ספר חדש לרקטור המרכז האוניברסיטאי

ספר חדש של רקטור המרכז האוניברסיטאי, פרופ' מיכאל זיניגרד, יצא החודש לאור. הספר הינו מונוגרף, סיכום מחקר רב שנתי, המסכם את עבודותו המחקרית בתחום פיתוח חומרים של פרופ' זיניגרד ב-20 השנים האחרונות. הספר סוקר את השיטה והמודל שפותחו על ידו לפיתוח חומרים לפי דרישת הלקוח. הספר יצא לאור בהוצאת האקדמיה הרוסית למדעים, אשר בינה לבין האקדמיה הישראלית קיים הסכם לשיתוף פעולה שנעשה ביוזמתו של פרופ' זיניגרד. במהלך השנה הבאה יתורגם הספר לשפה האנגלית.

2.2

פרופ' זיניגרד

 

מהקמפוס באריאל היישר לפריים טיים

יוכי פרל ורעות וגנר, סטודנטיות מן המסלול לקולנוע וטלוויזיה בבית הספר לתקשורת זכו החודש במלגת סנונית. הסטודנטיות זכו על תסריט לפרוייקט גמר שכתבו בהנחייתו של ראש המסלול, ד"ר רמי קמחי. המלגה על סך 20 אלף שקלים לכל אחת נועדה לממן את סרט הגמר שלהן. על המלגות בקרן סנונית מתחרים סטודנטים מכל הארץ ומכל מוסדות הלימוד. משמעות הזכייה היא שהמסלול לקולנוע וטלוויזיה עומד בסטנדרטים הארציים בתחום פרויקטיי הגמר. מתוך 6 פרויקטים שהוגשו לקרן על ידי המרכז ,זכו שניים. זהו שיעור זכייה יוצא דופן (33% )! לשם דוגמא, מהחוג לקולנוע באוניברסיטת תל אביב זכו 5 סטודנטים מתוך 30 שהגישו (%16.6)...


 

 

חביבת הקהל

פרוייקט הגמר של שירית פינק, "Living on the Field", סטודנטית בבית הספר לאדריכלות, זכה בבחירת הקהל בפרס עזריאלי למצטיינים בתחום הארכיטקטורה לשנת 2010. שלושת הפרוייקטים שייצגו את בית הספר עלו לשלב הסופי, מתוך סך של 16 פרוייקטים שהגיעו לשלב הגמר של התחרות.

לצפייה בפרוייקטים הזוכים לחץ כאן.

 2.1

 

 

 

מפיקים בר-מצווה לילדי פנימיית "ארזים"
מסיימי קורס עיצוב והפקת אירועים של  היחידה ללימודי חוץ והמשך במרכז האוניברסיטאי אריאל בשומרון, בחרו כפרויקט גמר לקיים אירוע בר-מצווה ל- 17 ילדי פנימיית "ארזים", והכל תוך גיוס משאבים ותרומות, וללא כל תקציב עצמי. ליוזמה זו גויסו אמנים ועסקים מן השורה הראשונה בישראל, וחגיגת בר-המצווה תהווה מנוף לשמח את כל 120 ילדי הפנימייה, בני 5 - 18. היוזמים מקווים כי הרעיון יהווה מודל לתרומה לקהילה.

האירוע, שנמשך על פני יום שלם, התקיים ב- 13 בדצמבר 2010. תחילתו - בבית הכנסת "סמאטס" בתל אביב, שם התקיים טקס לבני המצווה. בהמשך הילדים יצאו בהקרנת סרט VIP ב"סינמה סיטי". בסיומו של היום התקיים אירוע חגיגי במועדון ה-SUBLIME בתל-אביב, עבור כל ילדי הפנימייה.

המרכז האוניברסיטאי- מקום ראשון בקרב מקבלי מלגת אימפקט!

במרכז האוניברסיטאי אריאל בשומרון לומדים בתשע"א 271 מלגאים בהיקף תרומה של 1,084,000$, המהווים 9.2% ממלגאי !IMPACT. בשנת לימודים זו, המרכז האוניברסיטאי אריאל בשומרון,נמצא במקום הראשון במספר מלגאי !IMPACT הלומדים בו.

 

 

המשך

עדכון אחרון (חמישי, 13 ינואר 2011 11:56)