קורסים לפי שנים

שנה א' סמסטר א'

שנה א' סמסטר א'
שם הקורסש"סשעותרכז הקורס
אנטומיה א'8104פרופ' אשר אור נוי
אמבריולוגיה226פרופ' אשר אור נוי
היסטולוגיה678ד"ר גדי תורג'מן
סטטיסטיקה רפואית226פרופ' מונה בועז
ביולוגיה מולקולארית קלינית226ד"ר תמר יולזרי
גנטיקה רפואית565פרופ' רות בירק
חינוך רפואי, אתיקה ומשפט226פרופ' עו"ד רחלי ניסנהולץ-גנות
מבוא לאימונולוגיה קלינית452פרופ' מיכאל פירר
סדנת תקשורת ברפואה- סדנא של חצי יום אחת לשבועיים226פרופ' תלמה קושניר
* עזרה ראשונה- סדנא חד פעמית בת שבוע   
סה"כ לסמסטר33429 

שנה א' סמסטר ב'

שנה א' סמסטר ב'
שם הקורסש"סשעותרכז הקורס
אנטומיה ב'339פרופ' אשר אור נוי
נוירואנטומיה339פרופ' אשר אור נוי
פתולוגיה כללית678ד"ר שרית אביאל-רונן
מיקרוביולוגיה קלינית452פרופ' שירי נבון-ונציה
פיזיולוגיה לתלמידי רפואה339פרופ' יצחק מיכאלבסקי
ביואינפורמטיקה וכריית מידע רפואי452פרופ' מלי שלמון
פרמקולוגיה קלינית452פרופ' גידי קורן
אפידמיולוגיה ובריאות הציבור226פרופ' מונה בועז
סדנת תקשורת ברפואה- סדנא של חצי יום אחת לשבועיים226פרופ' תלמה קושניר
* תהליכי מו"פ ויזמות רפואית- סדנא חד פעמית של 4 שעות   
סה"כ לסמסטר31403 

סמסטר א'

שנה ב' סמסטר א'

שם הקורס

ש"ס

רכז הקורס

מערכת העצבים והנפש

10

פרופ' ישראל שטראוס

מערכת הנשימה

8

פרופ' יעקב סיוון

מערכת הלב וכלי הדם

9

פרופ' יונתן חסין

מערכת העיכול

8

פרופ' ירון ניב

מערכת אימונולוגיה ומחלות זיהומיות

3

פרופ' שי אשכנזי

סה"כ לסמסטר

38

 

סמסטר ב'

שנה ב' סמסטר ב'

שם הקורס

ש"ס

רכז הקורס

מערכת הכליה ודרכי השתן

8

פרופ' אשר קורזיץ

מערכת הרבייה

10

פרופ' איתן לוננפלד

מערכת אנדרוקרינית

2

פרופ' נעמי ויינטרוב

מערכת השריר, השלד והעור

4

פרופ' האוורד עמיטל

מערכת אונקולוגיה והמטולוגיה

8

פרופ' אבישי סלע ופרופ' עופר שפילברג

מעבר מידע מדעי ליישום קליני (EBM)

3

פרופ' אהובה גוליק

סה"כ לסמסטר

35

 

שנתי

שם הקורסש"סרכז הקורס
סדנת תקשורת ברפואה4פרופ' תלמה קושניר

- סה"כ שנה ב' 77 ש"ס -

הוראה קלינית ליד מיטת החולה , בבתי החולים ובמרפאות בקהילה, לפי התכנית להלן. כל סטודנט ישהה במחלקות המפורטות בהמשך, אולם סדר הלימודים הקליניים במחלקות השונות משתנה מקבוצה לקבוצה.

שם הקורסש"ס
רפואה פנימית (כולל מקצועות העל)12
רפואת ילדים8
כירורגיה (כללית וספציפית)8
גניקולוגיה ומילדות6
פסיכיאטריה (מחלקה ומרפאות)4
רפואת משפחה3
הרדמה (כולל טיפול נמרץ ומרפאת כאב)2
רפואה דחופה2
נוירולוגיה (מחלקות ומרפאות)3
אורתופדיה ושיקום2
עור (מחלקה ומרפאות)1
אא"ג1
עיניים1

טרום סטאז':

שם הקורסש"ס
רפואה פנימית3
רפואת ילדים3
כירורגיה3
לימודי בחירה4

בנוסף- מפגשים לימודיים לאורך השנה בנושאים: מקצוענות ברפואה, תקשורת

ואתיקה רפואית ובחינות גמר ארציות

הסטודנטים יחויבו במחקר תזה, מונחית על ידי אחד מאנשי הסגל האקדמי בנושא ממדעי יסוד או מחקר קליני. ההדרכה תינתן במהלך שנה א'.

הלימודים הקליניים יתקיימו בבתי החולים הבאים (ייתכנו שינויים):

בתי חולים כלליים: איכילוב, בלינסון, שיבא, שניידר, וולפסון, אסף הרופא, מעייני הישועה, לניאדו

והלל יפה.

בתי חולים לבריאות הנפש: לב  השרון, מעלה הכרמל ושלוותה.

בתי חולים לגריאטריה ושיקום: מרכז גריאטרי דורות נתניה, בי"ח שיקומי רעות.