התקבלת! מה עכשיו?

ברוך/ה הבא/ה!

על מנת להקל על ההשתלבות בארגון מוגש לך מידע חיוני לקליטה חלקה ומהירה.

שאלות ותשובות נפוצות בנוגע לתהליך הקליטה בארגון

לאחר הנפקת כרטיס העובד, יש להחתימו בכל יום בכניסה וביציאה בשעון הנוכחות הקרוב למשרדך.

בימים הראשונים לעבודתך ישלח אליך Email עם פרטי הכניסה למערכת הנוכחות "חילנט". במערכת זו ניתן לראות את פירוט שעות הנוכחות, לעדכן פרטים אישיים ולדווח על ימי חופשה, מחלה, בחירה ועוד.

הנוכחות בכל חודש מתייחסת לתאריכים בין ה 20- לחודש עד ה- 19 לחודש שלאחריו.

למערכת "חילנט" לחץ כאן

לידיעתך, תלושי השכר וטופסי 106 מוצגים באזור האישי במערכת "חילנט" וניתן לצפות בהם בכל עת. בנוסף, ניתן להוריד בחינם במכשירי הסלולרי השונים את אפליקציית "חילנט". יש להזין את פרטי המשתמש אותם קיבלת למייל האישי, ולהזין " 2007 " במספר המפעל.

עליך להיכנס למערכת הפניות "אריאל.נט", ללחוץ על "משתמש חדש?" ולמלא את הפרטים ליצירת החשבון. תחת הקטגוריה "תו חניה/כניסה לרכב" ניתן לפתוח פנייה לקבלת תו חניה שנתי.

למערכת "אריאל.נט" לחץ כאן

במערכת הפניות "אריאל.נט" ניתן ליצור קשר עם המחלקות השונות באוניברסיטה לקבלת שירות במגוון תחומים.

עובדים זכאים לארוחות מסובסדות בקפיטריות "קרנף", "שוקולטה" ו"גריל בר 102". באמצעות כרטיס העובד ניתן להנפיק שובר ארוחה בעמדות אשר בקפיטריות. לפירוט הסדר הארוחות והטבות נוספות לחץ כאן

מידע ורישום לאירועים ולהדרכות מתבצע דרך אפליקציית אריאל בסלולר, הזמינה כעת בחנות האפליקציות. באמצעות האפליקציה ניתן גם להתחבר בלחיצת כפתור ל"חילנט", לספר הטלפונים הארגוני, לניווט בקמפוס ולצפייה בגלריות תמונות מאירועים עדכניים.

להסבר לצורך התקנה והפעלת האפליקציה לחץ כאן 

יש להזדהות עם המייל ארגוני והסיסמא למייל

מסמכי קליטה

כחלק מתהליך קליטתך תתבקש למלא או לצרף במערכת ממוחשבת את המסמכים הבאים:

יום אוריינטציה לעובדים חדשים

על מנת לאפשר לעובדים החדשים בארגון נחיתה רכה ונעימה ולסייע בהכרת סביבת העבודה החדשה, אנו מקיימים אחת לרבעון יום היכרות לעובדים חדשים עם הארגון. המפגש כולל היכרות עם המבנה הארגוני, שיחה עם נושאי תפקידים בארגון וסיור במוקדים מעניינים באוניברסיטה. בנוסף לכך, מועברים הסברים לגבי תלוש השכר, הזכויות, מערכת הרווחה בארגון ועוד.

על אוניברסיטת אריאל

לעבוד באוניברסיטת אריאל