מידע למועמדים לתואר ראשון

המחלקה להנדסת תעשייה וניהול – העתיד לתעשייה חכמה, יעילה ורווחית

הנדסת תעשייה וניהול הינו אחד מתחומי ההנדסה המבוקשים ביותר בעולם האקדמיה שכן הוא מעניק את כל הכלים לפיתוח חשיבה הנדסית, ניהול בתחומי הטכנולוגיה, התעשייה והייצור, התמודדות עם מגוון מצבים מקצועיים מורכבים ופיתוח מחקרים בתחומי התמחות שונים.

המחלקה לימודי הסמכה לתואר ראשון (B.Sc) בהנדסת תעשייה וניהול באוניברסיטת אריאל מקדישה משאבים רבים בהקניית ידע מכוון לסטודנטים בתחומי היזמות, השבחת תפוקה והגברת פריון במערכות ייצור ושירות ומכשירה מהנדסים בתחומי מערכות אוטונומיות, ארגונומיה וגורמי אנוש והנדסת ידע ונתונים.

תוכנית

תכנית הלימודים של התואר הראשון בהנדסת תעשייה וניהול כוללת מקצועות מתמטיים והנדסיים, פרקים ממדעי הכלכלה, מדעי ההתנהגות וניהול כשהידע המוקנה לסטודנטים מוכוון ליזמות ולהשבחת תפוקה והגברת פריון במערכות ייצור ושירות.

לאורך כל הלימודים אנו מעודדים את הסטודנטים לחשיבה יצירתית, חיפוש פתרונות חדשניים ויצירת מנועי צמיחה אשר ילווה אתכם בכל תוכן בו תחברו להתמקצע. לצרוך כך בנינו  פרשיות לימוד בנושאים כמו חקר ביצועים וסטטיסטיקה, מדידת ביצועים ופריון, מערכות אוטונומיות ורובוטיקה, נהול הייצור,  למידת מכונה ואינטליגנציה מלאכותית, בקרת מלאי ושרשרות אספקה, תכן ארגונומי וגורמי אנוש.

התכנית קיבלה הכרה של המועצה להשכלה גבוהה (מל"ג) ירושלים.

כאן בשביל שלכם

על מנת לסייע לכם למצות את היכולות שלכם ולהפיק את המרב, אנו מעמידים לרשות הסטודנטים מרצים מנוסים אשר ילוו אתכם לאורך כל התואר, מעבדות מתקדמות בתחומי המחשבים, האוטומציה ורובוטיקה, קבלת החלטות וגורמי אנוש, קורסי העשרה, ספרייה חדישה עם כל המידע הנדרש וצוות מטה קשוב אשר יאפשר לכם להתרכז בדברים החשובים באמת.

על בסיס התואר ראשון ניתן להמשיך ללימודי מוסמכים בהנדסת תעו"נ.