מה העניינים? בונים בניינים

המרכז לעיצוב ולטכנולוגיה הוא המוסד להשכלה גבוהה היחיד בישראל שהשתתף ב- "Building2010" - תערוכת פרויקטים, בנייה ותשתיות שבה הציגו כ- 200 חברות בתחום הפרויקטים, בנייה, תשתיות ותחבורה, ואחת התערוכות המקצועיות והמקיפות ביותר בעשור האחרון, שהתקיימה במהלך חודש יוני בגני התערוכה, תל אביב, ביוזמת מרכז הבנייה הישראלי.

סטודנטים מהסרטים

השנה, זו הפעם השלישית, התקיים מרתון עשייה קולנועית: במשך שלושה ימים הפיקו הסטודנטים של המחלקה לקולנוע וטלוויזיה סרטים עלילתיים קצרים. שיאו של המרתון היה בהקרנת התוצרים בפני אנשי תעשיית הקולנוע והטלוויזיה בארץ, נותני חסויות, מרצים, אנשי אקדמיה וראשי מה"ט, באירוע חגיגי שהתקיים ב"סינמה סיטי".

בוא נדבר גלויות - מה אתה חושב על ת"א?

"א-ב-גלויות על תל אביב" הוא שמה של תערוכת עבודות כתב וטיפוגרפיה של הסטודנטים לתקשורת חזותית שהוצגה במסגרת אירועי "לילה לבן" שהתקיימו בתל אביב ביוזמת העירייה ב- 1 ביולי 2010. התערוכה התקיימה בגלריה של דיזינגוף סנטר.

"הסטודנטים התבקשו להמחיש מה הם חשים כלפי תל אביב", מספר גל זונשיין, מעצב סביבתי ומנחה הקורס. "הגלויות מתארות את הניגודיות במטרופולין התל-אביבי, מבט הומוריסטי ולעתים ביקורתי על העיר העברית הראשונה. אני גאה ברמתם המקצועית של הסטודנטים אשר עמדו במשימת העיצוב בזמן קצר יחסית".

לצפייה בעבודות כלל הסטודנטים לחץ/י כאן.

 

6

 בצילום: עבודתה של הסטודנטית רבקה עקיבא


המשך

עדכון אחרון (שני, 05 יולי 2010 12:28)