דואגים לגוף ולנפש

גם השנה אנו יוצאים בהסדרים מיוחדים לרווחת העובדים. המרכז האוניברסיטאי ואריאל ספורט סנטר ממשיכים גם השנה בהסדר מיוחד לעובדינו לעונת מנויים נוספת לשנת הלימודים תשע"א. היכל התרבות אריאל פותח שעריו ומזמין את עובדי המרכז ובני משפחותיהם לפתוח את השנה עם עונת המנויים תשע"א. הצטרפות להסדר בכפוף לתנאי הזכאות. פרטים מלאים בעמוד האגף למנהל ומשאבי אנוש, מדור תרבות ואירועים.

ה מ צ ט י י נ י ם

בערב ראש השנה תשע"א התקיים טקס עובדים מצטיינים והרמת כוסית לקראת השנה החדשה. במהלך האירוע הוצגו מגוון פעילויות משאבי אנוש שהתקיימו השנה. בנוסף, צוינו לשבח העובדים המצטיינים לשנת הלימודים תש"ע:

נציגי האגף הטכני הם איגור שמרטוב וילנה טוצ'ינסקי: ילנה מצטיינת ביחסי אנוש עם ממונים, עמיתים וכפיפים, ומפגינה רמה גבוהה של מחויבות לארגון ונכונות לתרום. ילנה מוכנה לסייע בכל עת ולתרום לעבודת הצוות. היא ישרה ואמינה בהתנהלותה, פועלת בהתאם לנוהלי העבודה ומקפידה על משמעת גבוהה.איגור מבצע תפקידו ברמה מקצועית ואיכותית גבוהה ומקיים יחסי אנוש טובים עם ממונים ועמיתים. מפגין רמה גבוהה של מחוייבות לארגון ונכונות לתרום מעל ומעבר למצופה. מעניק שירות אדיב והוא בעל רמה גבוהה של יושר ואמינות.

באגף השיווק הוקירו את עבודתה של עליזה אוסטרי: עליזה מבצעת תפקידה ברמה מקצועית ואיכותית גבוהה, ומקיימת יחסי אנוש טובים עם עמיתים וממונים. היא מפגינה רמה גבוהה של מחויבות לארגון. עליזה מטפלת בעיקר בקבוצות עובדים הלומדים במרכז לעיצוב ולטכנולוגיה ובאקדמיה, מרכזת ביעילות את הפעילות מול המועמדים, מכירה כל אחד בשמו, והקבוצות שבטיפולה תמיד צולחות.

נציגת הפקולטה להנדסה היא איריס רונן: איריס מבצעת תפקידה ברמה מקצועית ואיכותית גבוהה. היא בעלת תודעת שירות יוצאת דופן, מקיימת יחסי אנוש טובים עם ממונים ועמיתים, מגלה יוזמה, אכפתיות ומעורבות משמעותית במחלקה ובפקולטה.

מן היחידה ללימודים מתקדמים צוינה אורנית מינס: עובדת מצוינת הבולטת לטובה, מקצועית ואיכותית, פועלת למען המחלקה וגם בתהליכים רוחביים. מעניקה שירות מצוין ואישי לסטודנטים. פעילה בפורומים ובתהליכים שונים במחלקה. משרה אווירה חיובית, ואהודה על חברותיה לצוות. משקיעה מזמנה מעבר לנדרש, אכפתית וישרה.

דקנט הסטודנטים ציין את דורית חכם: דורית מועסקת בשגרה כרכזת סיוע ורווחה. השנה מילאה את מקום ראש המדור ועשתה זאת בהצלחה רבה, תוך הפגנת מסירות ולויאליות לארגון וליעדיו, ניסיון מתמיד לשיפור וליוזמה. דורית מתנדבת ללא הרף גם בתחומים שאינם באחריותה על מנת להקל על העומס. תמיד מחייכת ונכונה לסייע לסטודנטים וחברי הצוות. מפגינה מוסר עבודה מרשים.

אגף הכספים העלה על נס את מירב אוחיון: עם חיוך על הפנים מצד אחד, והרבה אסרטיביות מן הצד השני. מוכנה לכל פעולה אשר אותה תמלא במקצועיות רבה. ראש יצירתי מלא תמיד ברעיונות לשיפורים. מירב עובדת אחראית ושירותית  מאוד. בשנתיים האחרונות שותפה פעילה בוועדת התרבות של אגף הכספים. מהווה דוגמה מעולה לכל עובדיה ועמיתיה.

 

יבגניה לזרב מן המרכז לעיצוב ולטכנולוגיה: יבגניה מעצימה את תפקיד הרכזת, מקבלת אחריות תוך חשיבה ארגונית נכונה ומובילה. עובדת אינטליגנטית, נעימה יסודית ואחראית. שיפרה וארגנה מחדש את המדור שבו היא מועסקת ואת הטיפול בסטודנטים, כל זאת בדרכה העדינה והמכבדת. יבגניה מהווה דוגמה חיובית ביותר לאחרים.

יעל צור, נציגת הפיתוח האקדמי: יעל אחראית על תהליך הערכת איכות המתבצע מול המועצה להשכלה גבוהה (מל"ג). תהליך זה מורכב מתחומים רבים המצריך עבודה קפדנית ומעקב מתמשך על-ידי ועדות המל"ג. יעל מבצעת תפקידה ברמה מקצועית ואיכותית גבוהה, מקיימת יחסי אנוש מעולים עם עמיתים כולל רמחי"ם ודיקנים, שירותית, ומפגינה מידה רבה של יושר ואמינות, כל זאת בשקט ובצניעות.

עידית קליינרמן, עובדת המכינה: עידית מבצעת תפקידה ברמה מקצועית ואיכותית גבוהה, מפגינה רמה גבוה של מחויבות לתלמידים ולארגון. מסורה ונותנת לכל תלמיד את התחושה של "הפעם אני אצליח" ועומדת מאחוריהם על מנת שזה יקרה. במקביל פועלת לייעול דרכי המעקב אחר כמות גדולה של תלמידים, בניסיון לשמר את כל התלמידים במערכת בלי לאבד אף אחד .

יחידת הפרויקטים מצאה לנכון לבחורבאלינור שרעף: אלינור משמשת כמרכזת ורפראנטית תחומי הרכש, רכזת תחום ISO, ומטפלת בכל נושאי התשלומים לקבלנים. אלינור דייקנית מאוד בעבודתה, חרוצה ושקדנית, מאירת פנים ונעימת הליכות. היא מהווה דוגמה כיצד צריך להינתן שירות לציבור. במסגרת אחריותה על תחום ה- ISO, אלינור מדריכה ומכוונת עובדים חדשים כוותיקים בכל הנהלים והדרישות.

תעודת הערכה הוענקה לז'קי פישר מן המזכירות האקדמית: ז'קי משמשת כראש לשכתו של ארז כהן, המזכיר האקדמי. עובדת בעלת מוטיבציה רבה, ראש גדול, מקדמת תהליכים רוחביים ביעילות, במהירות ובשירותיות רבה ביותר. מהווה גורם מקצועי לעובדים רבים מתוקף ניסיונה הרב ורצונה המופגן לסייע ולעזור
 

 

 

7

 

 

 

 

 

 

המשך  

עדכון אחרון (שני, 02 מאי 2016 10:21)