרופ' איליה פוליצ'וק 03-9066-346  
סגל בכיר ד"ר אלכס לוגובסקוי 03-9066-785 050-4780-271
סגל בכיר ד"ר פאינה נקונצני 03-9066-606  
סגל בכיר ד"ר יעל אלבו 03-9066-786  
סגל בכיר ד"ר סבטלנה לוגובסקוי 03-9066-217  
סגל בכיר ד"ר עמנואל מנצ'ל   052-2881-906
סגל בכיר ד"ר רבקה כהן 03-9066-606  
סגל בכיר ד"ר תיאודור שטרן    
לבורנטית המחלקה להנדסת הכימיה גב' נונה איידלין 03-9066-313 054-4676346
פקס   03-9066-323  
לבורנטית המחלקה להנדסת כימיה גב' דורית צור 074-7296313 054-6961256
מזכירת המחלקה ורכזת סטודנטים גב' נועה ויס 03-9066289  
המחלקה להנדסה אזרחית
ראש המחלקה ד"ר מתי אדן 03-9143048  
סגל בכיר פרופ' רפי מן 03-9066-636  
סגל בכיר ד"ר סבינה לסיצה 03-9066-636  
סגל בכיר ד"ר אלעזר לב- און    
סגל בכיר ד"ר אוסנת רוט כהן 03-9066-626  
סגל בכיר ד"ר ארז כהן 03-9066-275  
סגל בכיר ד"ר דורית צימנד-שיינר 03-9066-626  
סגל בכיר גב' נילי שטיינפלד    
סגל בכיר מר אייל בורס 03-9076-544 052-3835-472
סגל בכיר מר חננאל רוזנברג    
סגל בכיר פרופ' אורי קומורניק 03-9371-435  
סגל בכיר פרופ' יעקב איסחקוב 03-9066-282  
סגל בכיר פרופ' יעקב בלוך 03-9066-255  
סגל בכיר פרופ' רבקה גילת 03-9066-255  
סגל בכיר ד"ר מיכאל זק    
סגל בכיר ד"ר אפרים איליה 03-9066-224  
סגל בכיר פרופ' יורי ריבקוב 03-9066-327  
סגל בכיר ד"ר איתן גולדשמידט 03-9371-435 054-7878-412
סגל בכיר ד"ר יבגניה גנין    
סגל בכיר ד"ר ארקדי בריוזקין 03-9371-435  
סגל בכיר ד"ר בוריס בלוסטוצקי 03-9066-158  
סגל בכיר ד"ר בני לב 03-9371435  
סגל בכיר ד"ר משה דניאלי 03-9066-536  
סגל בכיר ד"ר סבטלנה פושקר 03-9066-410  
ראש צוות גב' ויוי ארנון 03-9066-279 054-7776-485
רכזת סטודנטים בכירה גב' נילי גוטמן 03-9758-968  
רכזת סטודנטים גב' הגר עמרני 03-9066-175  
רכזת סטודנטים גב' אושרת עטון 03-9066-352  
רכזת סטודנטים גב' רחלי בוסקילה 03-9066-175  
רכזת סטודנטים גב' רחלי גורן-יהושע 03-9758-969  
מזכירת המחלקה גב' נעמי עקיבא 03-9066-653  
טכנאי המחלקה להנדסה אזרחית מר סרגיי פרוחורץ    
המחלקה להנדסת מכונות ומכטרוניקה
ראש המחלקה פרופ' צבי שילר    
מהנדס אלקטרוניקה מר מיכאל ויליקיסקי 03-9076-553  
מהנדס מכטרוניקה מר אילן תמיר 03-9076-553 054-7766-360
סגל בכיר ד"ר איציק ספיר    
סגל בכיר ד"ר יואל טנא 03-9066-825  
סגל בכיר ד"ר יורי גורודצקי    
סגל בכיר ד"ר מיכאל בן חיים 03-9066-525  
סגל בכיר ד"ר משה ברנד 03-9076-526 054-7740-297
סגל בכיר ד"ר ניר שוולב 03-9066-667  
סגל בכיר ד"ר סער גולן    
סגל בכיר פרופ' עידית אברהמי 03-9076-526  
סגל בכיר ד"ר שמעון לינייקין 03-9758-905  
רכזת סטודנטים בכירה גב' סוהלה גרוסמן 03-9066-651  
רכזת סטודנטים ומזכירת מחלקה   03-9765-724  
מעבדת רובוטיקה   03-9066-600  
המעבדה לאנרגיה מתחדשת   03-9076-525  
המרכז לביומכניקה באריאל   03-9758-905  
המעבדה לתחבורה ובטיחות בדרכים   03-9758-905  
המעבדה לקינמטיקה וגיאומטריה חישובית   03-9066-627  
לבורנט המחלקה להנדסת מכונות מר שגיא מנס 074-7233022  
פקס   03-9066-652  
הפקולטה למדעי הטבע
       
דיקן הפקולטה למדעי הטבע פרופ' גרי גלרמן 074-7233-079  
ראש מינהל הפקולטה גב' סבטלנה וייסברוט 03-9066-125 054-7740-214
רכזת הפקולטה גב' הילה דקלה גול 074-7233-080  
פקס   074-7233-041  
המחלקה למדעי המחשב
ראש המחלקה פרופ' דנה שפירא 074-7808-909  
ראש התכנית לתואר שני ד"ר בועז בן משה    
סגל בכיר פרופ' ואדים לויט 03-9066-163  
סגל בכיר ד"ר גבריאל ניבש    
סגל בכיר ד"ר דביר עמית- זאב    
סגל בכיר ד"ר דן אופיר    
סגל בכיר ד"ר דרור טובי 03-9066-547  
סגל בכיר ד"ר אלעד חורב 074-7233-071  
סגל בכיר ד"ר ענת צ'ירניאבסקי    
סגל בכיר ד"ר ליעד גוטליב    
סגל בכיר ד"ר עמרי ערן    
סגל בכיר ד"ר מירה גונן    
סגל בכיר ד"ר נועם חזון    
רכזת בכירה מדעי המחשב גב' רנה ברץ 03-9066-104 054-3394-836
מזכירה - מדעי המחשב גב' סנדרה זקס 074-7296-345  
ראש צוות, רכזת סטודנטים לתואר שני גב' דיאנה שטמפלר 03-9066-640  
פקס   03-9066-692  
המחלקה לפיזיקה
ראש המחלקה פרופ' יוסף רייחלין 03-9066-387  
סגל בכיר פרופ' מאיר לבקוביץ 03-9066-393  
סגל בכיר פרופ' גנאדי ויימן 03-9066998  
סגל בכיר פרופ' רומן פוגרב 03-9143089  
סגל בכיר פרופ' אליהו פרבר 03-9066297  
סגל בכיר פרופ' קוסטנטין קומושוילי 03-9765-719  
סגל בכיר ד"ר דן גמליאל 03-9066680  
סגל בכיר ד"ר פול בן ישי 03-9143091 03-6453148
סגל בכיר ד"ר מרסלו שיפר 03-9066269  
סגל בכיר ד"ר דימה צ'סקיס 03-9453128  
