׳¦׳׳˜

הידעת? הדפדפן שהינך גולש ממנו אינו עדכני

הדפדפן שהינך גולש ממנו אינו עדכני ויתכן שהאתר אינו יעבוד בצורה טובה. הדפדפנים הנתמכים באתר הם:

לחץ על האיקונים למעבר לדף ההורדה של הדפדפן

סגירת חלונית אל תציג בשנית

בסגירת החלונית תועבר/י לאתר מותאם לדפדפן ויתכן כי חלק מהאתר לא יעבוד בצורה מיטבית

סיירת מרתונים

הדפסה דוא

בס"ד

סיירת מרתונים יוצאת לדרך!

סמסטר א' תשע"ט

 

 

עלות: 110 ש"ח למרתון (לסבסוד ניתן לפנות למדור סיוע ורווחה)

 

* כיתות קטנות (15-20 סטודנטים)

* מרצים מומלצים ובעלי ניסיון

* 8 שעות תרגול למרתון

 

מספר המקומות מוגבל! 


להרשמה:

 

1.אלגברה לינארית- הנדסה תעשייה וניהול/הנדסה אזרחית, עם יבגני פורמן

יום ראשון, 13.1, ז' בשבט, בשעות: 09:00-17:00                                                          

להרשמה לחץ כאן

 

2. אלגברה לינארית- הנדסה אזרחית, עם איתי גרינבלט

יום ראשון, 13.1, ז' בשבט וביום שני, 14.1, ח' בשבט בשעות: 09:00-13:00

להרשמה לחץ כאן

 

3.  אלגברה לינארית- הנדסת מכונות/הנדסת חשמל, עם יבגני פורמן

יום שני, 14.1, ח' בשבט, בשעות: 13:00-17:00 ויום שלישי, 15.1, ט' בשבט, בשעות: 09:00-13:00

להרשמה לחץ כאן

 

4. אלגברה לינארית- הנדסת מכונות/ הנדסת חשמל, עם איתי גרינבלט

יום חמישי, 10.1, ד' בשבט וביום שישי, 11.1, ה' בשבט, בשעות: 08:00-12:00

להרשמה לחץ כאן

 

5. אינפי 1- הנדסת חשמל/ הנדסת מכונות, עם יבגני פורמן

יום ראשון, 13.1, ז' בשבט, בשעות:17:00-21:00 ויום שני, 14.1, ח' בשבט, בשעות: 09:00-13:00

להרשמה לחץ כאן

 

6. אינפי 1- הנדסת חשמל/ הנדסת מכונות, עם יבגני פורמן

יום רביעי, 17.1, י"א בשבט, בשעות: 09:00-17:00

להרשמה לחץ כאן

 

7. לוגיקה ותורת הקבוצות- מדעי המחשב, עם גיל לוי

יום ראשון, 27.1, כ"א בשבט וביום שני, 28.1, כ"ב בשבט, בשעות: 17:00-21:00

להרשמה לחץ כאן

 

8. לוגיקה ותורת הקבוצות- מדעי המחשב, עם גיל לוי

יום ראשון, 27.1, כ"א בשבט, בשעות:09:00-17:00

להרשמה לחץ כאן

 

9. לוגיקה ותורת הקבוצות- מדעי המחשב, עם גיל לוי

יום שני, 28.1.19, כ"ב בשבט התשע"ט, בשעות: 09:00-17:00

להרשמה לחץ כאן

 

10. תורת המספרים- מדעי המחשב, עם גיל לוי

יום שני, 4.2, כ"ט בשבט וביום שלישי, 5.2, ל' בשבט, בשעות: 17:00-21:00

להרשמה לחץ כאן

 

11. תורת המספרים- מדעי המחשב, עם גיל לוי

יום שני, 4.2, כ"ט בשבט, בשעות: 09:00-17:00

להרשמה לחץ כאן

 

12. תורת המספרים- מדעי המחשב, עם גיל לוי

יום שלישי, 5.2, ל' בשבט, בשעות: 09:00-17:00

להרשמה לחץ כאן

 

13. מיקרו- כלכלה, עם יוסי פוגל

יום רביעי, 9.1, ג' בשבט, בשעות:09:00-13:00 ויום חמישי, 10.1, ד' בשבט, בשעות: 09:00-13:00

