שתפו את החברים!

מהיום גם אתם יכולים לשתף את החברים בתכנים השונים מאתר האינטרט של המרכז האוניבריסטאי. כפתורי שיתוף חדשים לערוצי הפייסבוק, טוויטר, לינקדין ועוד נמצאים כעת בכל עמוד מדפי האתר ומאפשרים שיתוף מידע בצורה מקוונת, יעילה ופשוטה.

חדש! בניית קורות חיים בקלי קלות

המרכז להכוון ולהשמה בעבודה עם הפנים קדימה: לאחרונה עלתה לאתר האינטרנט של המרכז האוניברסיטאי מערכת קו"ח מובנית. המערכת בונה בצורה מקצועית את קורות החיים של המועמד ע"פ נתונים שהזין, ומאפשרת למעסיק קבלת קו"ח איכותיים המסודרים בנוחיות המרבית. המערכת מסדרת את נתוניו של המועמד על פי קריטריונים ברורים ומבנה את ניסיונו של המועמד עד לרמה הפרטנית ביותר של הקורסים וההשתלמויות הרלוונטים עבור המשרה המבוקשת, ובכך משפרת את סיכויי הקבלה לעבודה. בהצלחה!

אריאל בסלולר

מחפשים מידע באתר המרכז האוניברסיטאי? תכנת "אריאל בסלולר" משתדרגת ומאפשרת לכם לקבל מידע לימודי בכל עת, בכל מקום, בקלות ובמהירות. השירות ניתן לכל סוגי המכשירים הסלולריים התומכים בגלישה סלולרית, וללא תשלום (למעט עלות גלישה סלולרית לפי ההסכם עם חברת הסלולר). "אריאל בסלולר" מאפשר לצפות בציונים, מועדי בחינות, הודעות אישיות (שינויים), מערכת שעות אישית לאותו היום וחיפוש בספר הטלפונים של המחלקות השונות. באמצעות "אריאל בסלולר" ניתן גם לגלוש לשירותים החברתיים כגון אתר הפייסבוק, ערוץ היו-טיוב, והודעות המוסד על פעילויות חברתיות בקמפוס. איך מתחברים? יש לרשום את הכתובת : m.ariel.ac.il, ופשוט להיכנס לפורטל.

מתקדמים בתור

בכניסה למדור שכר לימוד שבבניין 3 הותקנה לאחרונה עמדה ממוחשבת לקביעת תורים. מהיום כל סטודנט שמגיע למשרדי שכר לימוד לשם קבלת מידע או ביצוע תשלומים, מקליד את מס' הזהות שלו ומקבל מספר להמתנה בתור. באופן זה הופך השירות הניתן לסטודנט ליעיל וידידותי יותר. בעקבות ההצלחה שנרשמה תודות לעמדה הממוחשבת, יותקנו בקרוב עמדות דומות בנקודות שירות נוספות ברחבי הקמפוס.

פורום סטוד.נט

הצטרפו גם אתם לגולשי הפורום הסטודנטיאלי. מהיום סטוד.נט, הרשת החברתית של המרכז האוניברסיטאי, פתוחה לכולם ולא רק לבעלי פייסבוק. באתר האינטרנט של המרכז אתם מוזמנים ליהנות מרשת חברתית מתקדמת שמוקדשת לאנשי המרכז האוניברסיטאי. בפורום סטוד-נט תוכלו לתאם טרמפים, לדבר על לימודים, להכיר חברים חדשים, לקבל מענה לשאלותיכם, ואף לצפות בסרטונים ובגלריות תמונות.  איך מתחברים? נכנסים לעמוד הבית - עומדים על הפקד של הרשתות החברתיות - מקליקים על סטוד.נט - ומחוברים. גלישה מהנה!

  


 

 


 

twiter

 

linkedin-icon

 

facebook-icon


המשך

עדכון אחרון (רביעי, 23 נובמבר 2011 12:04)