לימודי כלכלה ומנהל עסקים לתואר ראשון

Slider

תכניות הלימודים

תכנית הלימוד מאתגרת ומעניקה לסטודנטים את כלי להצלחה בעולם העסקי המורכב והדינמי של ימינו. הבחירה בשילוב כלכלה ומנהל עסקים היא שילוב מנצח!

תכנית הלימודים מקנה הבנה כלכלית בצד כלי עבודה תכליתיים. אנו מלמדים איך להיות מנהלים טובים אך גם מהי השפעת הפעילות הגלובלית על הפעילות העסקית, מהו איש שיווק היודע לנתח את השינוי במכירות מתוך ראיה כוללת של השוק. איך להתמודד עם איומי סייבר מתוך הבנה גלובלית של הגורמים המאיימים על יציבות החברה העסקית.

היקף הלימודים לתואר 128 נקודות.

קורסים במהלך התואר

הקורסים והסמינרים במחלקה לכלכלה ומנהל עסקים מקיפים מגוון נושאים תיאורטיים ומעשיים.  לדוגמה:

יתרונות ומטרות

בלימודי התואר הראשון בכלכלה ומנהל עסקים באריאל אנו מודעים לצורך בהקניית הכלים האקדמיים הנכונים מתוך ראייה של שוק העבודה אליו פונה הסטודנט.

התואר בכלכלה ומנהל עסקים פותח בפניך אינספור אפשרויות תעסוקה. בסקטור הציבורי – במשרדי הממשלה , בחברות הציבוריות, במנהל המוניציפלי  – בשוק ההון או בחברות תעשייה, בקונצרן ענק או בעסק הפרטי שלך.

הידע והכלים החשובים המוענקים במהלך התואר פותחים את האופק לאין ספור אפשרויות תעסוקה.

מידע על מסלולי הלימוד

מסלול חד חוגי: הלימודים לתואר הראשון נמשכים שלוש שנים בהם לומדים הסטודנטים קורסי חובה, קורסי בחירה וכן מתנסים בכתיבת סמינריונים בכלכלה ובמנהל עסקים. בשנה השלישית לתואר במסגרת קורסי הבחירה ניתן לבחור בין 5 מקבצים המאפשרים העמקה והתמקצעות בתחום מסוים: כלכלה, מימון, ניהול, שיווק או יזמות.

לאחר השנה הראשונה ללימודים, תוכל להחליט האם תרצה להוסיף לימודי תעודה בשמאות או בביקורת פנים. בשנה השלישית ניתן לשלב יחד עם תעודת הוראה בניהול פיננסי.
כמו כן ניתן להתמקצע במספר קורסים בתחום מסוים כגון מימון, שיווק, ניהול, סייבר או יזמות.

סטודנטים מצטיינים, יוכלו להתחיל את לימודי התואר השני כבר במהלך השנה השלישית ללימודיהם.

מסלול דו-חוגי: ניתן ללמוד את לימודי הכלכלה של המחלקה במסגרת התואר הדו-חוגי בשילוב עם מחלקות אחרות. במסגרת הלימודים הדו-חוגיים מקבל הסטודנט יכולת ניתוח של התהליכים הכלכליים סביבנו מהמלקה לכלכלה בצד התמחות חשובה נוספת ממחלקה נוספת –כדוגמת: החוג לחשבונאות, המחלקה לקרימינולוגיה, לפסיכולוגיה או לתקשורת.

לימודי כלכלה באוניברסיטת אריאל
הסטודנטים שלנו
הבוגרים שלנו
לחצוותתחילו ללמוד
סגירת טופס צף

מתעניינים בלימודים