להרשמה לחץ כאן

 

14. מיקרו- כלכלה, עם דור שי

יום רביעי, 9.1., ג' בשבט, בשעות: 13:00-21:00

להרשמה לחץ כאן

 

15. מיקרו- כלכלה, עם יוסי פוגל

יום שלישי, 15.1, ט' בשבט וביום רביעי, 16.1, י' בשבט, בשעות: 09:00-13:00

להרשמה לחץ כאן

 

16. מיקרו- מנהל מערכות בריאות, עם יוסי פוגל

יום שלישי, 15.1, ט' בשבט ויום רביעי, 16.1, י' בשבט, בשעות: 09:00-13:00

להרשמה לחץ כאן

 

17. מיקרו- מנהל מערכות בריאות, עם דור שי

יום שלישי, 15.1, ט' בשבט, בשעות: 09:00-17:00

להרשמה לחץ כאן
 

18. מיקרו - תעשייה וניהול, עם יוסי פוגל

יום שלישי, 29.1 כ"ג בשבט ויום רביעי, 30.1 כ"ג בשבט, בשעות: 09:00-13:00

להרשמה לחץ כאן

 

19. מיקרו- תעשייה וניהול, עם דור שי

יום שלישי,29.1, כ"ג בשבט, בשעות: 09:00-17:00

להרשמה לחץ כאן

 

20. מיקרו- תעשייה וניהול, עם יוסי פוגל

יום רביעי, 30.1, כ"ג בשבט ויום חמישי, 31.1, כ"ה בשבט, בשעות: 15:00-19:00

להרשמה לחץ כאן

 

21. חדו"א 1- הנדסה תעשייה וניהול, עם דור שי

יום חמישי, 17.1, י"א בשבט, בשעות: 09:00-17:00

להרשמה לחץ כאן

 

22. חדו"א 1- הנדסה אזרחית, עם דור שי

יום חמישי, 17.1, י"א בשבט בשעות: 17:00-21:00 ויום שישי, 18.1, י"א בשבט בשעות: 09:00-13:00

להרשמה לחץ כאן

 

23. חדו"א 1- הנדסה כימית, עם דור שי

יום רביעי, 16.1, י' בשבט, בשעות: 12:00-20:00

להרשמה לחץ כאן

 

24. חדו"א 1- הנדסה כימית, עם דור שי

יום חמישי, 10.1, ד' בשבט, בשעות: 09:00-13:00

להרשמה לחץ כאן

 

25. סטטיסטיקה הנדסה- הנדסה אזרחית, עם דור שי

יום רביעי, 30.1, כ"ד בשבט, בשעות: 13:00-21:00

להרשמה לחץ כאן

 

26. סטטיסטיקה הנדסה- הנדסה אזרחית, עם דור שי

יום חמישי, 31.1, כ"ה בשבט, בשעות: 09:00-17:00

 להרשמה לחץ כאן

 

27. סטטיסטיקה הנדסה- הנדסה אזרחית, עם דור שי

יום שני, 7.1, א' בשבט, בשעות: 09:00-17:00

להרשמה לחץ כאן

 

28. סטטיסטיקה הנדסה- הנדסה אזרחית, עם דור שי

יום חמישי, 31.1, כ"ה בשבט בשעות: 17:00-21:00 וביום שישי, 1.2, כ"ו בשבט, בשעות: 09:00-13:00

להרשמה לחץ כאן

 

29. סטטיסטיקה הנדסה- הנדסה תעשייה וניהול, עם דור שי

יום שלישי 29.1, כ"ג בשבט, בשעות: 17:00-21:00 ויום רביעי, 30.1, בשעות: 09:00-13:00

להרשמה לחץ כאן

 

30. פיזיקה מכניקה- הנדסה אזרחית, עם יפית אורבך

יום שני 21.1, ט"ו בשבט, בשעות: 09:00-17:00

להרשמה לחץ כאן

 

31. פיזיקה מכניקה- הנדסה אזרחית, עם תום יעקובי

יום שני 21.1, ט"ו בשבט, בשעות: 09:00-17:00

להרשמה לחץ כאן

 

32. פיזיקה 1- הנדסת חשמל, עם יפית אורבך

יום חמישי, 24.1, י"ח בשבט, בשעות: 10:00-18:00

להרשמה לחץ כאן

 