סגל בכיר ד"ר סרגיי בונדרקו 03-9758-922  
סגל בכיר ד"ר אלכסנדר פריגרין 03-9143095  
סגל בכיר פרופ' יעקב לויטן 03-9066-392  
סגל בכיר פרופ' טוביה שלזינגר 03-9371426  
מהנדס מעבדה ד"ר אנדריי גוריאצ'ב 03-6453129  
מהנדס מעבדה ד"ר רומן גריניוב 03-6453129  
רכזת בכירה גב' ציפי בירם 03-9066-270  
פקס   03-9066-395  
המחלקה למתמטיקה
ראש המחלקה פרופ' אלכסנדר דומושניצקי 03-9066-618  
ראש התכנית לתואר שני פרופ' פרנק עשוש 03-9066-693  
סגל בכיר פרופ' יעקב גולצר 03-9066-221  
סגל בכיר פרופ' יובל פליקר    
סגל בכיר פרופ' גרשון קרסין 039758-960 0544-292838
סגל בכיר פרופ' יהודה גרינבלט    
סגל בכיר ד"ר גילברט וינשטיין    
סגל בכיר ד"ר אפריים שמרלינג    
סגל בכיר ד"ר סבטלנה בונימוביץ    
סגל בכיר ד"ר דויד טנקוס    
סגל בכיר ד"ר אברהם גולדשטיין    
סגל בכיר ד"ר רומן יביץ 03-9066-257  
סגל בכיר ד"ר עדי ירדן    
סגל בכיר ד"ר יונה צ'רניאבסקי    
סגל בכיר ד"ר אלכסנדר רסין    
סגל בכיר ד"ר רוברט שוורץ    
סגל בכיר ד"ר זיו שמי    
סגל בכיר ד"ר יהודה אשכנזי 03-9030-517  
רכזת סטודנטים - תואר שני מתמטיקה יישומית גב' תמרה רזניקוב 03-9076-582  
המחלקה לביולוגיה מולקולרית
ראש המחלקה פרופ' דני ברנס 03-9371-480  
ראש התוכנית לתואר שני ד"ר טובית רוזנצוויג    
מהנדסת המחלקה ד"ר חנה אוחרימנקו 03-9076-596 054-5454-902
סגל בכיר פרופ' שירי ונציה- נבון    
סגל בכיר פרופ' אלברט פנחסוב 03-9066-290  
סגל בכיר ד"ר גבי גרליץ 03-9371-432  
סגל בכיר ד"ר טובי דרור 03-9076-547  
סגל בכיר ד"ר גדי תורג'מן 03-9371-430  
סגל בכיר ד"ר סטלה ארונוב 03-9371-431  
סגל בכיר ד"ר מלי שלמון   054-6350-197
לבורנטית גב' גלינה באיקיו 03-9076-596 052-8498-710
לבורנטית גב' הלנה טוצ'ינסקי 03-9076-443 052-6177-481
לבורנטית גב' ילנה טוצ'נסקי    
עובד בית חיות ד"ר ניקולאי גובשטיס 074-7296596  
פקס   03-9371-422  
עובדת בית חיות ד"ר טטיאנה טיכנוב 03-9067350 054-8446726
תואר שני- רכזת המחלקה גב' אינה רודניאנסקי 03-9755819  
המחלקה למדעי הכימיה
ראש המחלקה ד"ר חיה קורנוויץ 03-9066-371  
ראש התוכנית לתואר שני פרופ' דן מאירשטיין    
מהנדס במחלקה לכימיה ד"ר רמי קריגר 03-9066313  
סגל בכיר ד"ר תומר צדקי    
סגל בכיר פרופ' מיכאל זיניגרד 03-9066-623  
סגל בכיר פרופ' חיים כהן 03-9066-623  
סגל בכיר ד"ר אלכס שכטר 03-9371-470  
סגל בכיר ד"ר פלביו גרישפן 03-9755-861  
סגל בכיר ד"ר גיא פצ'ורניק 03-9755-806  
סגל בכיר ד"ר מיכאל מונטג 03-9066-347  
לבורנטית המחלקה להנדסת כימיה גב' פולינה וילקיס 03-9066-313 054-4598807
לבורנטית גב' בלה פלדמן 03-9066-313  
רכזת סטודנטים תואר שני ורכזת המחלקה- כימיה ביולוגית גב' ילנה בורודינה 03-9066-631  
פקס   03-9066-634  
המרכז לחקר חומרים
מהנדס חומרים מר אלכס קרסנופולסקי 03-9066-217 054-6002912
מהנדס חומרים מר מיכאל קרפושנקו 03-9066217 052-3406591
פקס   03-9066-234  
המעבדה
בית הספר ללימודים מתקדמים
דיקן בית ספר פרופ' שמואל שטרנקלר 074-7233-084  
סגנית דקן בית הספר ללימודים מתקדמים פרופ' שרה בן דוד   0543394713
ראש מנהל גב' ליאורה אילרוב 03-9076517  
רכזת תואר שלישי גב' תמר יוגב 03-9755-815  
רכזת סטודנטים בכירה בתואר שלישי גב' נינה ארואטה 0747233084  
רכזת סטודנטים תואר שלישי תלמידי חו"ל גב' אחינעם כץ 03-9143-025  
רכזת מלגות גב' יעל עבאדי 03-9066-659 054-7701-328
רכזת מלגות בכירה גב' דיאנה שימרון 03-9371423  
פקס   03-9066-298  
בית ספר לתקשורת המונים
ראש בית הספר לתקשורת המונים ד"ר אילן תמיר 03-9371-449  
מהנדס המחלקה מר דוד מיכאלי 074-7296-754 054-3394-815
אחראי הפקות ביה"ס לתקשורת מר צביקה זלינגר 074-7296-764 054-3394-835
סגל בכיר פרופ' יואל כהן 03-9371-471 050-6580-224
סגל בכיר ד"ר רון שלייפר 03-9371-458  
ראש מסלול עיתונות כתובה מר אודי רבינוביץ 03-9371-458  
ראש מסלול רדיו בניו-מדיה מר טל לאור 03-9076-576  
ראש מסלול רדיו מר עמוס נבו 03-9371-458  
ראש מסלול קולנוע וטלוויזיה ד"ר רמי קמחי 03-9371-458  
ראש מסלול אסטרטגי, פרסום ויחסי ציבור ד"ר תמר להב 03-9066-626  
אולפן רדיו   03-9371-438 03-9076-522/23/24
חדר מרצים   03-9371-446  
מזכירה ורכזת סטודנטים גב' רותם אוחנה 03-9371-416  
רכזת סטודנטים בכירה גב' גלית מדר 03-9371-416 054-2454-513
רכזת סטודנטים גב' בר מימון 03-9371-416  
פקס   03-9371-438  
בית ספר למדעי הבריאות
דיקן בית ספר למדעי הבריאות פרופ' רות בירק 03-9066-166  
ר' מנהל הפקולטה גב' רוית נויה לוי 03-9371-440 050-3295-529
