מתכנסים ב"ירוק"

המרכז לעיצוב ולטכנולוגיה קיים ב- 11 במאי את כנס "סביבה ירוקה". הכנס היה סיכום הפעילות השנתית בנושא, וכלל גם תערוכת פרויקטים 'ירוקים' של הסטודנטים במגוון מחלקות ההנדסה, העיצוב והתקשורת, על כמה מהם קרא/י כאן. על אחד הפרויקטים הייחודיים לניצול אנרגיית הרוח וייצור חשמל קרא/י כאן. הכנס נפתח במעמד השר לאיכות הסביבה גלעד ארדן, ובמהלכו חולקו מלגות עידוד לשלושה סטודנטים, תרומת "אפריקה תעשיות". לקראת הכנס בוצע סקר גיאוקרטוגרפיה על עמדות הציבור ביחס לאיכות הסביבה. לתמונות מן האירוע לחץ/י כאן.

יצירתיות בשוקולד ובפונטים

מסדרונות בניין 54 לבשו חום: תלמידי המחלקה לעיצוב תעשייתי קיימו הפנינג עיצוב פרלינים, הציגו לראווה את תוצרתם ואף מכרו את המוצרים החומים-מתוקים לקהל הסטודנטים שגדש את המקום. לצפייה במקצת מן התוצרים לחץ/י כאן. בתרגיל הכיתה של קורס כתב וטיפוגרפיה לשנה א', המחלקה לתקשורת חזותית, התבקשו הסטודנטים להעביר סמל חדש מן העולם הדיגיטלי העכשווי לסגנון כתב פרנצ'סקה, וזאת לאחר צפייה בהדגמות של כתיבת סת"ם מסורתית. התוצאה - שילוב מרתק בין שפה תרבותית חדשה, הנוצרת מדי יום בין המרחב האינטרנטי התוסס - בלוגים, תוכנות מסרים מידיים ומסרונים, ובין עולם כתיבה ישן השומר על מסורת עתיקת יומין. לצפייה בעבודות לחץ/י כאן.

בתמונה: השר ארדן (בחליפה) מבקר בתערוכת הפרויקטים של כנס "סביבה ירוקה" עם ראש המרכז לעיצוב ולטכנולוגיה ד"ר יוכבד פנחסי-אדיב (מימין) ונגיד המרכז האוניברסיטאי יגאל כהן אורגד.

 

handesaim
המשך

עדכון אחרון (חמישי, 10 יוני 2010 20:16)