ביה"ס ללימודים מתקדמים

דקן בית הספר לתארים מתקדמים: פרופ' שמואל שטרנקלר

ראש מנהל: גב' ליאורה אילרוב

 

בית הספר ללימודים מתקדמים באוניברסיטת אריאל בשומרון כוללים את מגוון לימודי התואר השני והשלישי בתחומי ההנדסה, מדעי הטבע, מדעי החברה ומדעי הבריאות.

אנו מזמינים אותך להתפתח, להרחיב אופקים, לחקור, ליצור וליזום בליווי חברי הסגל באוניברסיטה. זו ההזדמנות שלך לגלות עולמות חדשים, אקדמיים ומקצועיים, להתקדם ולהשפיע על העתיד בקהילה, בתעשייה, במגזר העסקי, במערכות הבריאות ועוד.

תואר שני – קפיצת המדרגה שלך

כיום באוניברסיטת אריאל מתקיימות 11 תכניות ללימודי תואר שני עם וללא תזה. בוגרי התואר השני משתלבים בתפקידי ניהול והתמחות מקצועית בתחומים שונים במגזר הפרטי, הציבורי, הקהילתי והאקדמי.

בנוסף, במחלקות שונות באוניברסיטה קיימת האפשרות למסלולים משולבים הכוללים תחילת לימודים לתואר שני במהלך השנה השלישית של התואר הראשון. בכך מסיימים הסטודנטים את שני התארים בחלק מהמחלקות, בתקופת זמן קצרה ומוכנים לצאת אל השוק עם כל הידע הנדרש למקצוע שלהם.

תואר שלישי – הדלת המחקרית שלך

סטודנטים הממשיכים את דרכם האקדמית ללימודי דוקטורט מגיעים אלינו מרחבי הארץ והעולם, תורמים ומשקיעים מדי יום במטרה להגיע לפיתוחים חדשניים ומחקרים מתקדמים ולהביא לשינוי ופריצת דרך בתחומם.

בתום ארבע השנים משתלבים הדוקטורים בעולם האקדמי או בתפקידים בכירים בשוק ומפרסמים את מחקריהם במגוון כתבי עת עולמיים המתפרסמים בכל העולם.

הסגל והשירות האישי- מעטפת של תמיכה לאורך כל הדרך

הסגל האקדמי והצוות המנהלי שבאוניברסיטה עומדים לרשותכם על מנת להעניק לכם את הכלים הדרושים להצלחה בכל מסלול בו תבחרו, עם ייעוץ והכוון אישי, מלגות לימודים ופרסי מחקר, הדרכה צמודה ואפשרויות להצטרפות לסגל ההוראה של האוניברסיטה כמתרגלים או כעוזרי מחקר.

מחכים לראות אתכם צועדים ומחוללים שינוי יחד עם יתר בוגרי אוניברסיטת אריאל בשומרון.

לפרטים נוספים לחצו כאן: בית הספר ללימודי תארים מתקדמים או מלאו פרטיכם בטופס:

תמונה להמחשה