שירותי הספריה

השאלת ספרים

רשאים לשאול ספרים סטודנטים ואנשי סגל האוניברסיטה עם פתיחת כרטיס קורא על-ידי הצגת תעודה מזהה או כרטיס עובד והפקדת פיקדון על-סך 600 ₪ אשר מוחזר עם סגירת הכרטיס. בדרך כלל ספרי לימוד ועיון ניתנים להשאלה לשבוע ימים ואילו סיפורת ושירה לחודש. הספריה לעתים מגבילה את משך תקופת ההשאלה של ספרים שיש להם ביקוש רב. ספרי עיון כמו אנציקלופדיות, לקסיקונים, מילונים, ספרי דת, סדרות ועוד לא ניתנים להשאלה כלל. ספרים שמורים מושאלים בסוף היום עד ליום המחרת בבוקר או לסוף שבוע.

הזמנת ספרים מושאלים

ניתן להזמין ספר המושאל באותה עת לקורא אחר. כאשר מוחזר הספר, יתבקש המזמין להגיע לספריה עד השעה 21:00 ביום למחרת כדי לשאול את הספר. במידה והראשון בתור הממתינים לא יגיע לשאול את הספר, יוזמן הבא בתור ברשימה.

גישה למאגרי המידע מחוץ לכותלי הספריה

לסטודנטים ולמרצים של האוניברסיטה ישנה גישה למאגרי המידע עליהם הספריה מנויה גם מחוץ לכותלי הספריה באמצעות סיסמת המידע האישי. פניות טלפוניות לקבלת סיוע בשימוש במאגרי מידע אלקטרוניים אלו נענות כל יום עד השעה 21:00. במקרה של בעיה בסיסמה יש לפנות למחלקת מערכות מידע של האוניברסיטה בטלפון: 03-9066383.

הדפסה בענן

מעתה ניתן להדפיס מכל מחשב נייד או טלפון סלולרי. לחצו על הכפתור על מנת להיכנס לאתר ההדפסה בענן.

תוכנות מקוונות

לנוחיותכם הותקנו מספר תוכנות מקוונות אליהן ניתן לגשת גם ממחשבי האוניברסיטה וגם מהבית.

הארכת ספרים

בספריה ניתן שרות הארכה אוטומטית. הארכה אוטומטית מתבצעת מדי בוקר ומאריכה את תקופת ההשאלה ביום נוסף במידה והספר אינו מוזמן על-ידי קורא אחר. הקורא אחראי לבדוק באופן תמידי האם בוצעה הארכה.

השאלת מחשבים נישאים (Laptops)

בספריה 30 מחשבים נישאים המושאלים לסטודנטים לשבוע.

השאלה בין-ספרייתית למרצים וסגל האוניברסיטה

מרצים וסגל האוניברסיטה רשאים להזמין מאמרים וספרים במסגרת השאלה בין-ספרייתית.

הדרכות ושירותי יעץ

מחלקת הייעץ מסייעת לכל פונה. הסיוע ניתן לאחר השתתפות בהדרכה קבוצתית המתקיימת בספריה בנושא דליית מידע ממאגרי מידע אלקטרוניים. ההדרכות מועברות כ-3 פעמים בשבוע בבוקר ובערב ובמשך כל השנה בהתאם לדרישה. למעוניינים ניתן להירשם בדלפק השירות בספריה בטלפון: 03-9066123.

רשת אלחוטית

בספריה רשת אלחוטית אליה ניתן להתחבר מכל מחשב נייד.

צפייה בסרטים ושיעורים מצולמים

ניתן לצפות בסרטי DVD ושיעורים מצולמים של מרצי האוניברסיטה.