מזכירת דיקן בית הספר למדעי הבריאות גב' דריה יופה 03-9066-166  
מזכירת ביה''ס גב' שירה בן יששכר 03-9076-552  
רב-קווי   03-9066-661  
רכזת חוזים והתנסויות גב' הדס טנקג'י 074-7233-612  
פקס   03-9066-624  
המחלקה לניהול מערכות בריאות
ראש המחלקה ד"ר רחלי ניסנהולץ- גנות 03-9066-684  
ראש התוכנית לתואר שני פרופ' יאיר שפירא    
סגל בכיר פרופ' יוסי וייס    
סגל בכיר פרופ' אשר אלחיאני    
סגל בכיר פרופ' יוסף אלקלעי    
סגל בכיר פרופ' נתן קלר    
סגל בכיר פרופ' בועז מונה    
סגל בכיר פרופ' אש נחמן    
סגל בכיר ד"ר גיל פייר    
סגל בכיר ד"ר דור מיכאל    
סגל בכיר ד"ר ליאת קורן    
סגל בכיר ד"ר נדב שפר    
סגל בכיר ד"ר עומר אנקול    
סגל בכיר מר ירון בן זכאי    
סגל בכיר ד"ר אפרים שפירא    
סגל בכיר מר דני קוצ'וק    
סגל בכיר מר אילן לוי    
סגל בכיר ד"ר ריקי טסלר 03-9066-661  
ראש צוות גב' נטלי גלם 03-9066-661  
רכזת סטודנטים- ניהול מערכות בריאות גב' אודליה ברקוביץ 03-9066-661  
רכזת סטודנטים תואר שני גב' טל וקסלר 03-975-8965  
רב קוי   03-9066-661  
פקס   03-9066-624  
המחלקה לפיזיותרפיה
ראש המחלקה ד"ר שמואל שפרינגר    
ראש התוכנית לתואר שני פרופ' תמר יעקב 03-9765-753  
סגל בכיר גב' איריס פישר 03-9066-109 054-7766-364
סגל בכיר גב' איריס פישר 03-9066-109 054-7766-364
סגל בכיר פרופ' אברהם כץ 03-9765-703  
סגל בכיר פרופ' מאיר לוטן    
סגל בכיר ד"ר אלון רבין 03-9765-777  
סגל בכיר ד"ר צבי קוז'ול 03-9076-583  
סגל בכיר גב' נועה רפאלי    
סגל בכיר ד"ר נעה בן עמי    
סגל בכיר ד"ר אופירה אינשטיין 03-9066-330  
סגל בכיר ד"ר מיכל עצמון    
מזכירת המחלקה גב' רעות בר-און 03-9066-398  
רכזת סטודנטים בכירה גב' רזיה גלבוע 03-9371-489  
רכזת סטודנטים תואר שני גב' טל וקסלר 03-9758-965  
פקס   03-9066-268  
המחלקה למדעי התזונה
ראש המחלקה פרופ' בועז מונה    
סגל בכיר ד"ר אולגה רז    
סגל בכיר פרופ' רות בירק    
סגל בכיר ד"ר טובית רוזנצוויג    
סגל בכיר גב' שרון גבריאל    
סגל בכיר גב' אסתר גונן    
רכזת סטודנטים בכירה גב' אורלי בן ישי 03-9066-241  
פקס   074-7233-042  
המחלקה להפרעות בתקשורת
ראש המחלקה ד"ר לאה פוסטיק    
סגל בכיר פרופ' אסתי בן-יצחק    
סגל בכיר פרופ' מרדכי הימלפרב    
סגל בכיר ד"ר ריקי טייטלבאום-סוויד    
סגל בכיר ד"ר גיל צוקרמן    
סגל בכיר ד"ר עדי ליפשיץ- בן בשט    
סגל בכיר ד"ר מיכל איכט    
סגל בכיר ד"ר נעמה קינן    
סגל בכיר גב' אביטל טראו- מרגלית    
סגל בכיר גב' חיה זלצברג    
סגל בכיר גב' יעל נווט- לויט    
רכזת סטודנטים בכירה גב' שמרית ויניצקי 03-9765-755  
רכזת מחלקה גב' טלי איבן 074-7233053  
פקס   03-9758-908  
מדעי הסיעוד
ראש המחלקה ד"ר איילה בלאו    
סגל בכיר פרופ' יוסף אלקלעי    
סגל בכיר ד"ר שושי ורנר    
רכזת סטודנטים גב' אוקסנה סטרשנוב 03-9066661  
קדם רפואה
ראש המחלקה ד"ר גדי תורג'מן 03-9371-430  
פקס   03-9758-908  
מרפאות אוניברסיטאיות
מנהלת מרפאה גב' שרון פלג 03-9765-722  
מנהלת אדמיניסטרטיבית גב' דנה חדד 03-9066-246 054-7740-237
רכזת מרפאות- הנה"ח גב' אירה סיימון 03-9765-766 054-2454-508
מזכירות המרפאה גב' יבגניה בננסון 03-9765-777  
אחראית תחום הפרעות בתקשורת גב' אפרת רוזנפלד 03-9765-777  
אחראית תחום ריפוי בעיסוק גב' אלה ברגר 03-9765-777  
אחראית תחום פיזיותרפיה התפתחותית גב' פולה וייסמן 03-9765-777  
רכש, השאלת ציוד, רפרנט מחשב מר אילאי מוהבן 03-9755-847 054-6002-106
פקס   03-9765-743  
בית הספר לארכיטקטורה
ראש בית הספר לארכיטקטורה פרופ' ארכ' גלעד דובשני 03-9066-332  
סגל בכיר פרופ' אדר' בני ראובן לוי 03-9066-282  
סגל בכיר אדר' יעל דניאלי- להב    
סגל בכיר פרופ' אדר' דוד קאסוטו 03-9066-282 054-7740-205
סגל בכיר פרופ' רון נברו 03-9066-332  
אחראי סדנת אדריכלות מר אוריאל מצויינים 074-7296-677 054-7776-446
סגל בכיר פרופ' אדריכל ארנן קסקין 03-9066-282  
סגל בכיר ד"ר אדר' אהרון פוקס 03-9066-282  
סגל בכיר ד"ר מיכל משה    
סגל בכיר ד"ר רות דורות 03-9066-282  
סגל בכיר ד"ר אדר' עדנה לנגנטל 03-9066-282  
סגל בכיר ד"ר אדר' גלעד שבייד 03-9066-282  
סגל בכיר אדר' אודי מנדלסון 03-9066-282  
סגל בכיר אדר' נתי רותם    
סגל בכיר אדר' דנה שמר-אוברזון 03-9066-282  
סגל בכיר אדר' אסדרבן סרג'יו 03-9066-282  
סגל בכיר אדר' דוד אהרוני 03-9066-282  
סגל בכיר אדר' דניאל אזרד 03-9066-282  
סגל בכיר אדר' יהושע טל-לוי 03-9076-515  
סגל בכיר אדר' יואב לניר 03-9076-512  
סגל בכיר אדר' יורם גינצבורג 03-9066-282  
