בוגרי המחלקות לעיצוב ולתקשורת חזותית, ותקשורת אינטראקטיבית ומולטימדיה של המרכז לעיצוב ולטכנולוגיה קיימו את תערוכת פרויקטי הגמר ב"מרכז עמיעד" המשמש כחלל לירידים, מופעים ותצוגות אמנות עכשווית בלב מתחם שוק הפשפשים המתחדש של יפו.

חלק ניכר מעבודות הגמר עסקו בנושאים קהילתיים, חברתיים סביבתיים ותרבותיים, כגון מרכזים לטיפול והעשרה לילדים, טיפול בעולים חדשים, ערכת העצמה לנערות הסובלות ממחלת האנורקסיה, בית למוזיקאים צעירים ועוד.

פרויקט הגמר מהווה את השלב האחרון בתכנית הלימודים במרכז לעיצוב ולטכנולוגיה אריאל לקראת קבלת תואר הנדסאי. זהו פרויקט עיצוב אישי, שאותו מפתח ומעצב הסטודנט משלב הרעיון ועד שלב היישום, הכל תחת  כנפי המחלקה, ובהנחיה אישית של אחד המרצים. לב הפרויקט הוא מיתוג ועיצוב תדמית ומוצרים נלווים לבתי עסק ולגופים שונים. לצפייה בצילומים מן האירוע לחץ/י כאן.

היפ-הופ ערבי MTV

מוחמד מוגרבי, בוגר המרכז לעיצוב ולטכנולוגיה במגמת קולנע ולטלוויזיה, תושב שועפט, זכה בפרס השלום של רשת MTV. ביחד עם שני חברים הקים מוחמד להקת היפ-הופ שנקראת G Town. חברי הלהקה השתתפו בקמפיין בשנת 2008 שעסק במחאה לאלימות נגד נשים. בהמשך השתתפו בתחרות במקסיקו של להקות צעירות, ומשם - המרחק לזכייה בפרס השלום של MTV כבר היתה קרובה. לצפייה בריאיון עם מוגרבי בתכנית "שש עם עודד בן עמי" בערוץ 2 - לחץ/י כאן

בחזית: ערכת משחק ויצירה לילדים לקראת מעבר דירה - נטע וגשל

taasi

מתוך ערכת ההעצמה לצעירות אנורקסיות - בת אל קריספל


המשך

עדכון אחרון (חמישי, 21 אוקטובר 2010 12:10)