בעידן המודרני מילים כמו "מנהיגות הורית" הפכו להיות מדוברות יותר ויותר. מי המנהיג של המשפחה שלכם? אתם או הילדים?! האם נתקלתם בקושי מסוים להעביר מסר לבן/בת הזוג? נזכרים איך זה היה פעם כשהכרתם ומה קרה עכשיו? מתלבטים כיצד לבחור בן/בת זוג למטרות רציניות? מתקשים ביצירת קשר לאורך זמן? נולד לכם תינוק ראשון? עם כל השמחה יש גם כמה דאגות וכמה דברים שכדאי לדעת..

בקמפוס המרכז האוניברסיטאי קיים מרכז מקצועי הנותן שירותים ליחיד, לזוג ולמשפחה. הנכם מוזמנים להכיר את מרכז לה"ט ולהתוודע למגוון הטיפולים המוענקים במקום.

קצת על המרכז:

מרכז לה"ט הוקם בשנת 2006 עי" פרופ' שלמה שרלין ז"ל (מייסד ביה"ס לעו"ס) כחלק מביה"ס לעבודה סוציאלית במרכז האוניברסיטאי. המרכז הוקם במטרה להכשיר מטפלים זוגיים ומשפחתיים, ובמקביל לתרום לקהילה ע"י יצירת מקום שבו ניתן לקבל ייעוץ וטיפול ליחיד, לזוג ולמשפחה. מנהלת המרכז, אורית בר-יובל, הינה מטפלת זוגית ומשפחתית מוסמכת, מדריכה, בעלת תואר שני בעבודה סוציאלית, ובעלת ותק של 19 שנים בתחום הטיפול.

הצוות של מרכז לה"ט מורכב מעובדים סוציאליים בעלי ניסיון טיפולי וכעת נמצאים בתהליך של רכישת תואר מתקדם. הטיפולים במרכז לה"ט הינם ברמה גבוהה וניתנים בהנחיית הסגל האקדמי של בית הספר לעו"ס הכולל מדריכים בכירים בתחום הטיפול הקליני, זוגי, ומשפחתי.

כאמור, מרכז לה"ט מעניק מגוון של טיפולים למשפחה, ואחד מיתרונותיו הגדולים הוא מיקומו בסביבה אקדמית, תוך חשיפה לתיאוריות טיפוליות חדשניות ולדרכי התערבות מגוונות.

הטיפולים בהם מתמקד המרכז:

טיפול זוגי - שם דגש על ערוצי תקשורת טובה יותר ובריאה יותר בין בני זוג.

טיפול משפחתי- שם דגש על מארג היחסים בתוך המשפחה, על היחסים של הורים וילדיהם, ועל היחסים בין הילדים.

הדרכה הורית - מתמקדת בחיזוק המנהיגות ההורית, הן להורים טריים, והן להורים עם ילדים מתבגרים.

טיפול רגשי - טיפול פרטני לילדים, נוער ומבוגרים וטיפול בעקבות מצבי לחץ או משבר כגון: גירושין, אבטלה, חולי או מוות.

מי יכול או מוזמן לפנות למרכז? עובדי המרכז האוניברסיטאי אריאל, סטודנטים וכלל הציבור.

כמה זה עולה?

מאחר ומדובר בקליניקה לימודית עלות הטיפול נמוכה באופן משמעותי ממחירי השוק. התשלום מסובסד ונקבע ע"פ מצבה הכלכלי של המשפחה. סגל המרכז וסטודנטים- זכאים לסבסוד.

זקוקים להדרכה, טיפול, אוזן קשבת או ייעוץ?

אל תהססו ליצור קשר לשיחת היכרות ראשונית שלאחריה יוחלט על המשך טיפול: 03-9371421 / 03-9371493 או במייל: oritby@ariel.ac.il. סודיות מובטחת!

רוצים לשמוע עוד על הורות?

כחלק משיתופי פעולה בין מרכז לה"ט ליחידות נוספות במרכז האוניברסיטאי נערכות מעת לעת הרצאות ייחודיות בנושאים הקשורים להורות. בחודש יולי 2011 מנהלת המרכז אורית בר-יובל קיימה הרצאה בפני פורום מזכירות אקדמית בנושא: "מה בין זוגיות והורות בעידן המודרני"? הרצאה נוספת התקיימה בפני הורים המשלבים את ילדיהם במעון "קטנטנים בקמפוס" בנושא: "שינויים, מעברים ופרידות" - כיצד הורים יכולים לעזור לידם להשתלב במסגרת חינוך חדשה. בעתיד תהיינה הרצאות נוספות בתחום ההורות, פרסום יבוא בהמשך.

 

 

 

 

 

 


 

P1040854

 

 


המשך

עדכון אחרון (חמישי, 24 נובמבר 2011 09:35)