סגל בכיר אדר' איציק אלחדיף 03-9066-282  
סגל בכיר אדר' מיכאל רונה 03-9076-512  
סגל בכיר אדר' משה בלסיאנו 03-9076-512  
סגל בכיר אדר' מתיתיהו אבשלומוב 03-9066-282  
סגל בכיר אדר' עודד גלרון 03-9076-512  
סגל בכיר אדר' נוף שלומיק זאבי 03-9066-282  
סגל בכיר אדר' רוני פליישר    
רכזת ויועצת סטודנטים בכירה גב' מיטל ורמשטיין 03-9066-180 054-7766-389
מזכירה גב' אלה סידורנקו 03-9066-242  
פקס   03-9066-129  
הנדסאים באריאל
מנהלת הנדסאים באריאל ד"ר יוכבד פנחסי-אדיב 03-9066-116  
סגן מנהלת המכללה מר יפתח צוקרמן 03-9066171 054-3394838
מנהלת שיווק פירסום ופרוייקטים גב' רינת שגיא 03-9066-173 054-7740-207
מנהלת שיווק גב' הילה סייג-שאמי 03-9066209 054-6002939
מזכירת הנהלה ומשאבי אנוש גב' עדי מצוינים 03-9066-181 054-6002181
ראש מדור בקרה ומחשוב גב' רעות לבבי 03-9066-117  
רכזת המחלקה להנדסת בניין משולב, מכונות, תוכנה ופרמידיקים גב' ספיר חן 03-9066-271  
מזכירת סטודנטים - יום גב' נינה פרבר 03-9755846  
מזכירת סטודנטים - ערב גב' אלינה חומוטנקו 03-9066120  
רכזת תקציב ובקרה כלכלית גב' פולינה רוזנראוך 03-9755804  
ראש המחלקה לאדריכלות ועיצוב פנים אדריכל אסף אביאל 03-9066174  
ראש המחלקה לעיצוב תעשייתי מעצב מיכאל שוסטרמן 03-9066-121 054-6002163
מנהל סדנת דגמים מר איתן בניה   054-6002-104
ראש המחלקה לעיצוב מדיה חדשה מעצבת רינת סופר גרינפלד 03-9066-723 0547740252
ראש המחלקה להנדסת קול (סאונד) קולנוע וטלוויזיה מר אייל גור אריה 03-9066-822  
ראש המחלקה לביוטכנולוגיה ביו-רפואית, טכנולוגיות מים ופרמדיקים מהנדסת מיטל בודה 039066119  
ראש המחלקה להנדסת תוכנה תקשורת ואינטרנט מר תבור חיים 03-9066-366  
ראש המחלקה להנדסת חשמל ואלקטרוניקה מהנדס מיכאל שפרנסקי 03-9066-328  
ראש המחלקה להנדסת תעשיה וניהול מר אלכס מושייב 03-9066-252  
ראש המחלקה להנדסת מכונות בהתמחות מכטרוניקה ומכונות בהתמחות רכב מהנדס יוסי חזן 03-9066-902  
מנהלת המכינה הטכנולוגית והמחלקה לאדריכלות ועיצוב פנים גב' מיכל בסון 03-9066-172  
הנדסת בניין   03-9066-118  
רכזת המחלקות לסאונד, אדריכלות ועיצוב פנים, קולנוע וטלוויזיה עיצוב תעשייתי, ועיצוב מדיה חדשה גב' דינה ענתבי 03-9066-194  
רכזת מחלקה הנדסה אזרחית, הנדסת בניין לימודי יום וערב   03-9755-846  
מנהלת המחלקה להנדסה אזרחית מהנדסת פיבי מור זיתון 03-9066252  
מזכירת סטודנטים -בוקר גב' אליס רובשיץ 03-9066120  
ראש מדור פרוייקטים דיפלומות ובחינות מה"ט גב' אורלי מאיר 03-9066-193  
רכזת פרויקטים בחינות מה"ט ודיפלומות גב' נתלי גמליאל 0747233064  
ראש המחלקה להנדסה אזרחית - ניהול הבנייה מהנדס קיריל אלנברג    
       
       
       
פקס   03-9066-162  
מכינה קדם אקדמית
מנהלת המכינה קדם אקדמית גב' נוית זיגדון -אוקרייניץ 03-9066-112 054-3394-809
ראש מינהל הוראה גב' אירנה מילשטיין 03-9066-227 054-3394-735
רכזת הנהלה ומשאבי אנוש גב' מורן בן-עמי 03-9066228  
מזכירות וקבלה גב' לינוי זהבי 03-9066-100  
ראש מינהל סטודנטים גב' מילי עינב אספרנסה 03-9066-613  
יועצת גב' עידית קליינרמן 03-9758992  
יועצת גב' שרית דמתי 03-9066-602  
יועצת גב' רוית שופמן חורי 03-9066-115  
רכזת מלגות גב' נורית אנדם 03-9066-128  
רכזת קבלה ורישום גב' פולינה וסילייב 03-9066-114  
רכזת תוכניות לימודים גב' אביה עתיק 03-9066-620  
רכזת בקרה ותיאום גב' טליה עץ הדר 03-9076-591  
רמ"ד ניהול תקציב ומחשוב גב' ויקי סנקוב נגר 03-9066-601  
רכזת דו"חות ונוכחות גב' טטיאנה סגל 03-9758-927  
רכזת ניהול תקציב ומחשוב גב' ולריה לוין 03-9066-858  
פקס   03-9364-896  
היחידה לאנגלית ומדור קורסי פטור
ראש היחידה לאנגלית ומדור קורסי פטור גב' ליאת יונה 03-9066539  
רכזת סטודנטים גב' חן אהרון 03-9066-537  
פקס   03-9371-406  
מרכז שירות לסטודנט
דקן הסטודנטים פרופ' שמואל שחם 03-9066-318  
מנהלת מרכז שירות לסטודנט גב' אלינור עינת 03-9066-318  
מזכירת מנהלת מרכז שירות לסטודנט ודקן הסטודנטים גב' סיון ישרוף 03-9066318  
ראש מנהל בקרה ותקציב גב' איריס ניסים 03-9066-126 054-2454-520
רכזת סטודנטים תקציב ורפרנטית משא"ב גב' נועה בן ישי 03-9076-577  
סיוע מנהלי מר דרור גנז 074-7233-001  
מנהלת פעוטון "קטנטנים בקמפוס" גב' שלומית מרסיאנו   054-3231-640
פקס   03-9066-694  
תקציבאית גב' אוקסנה רבינוביץ 074-7233045  
רכזת פניות סטודנטים ורכזת מילואים והריון גב' אמונה לוי 03-9765795  
       
מדור סיוע ורווחה - מלגות
ראש מדור סיוע ורווחה גב' קרן צ'ילג 03-9066159  
רכזת מלגות גב' ג'ניה פורש 074-7233001  
