תואר שלישי – הדלת המחקרית שלך

ברוכים הבאים לבית הספר ללימודים מתקדמים באוניברסיטת אריאל.

אנו מזמינים אתכם לחקור, לגלות ולהשפיע על החברה, התעשייה, הרפואה, בתחומי ההנדסה, מדעי הטבע, מדעי הבריאות ומדעי החברה והרוח.

בתום ארבע שנים משתלבים הדוקטורים בעולם האקדמי או בתפקידי בכירים בשוק ומפרסמים את מחקריהם במגוון כתבי עת עולמיים המתפרסמים בכל העולם.

לימודים לתואר שלישי

המנחים שלנו

באוניברסיטת אריאל בשומרון עומדים לרשותכם מגוון רחב של מנחים אשר ילוו אתכם לאורך כל תקופת המחקר שלכם.
המנחים שלנו בעלי ניסיון מוכח, עשיר ומבצעים מחקרים מוערכים ומפורסמים בכתבי עת בכל העולם.
בטרם תחילת לימודי הדוקטורט, תשוחחו עם המרצה שילווה אתכם במהלך לימודי הדוקטורט והוא יחתום לכם על טופס הסכמת הנחייה, אותו יש להעביר לרכזות בית הספר ללימודים מתקדמים.

סביבת המחקר לתואר השלישי

כדוקטורנטים שלנו באוניברסיטה תזכו לבצע מחקרים במעבדות המתקדמות ביותר, להיחשף לטכנולוגיה עתידנית, לפרסם מאמרים על המחקר שלכם בכתבי עת נחשבים, להשתתף בכנסים ועוד.
הפרויקטים של המו"פ המבוצעים במעבדות באוניברסיטת אריאל ממומנים על ידי הקרן הלאומית למדע, משרד המדע, הטכנולוגיה והחלל, משרד הביטחון, משרד התשתיות הלאומיות, אנרגיה ומים, משרד הכלכלה והתעשייה והמשרד להגנת הסביבה.

ליווי ויחס אישי לאורך כל הדרך

צוות בית הספר ללימודים מתקדמים ילווה אתכם לאורך כל לימודיכם בתואר השלישי, יסייע לכם במתן ייעוץ אישי והדרכה, מידע על מלגות, פרסי מחקר ומענקי מחקר וישמח לספק לכם מענה לאורך כל תקופת המחקר.
בתום לימודיכם, דלתות האקדמיה באוניברסיטת אריאל פתוחות בפניכם ונשמח לראותכם ממשיכים אצלנו את הקריירה והמחקר גם בשנים שלאחר לימודי הדוקטורט.

רוצה לשמוע על מלגות לתארים מתקדמים?
על היחס האישי ועל הליווי במהלך המחקר?

כאן בשבילך!