דפנה קוזק

“תוצרת אריאל” – דפנה קוזק

שמי דפנה קוזק, בת 27, בוגרת תואר ראשון בתקשורת, במסלול רדיו וניו מדיה.

כיום אני עובדת בערוץ ONE.co.il כמפיקה של הליגה הספרדית.
במסגרת תפקידי אני אחראית על כל מה ששייך לעולם ה”מאחורי הקלעים” של הערוץ. אני דואגת לתיאום עם השדרים והפרשנים לגבי ימי שידור ותיאום צוותי ההפקה.
בימי שידור אני אחראית על הגעה בזמן של כל הצוותים וביניהם גם צוות הקונטרול המורכב מעורך שידור, סאונדמן, נתב, במאי וכדומה. במקרה הצורך אני יוצרת קשר עם החברה שמספקת לנו את השידורים בספרד. לרוב אני נמצאת איתם בקשר שבועי במיילים ומקבלת מהם עדכונים שוטפים.
בזמן השידור אני אחראית למצוא מענה לבעיות שצצות בזמן אמת. חברו הטוב ביותר של המפיק הוא הפלאפון, אחד חכם שיש בו גם מייל, שכן העבודה לא נגמרת עם היציאה מהמשרד. העבודה בטלוויזיה לרוב נמשכת לשעות לא שגרתיות וגם מתרחשת בימים לא שגרתיים (סופי שבוע) מאחר והליגה משודרת בימי שישי ושבת וגם בימי חג.

במהלך התואר רכשתי ידע על עולם הטלוויזיה. נגעתי בכל התחומים הקשורים להפקת שידור, הופעה מול מצלמה והכנות לקראת השידור, כגון: הכנת תחקירים, עריכת תוכן, התנסות בראיונות. זכיתי לקבל טעימה מהלחץ שקיים לפני העלייה לשידור, דבר אותו אני חווה כמעט כל יום בעבודה.
מלבד התנסות פרקטית במסגרת הלימודים, התואר אפשר לי התנסות מעשית בעולם התקשורת. את הסטאז’ בשנתי השלישית בתואר בחרתי לעשות בערוץ ONE.
התנסות זאת סיפקה לי הכרה והצצה אל תוך תעשיית התקשורת הישראלית. לאחר הסטאז’ הצלחתי להשתלב במהרה בערוץ ואף לקבל תפקיד בעל אחריות רבה בתום הלימודים.
מלבד רכישת ההשכלה באוניברסיטה, זכיתי להכיר חברים לחיים ומרצים ששימשו לי לעזר ותמכו בי לאורך כל התואר וגם אחריו.

הטיפ שלי לסטודנטים: הגישה שלך ולא הכישרון שלך, היא שתקבע כמה גבוה תגיע.

דפנה קוזק