רכזת מלגות גב' הדס עמרם 074-7233001  
פקס   03-9765-718  
מעורבות חברתית
ראש מדור מעורבות חברתית גב' מעיין שי 03-9765-793 054-2454-505
רכזת מעורבות חברתית גב' טסי שמש 03-9066-127 054-7740-274
רכז חונכות מר עמים אהרוני 03-9066-113 054-3231-631
מרכז יעוץ טיפולי לסטודנט
ראש מדור יעוץ וטיפול פסיכולוגי, פסיכולוגית קלינית גב' ציפי עמית 03-9765-775  
מרכז עתיד
פסיכולוגית תעסוקתית גב' אנה לבנה 03-9371-424 054-2454-487
מדור תמיכה לקידום והעצמת הסטודנט
ראש מדור תמיכה לקידום והעצמת הסטודנט גב' הילה רייזמן חליפקס 03-9066-673  
מורה להוראה מתקנת מר חגי זילברברג    
מתאמת רב תחומית גב' בת חן גוט 03-9066-633  
רכז אוכלוסיות ייחודיות גב' חגית בר און 03-9758962  
רכזת סטודנטים וקורסי אנגלית יחודיים גב' רות רוזן 03-9066219  
רכזת התאמות גב' גל חמו 074-7808-933  
יועצת נגישות גב' רחל שחם 03-9076-588 054-3231-682
רכזת קורסי אנגלית גב' רות נדלר    
ראש מדור אבחון דידקטי גב' נטלי פלג אלמגור 074-7296-867  
רכזת אוכלוסיות ייחודיות גב' מענית שטיין    
בני מיעוטים
רכזת המגזר הערבי גב' שרה עאמר 03-9755-844  
רכזת המגזר הערבי גב' אמל מדלג 074-7296-617  
צוות קליטה
ראש מדור קליטת עליה גב' ענת יעקובוביץ' 03-9371-407 054-3231-675
רכז יוצאי העדה האתיופית מר אבבה וודג'ה 03-9066-215 054-7766-399
מדריכת עולים גב' יעל נוטה 03-9371-407 054-3231-688
מדור שירות ומחשוב
ראש מדור שרות ומחשוב גב' מורן בן דוד    
רכזת פניות סטודנטים ורכזת מילואים והריון גב' אמונה לוי    
רכזת המגזר הערבי גב' שרה עאמר    
רכזת המגזר הערבי גב' אמל מדלג    
מדריכת עולים גב' לאה עלמו    
אגודת הסטודנטים
ראש לשכה גב' סמדר ורוצ'יק 03-9066-201  
יו"ר אגודת הסטודנטים מר אביחי שאשה   054-6981-919
סגן יו"ר אגודת הסטודנטים מר אהוד אסגלי   054-6828190
מנכ"ל אגודת הסטודנטים גב' אירנה קזימוב   054-2086888
סמנכ"ל גב' הדר צנעני   050-9580200
מזכיר מועצה מר אלון קנד   052-5116828
סמנכ"ל תפעול מר לידור איפרגן   050-6462269
סמנכ"ל שיווק מר יחיאב סבג   050-8813-472
מבקר אגודה מר דוד אמר   052-9248-993
ראש מדור תרבות חוץ גב' קורל מסטר   054-8138118
ס. רח"ט תרבות פנים מר עידן רינגל   050-2883002
רח"ט אקדמי גב' גבריאלה שרגא   052-8458058
רח"ט רווחה מר יוני מנדלסון   052-5608246
רמ"ד מעורבות חברתית מר אלמוג טסלר   052-7867810
פקס   03-9068-125  
מנכ''ל
מנכ''ל עו"ד יורם שי 03-9066-151  
ראש לשכת מנכ''ל גב' מרינה צנציפר 03-9066-152 054-7740-275
פקס לשכת המנכ"ל   03-9368-891  
מבקר פנים עו"ד יהודה דרסינובר 03-9371-496 054-3394-727
הלשכה המשפטית
יועצת משפטית פנימית עו"ד לירז רובין דרדיגר 03-9076-574 054-3231-619
רכז חוזים והתקשרויות עו"ד דן אהרון 03-9755-874  
פיתוח משאבים
סגן נשיא לפיתוח משאבים וקשרי חוץ מר יעקב גאון 03-9066222 0546620344
אחראית פיתוח משאבים גב' חנה סימנסקי 03-9371-418 054-6002-157
רכזת פיתוח משאבים גב' אביגיל כחילה 03-9066-321  
רכזת פיתוח משאבים גב' רחל אהרנפלד 03-9143045  
פקס פיתוח משאבים   03-9371-465  
ספריה
מנהלת הספריה ד"ר פרידה שור 03-9066-124 054-7776-447
מזכירה גב' נטלי גודס 03-9066-311  
תקציבאית גב' אירה חרסונסקי 03-9066-329  
יעוץ גב' סוניה גולדשטיין 03-9066-311  
רפרנט מחשוב מר טומי מזרחי 03-9066-329  
דלפק   03-9066-123  
אינטרקום   03-9076-543  
פקס   03-9364-894  
מעבדות
ממונה על הבטיחות מר מאיר כהן 03-9066-157 054-7776-448
תקציבאית   03-9066-610  
לבורנטית ראשית גב' גלינה באיקין 03-9066-313  
מעבדה הנדסה אזרחית ד"ר בוריס בלוסטוצקי 03-9066-327  
מעבדה רובוטיקה מר אמיר ביטון 03-9066-165 052-3611-266
מעבדה מיקרוסקופ אלקטרוני גב' נטליה ליטבק 03-9066-396 054-3394-853
מעבדה מחקר   03-9066-394  
מעבדה פרופ' איתן אלעד 03-9066-655  
מעבדה הנדסת אנוש ד"ר מיכאל ווגר 03-9371-411  
מעבדה הוראה אלקטרוניקה פרופ' שמואל שטרנקלר 03-9066-243  
מעבדת חשמל גב' ילנה רוזנטול 03-9371-413  
מעבדה לביולוגיה של התא פרופ' ישראל חנוקוגלו 03-9066-293  
מעבדה לחקר תאי גזע ד"ר גדי תורג'מן 03-9371-430  
מעבדה לחקר סכרת ד"ר טובית רוזנצוייג 03-9371-433  
המעבדה לתאי-דלק ואלקטרוכימיה ד"ר אלכס שכטר 03-9371-470 054-7740-254
פקס   03-9067-147  
מינהל טכנולוגיות והנדסה
מנהלה
ראש מנהל טכנולוגיות והנדסה מר דני חרדון 03-6066-671 054-7740-260
עוזרת ראש מנהל טכנולוגיות והנדסה גב' אדיטה קוסוי 03-9066-336 054-3231-671
רכזת תפעול גב' לירז משלי בן יעקב 074-7233021 050-4440420
רכזת שיווק גב' דינה רוזנטל 074-7296302  
