אופק מתא"ם

לוגו - אופק מאם

בכנס "החיים שאחרי התואר" שוחחנו גם על המתא"ם ותהליך הקבלה לתואר שני.
היצע המגמות לתואר שני הלך והתרחב בשנים האחרונות, כאשר עוד ועוד מגמות שונות (קליניות, חינוכיות, חברתיות ואחרות) נפתחו בשנתיים האחרונות. בחינת המתא"ם מהווה "כרטיס כניסה" לתהליך המיון והקבלה, לצד ציון התואר, קורות החיים, ובהמשך ראיונות או מרכזי הערכה.

במרכז המידע לתואר שני תוכלו למצוא מידע על כל המגמות לתואר שני בארץ, תנאי הקבלה ואופי הלימודים במגמה.

זוהי השנה השישית בה נערך קורס ההכנה למתא"ם של אופק בקמפוס אוניברסיטת אריאל. מדובר בפרויקט משותף עם האוניברסיטה והמחלקה למדעי ההתנהגות, אשר הניב הישגים מרשימים של תלמידי האוניברסיטה בשנים האחרונות. השנה תתקיים בחינת המתא"ם ב-15.10.8 ,והקורס ייפתח לקראת סוף יולי )בשבוע של ה-19 ביולי(, ויתקיים פעמיים בשבוע בכיתת א-ד או ב-ה בבוקר.

באתר שלנו ניתן לקרוא על סניף אופק באריאל, להתעדכן במקומות הפנויים בכיתה השנייה שנפתחה בסניף (שני וחמישי 09:00 – 13:00) לבחור את המסלול המתאים לכם ביותר, ולהכיר את צוות המדריכים בקורס.

אנחנו מזמינים כל סטודנטית וסטודנט להיוועץ בנו ולהתלבט איתנו לגבי העיתוי בו כדאי לגשת למתא"ם, מסלול הלימוד, והדרך לתואר השני. סטודנטים אשר מעוניינים לנסות לקבל בחינת בתנאים מותאמים מוזמנים לפנות אלינו לייעוץ. כמו כן, סטודנטים הרשומים לקורס מוזמנים ליצור עמנו קשר בכדי לקבל חומרי הכנה עד לקורס.

בהצלחה ונתראה בקיץ!,
צוות אופק מתא"ם
077-5303383