מסלול תקשורת דיגיטלית וניו-מדיה

ראש המסלול: ד"ר נילי שטיינפלד

מסלול תקשורת דיגיטלית בבית הספר לתקשורת הנו מסלול ייחודי
שמטרתו הכשרת אנשי תוכן, שיווק וטכנולוגיה בתחומי הדיגיטל והמדיה החברתית בפרט.

הסטודנטים לומדים כיצד ללוות לקוחות משלב הרעיון דרך אפיון הפרויקט, הקמת האתר או האפליקציה, שיווקו, קידומו ומעקב אחרי ביצועיו. בנוסף, הסטודנטים לומדים מושגי יסוד בתכנות, עיצוב וניהול הנדרשים לצורך עבודה כפרילנסר, במשרד או ארגון המתמקד בתחום המדיה החברתית.
בשוק קיימת דרישה משמעותית לאנשי מדיה חברתית, ובמיוחד למנהלי פרויקטים שמתבטאת גם במשכורות פתיחה נאות. אולם כמעט ואין מסלולי הכשרה יעודים, ובמיוחד כאלה שמספקים לסטודנטים זווית ראיה היקפית של מה שהשוק דורש בהיבטים של אפיון, תוכן, שיווק, עיצוב וטכנולוגיה. אנחנו מציעים לכם לבוא ו'להיות שם לפני כולם' ולהשיג עמדת פתיחה טובה בשוק העבודה. מעבר לכך, נסייע לכם במציאת סטאז' בשנת הלימודים האחרונה כדי ש'תשתפשפו' בחברות מובילות בשוק.

עבודות גמר של בוגרי המסלול

לחצו על תמונה לצפייה בעבודה

תכנית הלימודים במסלול

סגל המסלול

ד"ר שטיינפלד נילי

ראש מסלול תקשורת דיגיטלית

nilisteinfeld@gmail.com

לעמוד המרצה

user-1-180x180

ד"ר אוהד שקד

מר עמנואל קימיאגרוב

meni-1-180x180

מר מני בן-עדי

גב' אילונה פרייפילד

ליעד דורבן

מר ליעד דורבן

user-1-180x180

גב' טליה קליין פרז

user-1-180x180

מר אבישי פרוינד

כיור מלא? הרים של כביסה? בואו נשחק!

ספיר בכר וליאל גלולה יצרו אפליקציה המשתמשת בגיימיפיקציה (מִשְּׂחוֹק) לביצוע מטלות הבית בצורה מהנה ותחרותית.  בעזרת ניקוד, זכייה בפרסים, דיווחים בזמן אמת על ביצוע מטלות ויצירת אווירה תחרותית בין בני הבית – גם מטלות הבית הנוראיות ביותר יושלמו במהרה.

סרטון התדמית של האפליקציה

בהפקת סטודנטים מבית הספר לתקשורת בשיתוף עם מחלקת התוכן

כמו טינדר, רק לשותפים

ימינה, שמאלה, ימינה שמאלה… התאמה!
שרי יהל, פולינה מלנטייב וסבטה ספוז'ניקוב יצרו פיתרון למחפשי השותפים והדירות וגם לבעלי הדירות, באפליקציה אחת שמתאימה בין כל הצדדים למציאת דירת השותפים המושלמת.
הסטודנטיות גם הפיקו סרטון תדמית קורע בו ניתן לצפות למטה.

סרטון התדמית של האפליקציה

בהפקת סטודנטים מבית הספר לתקשורת בשיתוף עם מחלקת התוכן

בחירות צנועות לפאשניסטה שבך

לא עוד שיטוט בלתי נגמר בין חנויות הקניון בחיפוש אחר שמלה צנועה אחת לרפואה – גל חוברה וקרן בן שלוש חשבו על פתרון אופנתי לנשים המעוניינות לשמור על הצניעות, אך גם על השיק. האפליקציה מציגה קולקציות של חברות ורשתות על בסיס הטעם האישי והעדפות הצניעות של המשתמשת, ומאפשרת לרכוש את הפריטים ישירות מהאפליקציה.

המקום בו כל אחד יכול להיות מעצב אופנה

לירז חממי קרואני ורייזי קניסברג יצרו פלטפורמה חברתית לשיתוף בגדים שאוהבים. 
הקאץ': תוכלו להתאים אישית, לשנות ולעצב כל בגד ששיתפו חבריכם באפליקציה ואפילו לממש את הכישרון החבוי שלכם במציאות ולרכוש את הבגד שעיצבתם.
רכישה של בגדים שאתם יצרתם תזכה אתכם בנקודות, אותן תוכלו להמיר לערך כספי למימוש באפליקציה.

לצאת לבלות בלב שקט

אלפי הורים יוצאים מדי ערב ומשאירים את ילדיהם בבית. אלפי צעירים מעוניינים לשמור על אותם ילדים. אלעד עציון וג'ניפר וורט יצרו פלטפורמה לקישור בין בייביסיטרים לאנשים הנזקקים לשירותם, בדרך בטוחה, קלה ויעילה.

שירות להשכרת חניות פרטיות במסגרת אפליקציית פנגו

עדי סנדיק ורוית הלל זיהו פוטנציאל עסקי ב"שידוך" שני קהלי יעד מנוגדים: ציבור הנהגים שנאלץ להקדיש זמן יקר לחיפוש אחר חנייה בכל יום עבודה או בילוי, ובעלי חניות פרטיות שאינם זקוקים להן במהלך יום עבודה או היעדרות מהבית.

על ידי שילוב הצרכים של כל קבוצה יזמו הסטודנטיות תוסף לאפליקציית "פנגו" המאפשר להשכיר חניה פרטית ובכך לסייע בפתרון מצוקת החניה הארצית.