רפרנט מחשוב מר צביקה אפטר 074-7296302  
אחראי המרכז לסימולציות מר נדב קרייף 074-7233031 052-7906198
מאמן סייבר מר שאול אמיר   054-9730731
מעבדת ארכיאולוגיה ארכיאולוגית ליאה פרדו טראמר   054-5552716
יחידת רכש מדעי
ראש מדור רכש מדעי גב' רגינה ניורנברג 03-9066610 0508441713
תקציבאית גב' דנה תורג'מן 0747296-792  
תקציבאית גב' מעיין חסן 03-9755-878  
תקציבאית ד"ר אולגה סטבנב 074-7296818  
פקס   03-9755-832  
מעבדת אלקטרוניקה
מעגלים מודפסים ו-PCB מר בועז יעקובי 03-9066-302 054-3394-885
קדמי פרויקטים
קדמת פרויקטים גב' נטלי גלפרין 074-7233-021  
בית מלאכה לעיבוד שבבי
אחראי בית מלאכה לעיבוד שבבי מר גדעון אורן 03-9066-688  
עובד בית מלאכה לעיבוד שבבי מר יבגני דיונין 03-9066-688  
עובד בית מלאכה לעיבוד שבבי רן פנחס 03-9066688  
מכשור אנליטי
אחראית מדעית מיקרוסקופיה אלקטרונית ד"ר אולגה קריצ'בסקי 074-7296890  
מפעילה מיקרוסקופיה אלקטרונית גב' נטלי ליטבק 074-7233021  
מפעילת מכשור אנליטי ד"ר גליה ליובושיץ 03-9066-765 054-7590761
חוקרת במעבדת NMR ד"ר ורד מרקס 03-9066686 054-4521557
אחראי רעלים ומפעיל NMR ד"ר חנן טלר 03-9755-890 054-6002-132
מפעיל XRD ד"ר אלכסיי קוסנקו 03-9066-396  
מדפסת תלת מימד
מפעיל מדפסות 3D יובל אבולעפיה   054-8354210
מאיץ
ראש המרכז למאיצים ומקורות קרינה פרופ' אהרן פרידמן 03-9758-979 054-7701-314
מנהל המאיץ מר יחיאל ושדי 03-9066-887 054-6002-120
מהנדס פיתוח מר אריאל אטינגר 074-7296-472  
  מר בוריס ליטבק 03-9066-337  
  מר מיקי קנטר 03-9066-256 054-5347-323
מזכירת מרכז שלזינגר למאיצים ושימושי קרינה גב' לוסי בורשטיין 074-7808926  
  מר חיים הירשביין 03-9066-679  
  מר יורם לסר 03-9066-335  
חדר בקרה   03-9066-335  
מעבדת גמ''מ פרופ' משה עינת 03-9066-388  
פקס   03-9066-320  
מעונות
מנהל מעונות מר אלעד גואריס 03-9067-647 054-7766-368
מעונות כללי גב' אילנה קצנובסקי 03-9069-111  
פקס   03-9069-043  
הרשות למחקר ופיתוח
סגן נשיא ודיקן למו"פ פרופ' אלברט פנחסוב 03-9066-290 054-7740-271
מנהל הרשות למחקר פיתוח מר דני חרדון 03-9066-671 054-7740-260
סגנית מנהל רשות המחקר גב' אורית טסה 03-9765-789 054-7701-306
רמ"ד תקצוב ובקרה גב' אפרת ת'גר 03-9066-672 054-3394-852
תיאום ופיתוח הדרכות מחקר גב' מיכל שיינברגר 074-7296-224  
רמ"ד קשרי מחקר גב' אלונה בן עיון 03-9371-402  
מידענית ורכזת הזדמנויות מימון גב' אלה דחטיאר 074-7808-949  
רכזת מחשוב ובקרה גב' אנסטסיה צ'רניאבסקי 03-9143023  
רכזת מחשוב ובקרה גב' אנסטסיה צ'רניאבסקי 03-9143023  
רכזת חוזי מחקר גב' ירדן סדרינה 03-9066-231  
מפעילת תקציבי מחקר גב' טניה קרפצ'וב 03-9076-569  
מנהלת משרד גב' יעל פיטוסי 03-9066-670  
מזכירת סגן הנשיא והדיקן למו"פ גב' סלין מיכליס 074-7233-024  
רכזת תפוקות מחקריות גב' טלי גונן 03-9758-906  
עורך מדעי לשוני ד"ר מיכאל מעוז 03-9143086  
פקס   03-9066-621  
מכון למחקר תרגומי
מנהל המכון לחקר התרגום ד"ר איגור קומן 3033 054-6848846
מנהלת אדמיניסטרטיבית גב' מישל סוסנקו 3033 054-3394814
עוזרת אדמיניסטרטיבית גב' כריסטינה ארט אסתרך 3005  
מחלקת פרויקטים
מפעילת תקציב גב' אלינור שרעף 03-7407-209 054-7740-280
רכז פרויקטים מר אורן שרון 03-7407-215 054-2454-511
ניהול פרויקט גב' זהר אקרמן    
ראש מדור תקציב והכנת מכרזים מר ניקולאי יסופוב 03-7407210 054-7776-415
פקס   03-7448-162  
אגף משאבי אנוש
מנהל אגף משאבי אנוש ומשנה למנכ''ל מר ירון חריטן 03-9066-216 054-7776-477
מזכירת האגף גב' תהל בן משה 074-7233091  
פקס   03-9364-481  
מדור בקרה ותקציב
ראש מדור בקרה ותקציב מר זאב ולץ 03-9371-477 054-7740-279
רכזת מלגות וקליטת עובדים גב' סבטה גורליק 03-9143052  
רכזת בקרה ותקציב גב' נעה שרון 03-9066-348  
מדור שכר רישום ודיווח
ראש מדור שכר מר אשי שטייף 03-9066-247 054-2454-515
ראש מדור סגל גב' לירז תומר 03-9066-283 054-7740-299
ראש מדור שכר מנהלה גב' אידית זגה 03-9066-145 054-3231-662
חשבת שכר גב' לנה אולחוב 03-9066-682  
ראש מדור שכר מחקר ופרוייקטים גב' איזבלה איסקוב 03-9066-367 054-3394-850
  גב' אורנה בביליאן 03-975-8931 054-3394-740
מדור פרישה וגמלאות
ראש מדור פרישה וגמלאות גב' מלכה גברא 03-9066-356 054-7740-278
רכזת פרישה וגמלאות גב' גלית אהרונוביץ 074-7296-452 054-7740-289
מדור תרבות ואירועים
ראש מדור תרבות ואירועים גב' בקי עזריה 03-9066-622 054-2454-507
מדור גיוס והדרכה
ראש מדור גיוס והדרכה גב' איילת גבע 03-9371-478 054-2454-509