33. פיזיקה 1- הנדסת חשמל, עם ידידיה באואר

יום חמישי,10.1 , ד' בשבט, בשעות: 09:00-17:00

להרשמה לחץ כאן

 

34. פיזיקה 1- הנדסת מכונות, עם ידידיה באואר

יום חמישי 24.1, י"ח בשבט, בשעות: 10:00-18:00

להרשמה לחץ כאן

 

35. מבוא להנדסת חשמל- הנדסת מכונות, עם דניאל דיטסהיים

יום ראשון, 13.1, ז' בשבט, בשעות: 10:00-18:00

להרשמה לחץ כאן

 

36. מבוא להנדסת חשמל- הנדסת מכונות, עם דניאל דיסהיים

יום רביעי, 9.1, ג' בשבט, בשעות: 10:00-18:00

להרשמה לחץ כאן

 

37. מבוא להנדסת חשמל- הנדסת מכונות, עם דניאל דיסהיים

יום חמישי, 10.1, ד' בשבט, בשעות: 18:00-22:00 ויום שישי, 11.1, בשעות: 09:00-13:00

להרשמה לחץ כאן

 

38. מערכות ספרתיות- הנדסת חשמל, עם משה ויטמן

יום שני, 21.1, ט"ו בשבט בשעות: 18:00-22:00 וביום שלישי, 22.1, ט"ז בשבט, בשעות: 18:00-22:00

להרשמה לחץ כאן

39. מערכות ספרתיות- הנדסת חשמל, עם משה ויטמן

יום שני, 21.1, ט"ו בשבט התשע"ט, בשעות: 10:00-18:00

להרשמה לחץ כאן

 

40. מערכות ספרתיות- הנדסת חשמל, עם משה ויטמן

יום שלישי, 22.1, ט"ז בשבט, בשעות: 10:00-18:00

להרשמה לחץ כאן

 

41. מערכות ספרתיות- מדעי המחשב, עם יאיר ריכטר

יום ראשון , 13.1, ז' בשבט, בשעות: 09:00-17:00

להרשמה לחץ כאן

 

42. מערכות ספרתיות- מדעי המחשב, עם יאיר ריכטר

יום שני, 14.1, ח' בשבט, בשעות: 09:00-17:00

להרשמה לחץ כאן

 

43. מבוא לחישוב- מדעי המחשב, עם שירה עוזרי

יום שלישי, 22.1, ט"ז בשבט, בשעות: 09:00-17:00

להרשמה לחץ כאן

 

44. מבוא לחישוב- מדעי המחשב, עם שירה עוזרי

יום רביעי, 23.1, י"ז בשבט, בשעות: 09:00-17:00

להרשמה לחץ כאן

 

45. אקוסטיקה/ פיזיקה- הפרעות בתקשורת, עם אלון האופטמן

יום שישי 11.1, ה' בשבט ויום ראשון 13.1, ז' בשבט, בשעות: 09:00-13:00

להרשמה לחץ כאן

 

46. תכנות java- הנדסה תעשייה וניהול, עם שירה עוזרי

יום שני, 21.1, בשעות: 09:00-17:00

להרשמה לחץ כאן

 

47. תכנות java- הנדסה תעשייה וניהול, עם שירה עוזר

 יום חמישי, 24.1, י"ח בשבט, בשעות: 09:00-17:00

להרשמה לחץ כאן

48. הנדסה כימית, עם דניאל זרביב

יום שני, 28.1, כ"ב בשבט בשעות: 09:00-17:00

להרשמה לחץ כאן

49. הנדסה כימית, עם עידו צורי

יום שני, 28.1, כ"ב בשבט בשעות: 09:00-17:00

להרשמה לחץ כאן

 

 50. הנדסה כימית, עם עידו צורי

יום שלישי, 29.1, כ"ג בשבט בשעות: 09:00-17:00

להרשמה לחץ כאן

divur maraton 2019 7

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

https://goo.gl/vBaKrT

 

תכנות java
עדכון אחרון ב-שני, 07 ינואר 2019 10:34
 

 

ברוכים הבאים לאתר אוניברסיטת אריאל בשומרון לכל צורכי הנגישות יש ללחוץ על כפתור הנגישות למעלה