חברת הזנק ETV אשר חברת אריאל (חברת היישום של המרכז האוניברסיטאי) היא אחד המייסדים שלה, חתמה על הסכם למכירת מצברי ליטיום חדשניים שהחברה מפתחת. ההסכם, בהיקף של 2 מיליון דולר, נחתם עם חברה מובילה בתחום התעופה.

חברת ETV  התחילה את פעילותה לפני כשלוש שנים עם גיוס 12 מיליון דולר מקרן הון סיכון אמריקאית.

חברת "אריאל" היא חברת היישום של המרכז האוניברסיטאי והיא עוסקת ביישום טכנולוגיות ומסחור ידע שמפותח בין כתלי המרכז האוניברסיטאי. חברת "אריאל" היא החוליה המקשרת בין פרויקטי מחקר ופיתוח הנערכים במרכז האוניברסיטאי לבין גורמי תעשייה ומשקיעים.

ממשיכים בגיוס הון זר

ביום חמישי, 16 בדצמבר, התקיים כנס "יזמות וחדשנות" במלון דן בתל-אביב. את הכנס יזמו התאחדות היזמים בישראל וחברת "אריאל", חברת היישום של המרכז האוניברסיטאי.

בכנס השתתפו שר התשתיות הלאומיות עוזי לנדאו, שרת הקליטה סופה לנדבר, מנכ"ל מתי-מו"פ מישל היברט, ח"כ כנסת פאינה קירשנבאום וח"כ רוברט אילטוב, נשיא איגוד לשכות המסחר  אוריאל לין, מנהל תוכנית החממות הטכנולוגיות של של לשכת המדען הראשי יוסי סמולר, שגריר רוסיה בישראל, וכן אנשי עסקים, נציגי קרנות הון סיכון, מנהלי חממות טכנולוגיות ועוד - סה"כ כ-300 איש.  כמו כן בכנס השתתפה משלחת רוסית של אנשי מחקר בכירים, ראשי אוניברסיטאות, מנהלי מרכזים טכנולוגיים, ומשקיעים מכל רחבי רוסיה. הכנס היווה נקודת שיא ברצף מפגשים, כנסים וסמינרים אשר הוקדשו למטרת הידוק קשרים להפיכת היצירתיות הישראלית והרוסית ולהעלאת הערך התחרותי של שתי המדינות בשווקים בינלאומיים.

אלכס זיניגרד, מנכ"ל אריאל - חברת היישום הטכנולוגיות של המרכז האוניברסיטאי באריאל, אמר כי "בשנה שעברה הקמנו את המרכז הישראלי לחדשנות, מיזם המשותף לנו ולהתאחדות יזמים, שמטרתו להוות כתובת ליזמים, אנשי עסקים ומשקיעים משני הצדדים שמעוניינים בשיתוף פעולה. בחודש שעבר ביקרה משלחת שלנו במוסקבה, סנט פטרבורג וייקטרינבורג, שם ערכנו כנסים וסמינרים בנושא חדשניות ויזמות טכנולוגית. שאיפתנו היא כי המפגש יביא בסופו של דבר חיבורים שיתאימו לשני הצדדים".

 

1

 

1.2

המשך

עדכון אחרון (רביעי, 12 ינואר 2011 11:57)