תוצרת אריאל

הכירו את יוסי פוגל, בן 44, נשוי ואב לשלושה ילדים:

"את הרומן שלי עם אוניברסיטת אריאל התחלתי בגיל 38, אז התחלתי את לימודי התואר הראשון בכלכלה ומנהל עסקים.
למרות שאני סובל מהפרעות קשב וריכוז ברמה גבוהה, הצלחתי לסיים את הלימודים כמצטיין דיקן ונשיא, בזכות המוטיבציה הגבוהה, התמיכה מהבית וממקום העבודה, בשילוב עם המרצים והשיטות השונות שפיתחתי להתגברות על הקשיים.

בזמן לימודי התואר השני הצטרפתי למשפחת אוניברסיטת אריאל כעוזר לנגיד האוניברסיטה, מר יגאל כהן אורגד ז"ל. בנוסף, אני מרצה ומתרגל במחלקה לכלכלה ומנהל עסקים. אחרי תקופה שבה ניהלתי עמותה לעזרה הדדית, החלטתי לפנות להוראה וללמד בתיכון. את ההכשרה והלימודים לתעודת ההוראה עברתי גם כן באוניברסיטת אריאל, שם זכיתי להיות בוגר המחזור הראשון.
כך, במקביל לעבודתי באוניברסיטה, הקמתי את מגמת ניהול עסקי בתיכון ברנר. כיום אני מלמד שם ומגיש תלמידים לבגרות בניהול עסקי עם התמחות בשיווק. אני לומד מהתלמידים שלי המון ונהנה מכל רגע.

הטיפ שלי לסטודנטים הוא להתייחס אל הלימודים כמצבור של כלים אשר ישרתו אתכם בעתיד, כך הסיכוי שלכם להצליח בלימודים יגדל.
תאמינו בעצמכם, הכישלונות שחוויתם בעבר לא רלוונטיים, לימדו מהם והשתפרו".

קבלו את מירב דוד זיגדון, בוגרת תואר ראשון בפיזיותרפיה ותואר נוסף בתזונה קלינית באוניברסיטת אריאל:

"שמי מירב דוד זיגדון, בת 34, אמא לשלושה ילדים.
כיום אני עובדת כפיזיותרפיסטית במכון הפיזיותרפיה של קופ"ח כללית בהרצליה, שם אני מתמקדת בשיקום פציעות אורתופדיות וליקויים ברצפת האגן. בפן התזונתי אני משמשת כדיאטנית קלינית, בעיקר בתחום ההרזיה והספורט, לרוב באופן פרטי.
הלימודים באוניברסיטת אריאל אפשרו לי להכיר וללמוד ממיטב המרצים והחוקרים, הן בתחום הפיזיותרפיה והן בתחום התזונה. מדובר בלימודים מרגשים, מעניינים, אך גם גדושים ועמוסים. במהלך התקופה הזאת פגשתי אנשים מדהימים שעם חלקם יש לי קשר עד היום, בפן המקצועי והאישי. במרבית תקופת לימודיי גרתי במעונות הסטודנטים, חוויה מיוחדת מאוד בפני עצמה.

הטיפים שלי לסטודנטים:
תלמדו טוב בבוקר ותבלו עוד יותר בערב. תסתכלו מי יושב לידכם בספסל הלימודים, כי לא יעבור זמן רב והאנשים הללו יהיו המובילים בתחומם. התחילו ליצור קשרים עוד היום!"

 הכירו את אסף צבי:
"שמי אסף צבי, בן 27, בוגר תואר ראשון בעבודה סוציאלית באוניברסיטת אריאל. כיום אני עובד במחלקה לשירותים חברתיים של עיריית תל-אביב-יפו כעובד סוציאלי משפחתי.

בזכות ההכשרה המעשית, אשר מהווה נדבך משמעותי בלימודי העבודה הסוציאלית באריאל, השתלבתי כסטודנט במחלקה וזכיתי להשתתף בהקמתן של תכניות קהילתיות, ולאחר מכן התקבלתי לתפקיד אותו אני ממלא כיום.
במסגרת עבודתי אני פוגש משפחות אשר מתמודדות עם קשיים ומשברים, אני מלווה אותן ונמצא בקשר עם גורמים בקהילה המעניקים להן סיוע. יחד אנו בונים תכנית טיפול משותפת שמטרתה לחזק את המשפחה ולאפשר לה להתמודד עם קשייה.

בלימודים בבית הספר לעבודה סוציאלית רכשתי ידע עיוני רחב והתנסיתי בהכשרה מעשית מגוונת ומעשירה, כל זאת בליווי והדרכה של אנשי מקצוע וותיקים וסגל בית הספר.
הלימודים הקנו לי ידע רב וכלים מעשיים שהכינו אותי לעבודה בשטח. הודות לתכנית הלימוד המעשירה, ולסגל בית הספר המקצועי והעוטף, השתלבותי בעולם התעסוקה הייתה מהירה וטובה.

הטיפ שלי לסטודנטים – התחברו למקצוע שבחרתם ואהבו אותו, שלבו בעבודתכם המעשית את הידע העיוני שאתם רוכשים".