רכזת גיוס והדרכה גב' הדס שניר 03-9765727  
רכזת גיוס והדרכה גב' פנינית בן עיון 03-9765-727  
מדור בקרת שירות ואיכות
ראש מדור בקרת שירות ואיכות גב' לירון משולם 03-9758-967 050-8425-735
אגף לפיתוח עסקי ופיננסים
סמנכ"ל פיתוח עסקי ופיננסים רו"ח, מנהל אגף מוצי בר נבון 03-9066-182 054-7776-452
ראש מדור תפעול גב' תמי כהן 03-9066-185 054-2454-521
מנהלת פרוייקטיים גב' ורד טראוב 03-9371-401 054-7776-479
רכז מר שלמה ילוז 03-9143083  
פקס   074-7233-065  
אגף הכספים
סמנכ"ל הכספים גב רחלי שלזינגר 03-9066-248 054-7776-478
מזכירות אגף כספים גב' מרינה ניימן 03-9758-929  
חשבת גב' אלין כהן 074-7233083 054-2454-503
פקס   03-9366-530  
מחלקת חשבונות
מנהלת חשבונות ראשית גב' דקלה גיאת 03-9066-305  
מנהלת חשבונות גב' טטיאנה ברזובסקי 03-9066-687  
מנהלת חשבונות גב' ילנה קרבץ 03-9066-870  
מנהלת חשבונות גב' הודיה אגרסט 074-7233066  
מנהלת חשבונות גב' רעיה רויזנטור 03-9066-183  
מנהלת חשבונות גב' מזל מוגוס 03-9765821  
פקס   03-9371-491  
מחלקת לקוחות מוסדיים
מנהלת מחלקת לקוחות מוסדיים גב' מרינה רוזנברג 074-7233-027  
כלכלנית גב' אנה ספקטור 03-9371-453  
מדור ספקים ובנקים
ראש מדור ספקים ובנקים גב' פלי פאר 03-9066-254 054-3394-801
מנהלת חשובות גב' יעל שמעון 074-7808903  
מנהלת חשבונות גב' מרינה גוס 074-7296657  
מנהלת חשבונות גב' מאיה מישורי 03-9066-142  
מנהלת חשבונות גב' ענבל זרביב 03-9143087  
מחלקת תקציבים וכלכלה
מנהלת מחלקת מחשבים וכלכלה גב' מיכל תורג'מן 03-9066-303 054-2454-519
תקציבאית גב' שרית ליבוביץ 03-9066-211 054-3394-771
תקציבאית גב' אוקסנה פסטרנק 03-9066-144  
כלכלנית גב' תמר יחיא 03-9371412  
כלכלן מר נועם עירון 03-937-1412  
מדור בקרה ומיחשוב
ראש מדור בקרה ומיחשוב גב' יונית שמואלי-חי 03-9066-141  
מדור הנהלת חשבונות מכלול
מנהלת מדור הנהלת חשבונות מכלול גב' אליזבט גולץ 03-9066-696 054-2454-512
רכזת בקרה שכ"ל והנה"ח גב' קירה מריאנובסקי 03-9066384  
רכזת הנה"ח מכלול גב' שירה הלחמי 03-9066-200  
רכזת הנהלת חשבונות מכלול גב' נועה חדד 03-9066200  
רכזת הנהלת חשבונות מכלול גב' מוריה אלעד 03-9066200  
רכזת הנה"ח מכלול גב' אריאלה גולדין 03-9066200  
מדור שכר לימוד
מנהלת מדור שכר לימוד גב' שריאל שטי 03-9066-225  
יועצת שכ''ל גב' מורן גרבי 03-9066-200  
יועצת שכ"ל גב' רחלי רונן 03-9066-200  
יועצת שכ''ל גב' דבורה אסבן 03-9066-200  
שיווק ופרסום
מנהלת אגף השיווק והפרסום גב' עינת דיין 03-9066-167 054-7776-443
רכזת סיורים וביקורים גב' חמדה חדי 03-9066-236 054-3394873
רפרנט מיחשוב מר שראל הלפרט 03-9765-759 054-3394-898
רכזת דיגיטל גב' לנה ספקטור 074-7296561  
מנהלת תקשורת שיווקית גב' אשרת גלס 03-9755-811 053-6067-341
פקס   03-9367-113  
מרכז לניהול קריירה
מנהלת שיווק מוסדי גב' אוסי רולנט 03-9758-936 054-6002-108
רכזת השמה גב' שלומית אוסטר-יפת 03-9371-481  
רכזת המרכז לניהול קריירה גב' נופר בן דוד 03-9371417  
רכזת המרכז לניהול קריירה גב' שיראל בן ברוך 074-7296-779  
מרכז מידע
מנהל מרכז מידע גב נוי אפל 03-9066-260  
מנהל משמרת   03-9066-265  
מנהלת משמרת גב' הודיה שוורצבוט 03-9066-340  
מנהלת משמרת גב' אביטל שטראוס 03-9066-265  
מנהלת משמרת גב' שיר עזוז 03-9066-265  
מוקד טלפוני   1800-660-660  
מרכז יעוץ לימודים
מנהל מוקדי המכירות מר עומרי הלחמי 03-9076-560  
יועצת לימודים בכירה גב' פנינה שקד 074-7233-602  
יועץ במרכז ייעוץ הלימודים מר יאיר בר ניב 03-9076-563  
יועצת לימודים אקדמיים גב' איילת תימור 074-7296-564  
יועצת לימודים אקדמיים גב' קרין סלם 074-7233-051  
יועצת לימודים אקדמיים גב' רוית בר    
יועצת מכינה גב' לנה אנטרופוב 03-9367-564  
יועץ אקדמי גב' יוליה חליאנדרה 03-9076-562  
יועץ אקדמי מר אופיר שייך 03-9076-565  
יועצת לימודים הנדסאים גב' אסנת חתוקאי 074-7233049  
פקס   03-9076-541  
מחשבים
מנהל מחלקת מחשבים מר ישי לבקוביץ 074-7808-900 054-7776-463
מזכירה ומפעילת תקציב גב' כרמית הלמן 03-9066-164  
פקס   03-9364-885  
תמיכה טכנית
ראש תמיכה טכנית מר אריאל טימסט 03-9758-999 054-7776-427
מפעילת תקציב גב' כרמית הלמן 03-9066-164  
תמיכה ראשונית   03-9758-999  
טכנאי מר ערן חבושה    
מערכות מידע
ראש מנהל מערכות מידע מר אלעד ינקוביץ 03-9371-464 054-7776-460
ראש מדור תמיכה ויישום גב' רות גמבום 074-7296-414 054-2392-334
ראש צוות מכלול ומערכות מנהליות גב' אירינה בבושקין 03-9755-894  
מיישמת מכלול ומערכות מנהליות גב' אלכסנדרה קיס 03-9076-540  
