מסלול אנליזה פרמצבטית

מסלול לימודים מהפכני באנליזה פרמצבטית בשיתוף פעולה עם חברת  טבע!

מטרת המסלול החדש היא להכשיר עובדים אנליטים בחברות פרמצבטיקה. סטודנטים בוגרי מסלול זה במזגרת תואר ראשון למדעים (B.Sc) יוכלו בקלות להשתלב בעבודה אנליטית גם במפעלים אחרים, כמו בתעשית המזון.

–        במסלול זה יישמר בסיס של לימודי מדעי הכימיה בכל התחומים  כפי שקיים היום במחלקה, בתוספת קורסים ייחודים באנליזה פרמצבטית.

–        טבע מעניקה מלגות לימודים למתאימים עבור שנת לימוד שלישית!

למה כדאי לכם לעבוד בחברה פרמצבטיקה מובילה?

יש סיבות רבות מדוע כדאי להיענות למודעות דרושים בחברה פרמצבטיקה מובילה: ראשית, מדובר בארגון גלובלי, גדול, חזק ויציב המאפשר לעובדים לקחת חלק בתהליכים שעשויים, פשוטו כמשמעו, להשפיע על חייהם של מיליונים רבים בכל רחבי העולם: לכן, זהו מקום עבודה מאתגר שמעניק סיפוק אדיר לעובדיו.

עבודה בחברה פרמצבטית מובילה נעשית בסביבה איכותית, כאשר היציבות של החברה ראויה אף היא לציון. מבחינה כלכלית, נחשבת העבודה בחברה כמו טבע למתגמלת בכל קנה מידה, כאשר החברה מתגאה בסל ההטבות הרחב שלה עבור אוכלוסיית העובדים, הנחשב לאחד הגדולים בישראל: למשל, תכניות חינוך עבור ילדי העובדים, אפשרות להצטרף לביטוחי בריאות ושיניים מקיפים במחיר אטרקטיבי ועוד.

היבט משמעותי אחר של עבודה בחברה

נוגע לכך שהעובדים שלה שותפים להליכים הארגוניים אשר מתנהלים בחברה, מה שמאפשר להם להשפיע במובן הרחב ביותר. דבר נוסף הם אפיקי קידום מגוונים, שעה שעובדים בעלי ביצועים מרשימים, או לחילופין פוטנציאל גבוה, מזוהים על ידי הממונים ונהנים מהזדמנויות מגוונות שמאפשרות להם להתקדם מעלה בסולם התפקידים של החברה.

בתנאים האלה, ברור מדוע החיפוש אחר משרות בתעשיית הפרמה נפוץ במיוחד בקרב סטודנטים, אקדמאים ובעלי מקצוע בתחום כימיה אך לא רק.

חברה כמו טבע היא החברה שתרצו להתחיל בה את הקריירה ולהשתלב בה באופן קבוע כעובדים מן המניין. ואכן, כיום ניתן למצוא שלל משרות בחברת טבע, לכל הדרגים, כאשר העבודה היא באחד מבין תריסר אתרי החברה הפזורים בכל רחבי ישראל.