ראש צוות פריוריטי ומערכות מנהליות גב' רויטל לוי 03-9758-944  
מיישמת פריוריטי ומערכות מנהליות גב' מוריה סיני 074-7233-015  
ראש מדור יישומי אינטרנט מר שמעון מלצר 03-9755-871 054-2454-504
מיישמת יישומי אינטרנט גב' אנה פרבר 03-9755-892 054-7776-429
וובמאסטר גב נאורה מסיקה 03-9066-106  
מנהל איכות ובדיקות תוכנה גב' אורטל דיטור 074-7233-014  
ראש מדור הוראה מתוקשבת גב' סיבה גריל 074-7296488  
תמיכת ערב - סטודנטים ומרצים גב' דניאל מזרחי 03-9066-383 03-9371-488
פקס   03-9068-904  
אחזקה
מנהל אגף טכני מר עומר ארפי 03-9066-156 054-7766-363
רכזת תפעול/ מזכירה גב' אולגה חזנוב 03-9066-155 054-7740-242
תקציבאית גב' סבטלנה איסקוב 03-9066-304  
פקס תקציבאית   03-9066-223  
מפעילת תקציב, רכזת גיל הזהב גב' יאנה גולדין 074-7233-040  
רכזת פרוייקטים נעמה רז ארדן 03-9371-437  
מחסנאי מר יורי סקוריק 03-9066-160 054-7740-223
אחראית נקיון (קמפוס תחתון) גב' סוניה פיינשטיין 03-9066-342 054-7740-221
אחראית נקיון (קמפוס עליון) גב' אירנה ליבוביץ 03-9066-342 054-6900-624
מהנדס בינוי מר אלכס אורלובסקי 03-9371-474 054-7740-239
מפקח בינוי מר בוריס רוברט   054-3394-887
ראש מדור תקציב ובקרה - בינוי רועי מוראד 074-7233-059  
פקס תקציב ובקרה - בינוי   074-7233-057  
פקס   03-9364-892  
מנהלה
מנהל אגף מנהלה מר בועז פרנקה 03-9755-888 054-7776-453
ראש מינהל לוגיסטיקה ותקציב גב' מירב בני 03-9066-170 054-7776-461
רמ"ד גרפיקה גב' רעות כהן 03-9066-122 054-7701-305
מעצבת גרפית גב' אורטל שיוביץ 03-9455823  
מעצבת גרפית גב' אוקסנה ארט 03-9143-051  
רכזת כנסים והוצאה לאור גב' אפרת אנטמן 03-9066-189  
רכזת מחלקה גב' אלירז חזן 03-9143-050  
הוצאה לאור אוניברסיטת אריאל   03-9066-189  
מרכזיה גב' איריס נבו 03-9066-111 054-7776-425
מרכזיה גב' נוגה מרל נבו 03-9066-111 054-7776-424
פקס מרכזיה   03-9365-901  
דואר גב' שולה ששון 03-9066-131  
שיכפול מר מוריס אמר 03-9066-133  
צילום ווידאו מר בועז שמחי 03-9371-485 054-2454-510
ראש מנהל מערך אור קולי מר שאולי חלדי 03-9765-796 054-7776-470
רמ"ד תקצוב ולוגיסטיקה מר אשכול שמחי 03-9066-102 054-7776-474
אחראי רכש והתקשרויות מר גלעד שולמן 03-9371-495 054-3394-883
רפרנטית רכש גב' דריה אדמוביץ 074-7233-074 054-6002-179
פקס   03-9066-355  
תחבורה
מנהל תחבורה מר אריה בן-טובים 03-9066-147 054-7776-445
אחראי נהגים מר איציק ירחי   054-7776-471
נהג מר יוסי טיירי   054-7776-472
נהג מר דוד אוחיון   054-7776-473
פקס   03-9066-263  
מחלקת ביטחון
מנהל מחלקת הבטחון מר דויד אלמסי 03-9066-187 054-7776-457
רכז ביטחון מר אמיר לויט 03-9066-187  
סייר האוניברסיטה     053-2202-391
מפקד כיתת כוננות     053-7201-015
אחראי חובשים     053-7757-579
חובש תורן     053-7203-726
משטרה   03-9066-100  
מד"א   03-9066-101  
כיבוי   03-9066-102  
מוקד אריאל   03-9061-620  
מו"פ אזורי השומרון ובקעת הירדן
מנהל המרכז פרופ' מרים ביליג 03-9076-136 054-7776-406
מזכירה גב' גיתית סמואלס 03-9066-140  
רכז מחקרי סביבה ד"ר יעקב אנקר 03-9371-490  
מהנדס קרקע ומים מר אלכסנדר גינסבורג 03-9066-235  
פקס   03-9366-834  
חברת אריאל
מנכ"ל מר לארי לאב 03-9755-896 052-8749-020
מנהל פתוח עסקי מר צביקה צשנובר 03-9371-497 054-5561-072
מנהל פתוח עסקי ד"ר יצחק פרנצס 03-9758-995 054-8771-119
מנהלת תקציב ובקרה גב' לנה קוזמינסקי 03-9755-835  
רכזת פטנטים גב' אינה רסקין 03-9755-843 054-7740-253
רכזת אדמיניסטרטיבית גב' יוספית רחמים 03-9755-885  
היחידה ללימודי חוץ והמשך
מנהלת היחידה ללימודי חוץ והמשך גב' מיה אורון 03-7407-207 054-7776-467
תקציבאית, פיתוח עסקי וקשרי לקוחות גב' מירב יחזקאל 03-7407-206 054-3394-725
רכזת שיווק גב' חלי לוי 03-7407220  
רכזת תכניות ותפעול גב' לימור בן דוד 03-7407-208  
רכזת תפעול ולוגיסטיקה גב' ליז מלול 03-7407-202  
מנהלת שיווק ומכירות גב' מוריה זילברמן - גולן 03-7407-201  
מפעילת תקציב ורכש גב' ילנה מונוביץ 03-7407-223  
רכזת גבייה גב' מיכל קוטלר 03-7407-205  
יועץ לימודים מר יעף אדרי 03-7407203  
יועצת לימודים גב' שיר קנבסקי 03-7407216  
פקס   03-7448-166  
קפיטריות
קפיטרייה בניין ארכיטקטורה גב' מורן ארד   054-3333-863
קפיטריית קרנף בניין הנהלה גב' מורן ארד   054-3333-863
קפיטרייה בניין ראאב גב' מורן ארד   054-3333-863
קפיטרית שוקולטה מר אלון גרוסמן   054-2400-540
מנטה בניין 102 (מעונות)   03-9067-113  
מט"י שומרון
רכזת מט"י גב' יעל סבתו 03-9076-550