המחלקה לפיתוח משאבים

המחלקה לפיתוח משאבים וקשרי חוץ באוניברסיטת אריאל בשומרון אחראית על כל פעילות גיוס הכספים וקידום האוניברסיטה באמצעות הרשת הבינלאומית של אגודות הידידים.

המחלקה לפיתוח משאבים עובדת בשיתוף פעולה עם גורמים שונים באוניברסיטה במגוון תחומים: גיוס תרומות, הפקת אירועים, הכנת חומר שיווקי, אירוח משלחות ותורמים, טיפול בקשרי תורמים ומערך התרומות.

יעקב גאון – סגן הנשיא לפיתוח משאבים וקשרי חוץ

בתפקידו כסגן הנשיא לפיתוח משאבים וקשרי חוץ באוניברסיטת אריאל, יעקב מתכנן ומטמיע את כל ההיבטים של הפעילות של המחלקה לפיתוח משאבים.

יעקב ממלא תפקיד מרכזי כנציג הנהלת האוניברסיטה בפיתוח מערכות יחסים אסטרטגיות המאפשרות לאוניברסיטת אריאל למקסם את השפעתה.

בעבר מילא תפקידים בכירים בחברות מהמובילות בעולם ההיי-טק כגון Applied Materials, HP, NCR and IBM , בניהול שירותים גלובאליים, ייעוץ ומכירות.

יעקב מתנדב בתכנית המנטורים של בית הספר ליזמות באוניברסיטת אריאל, ומכהן בוועד עמותת רפואה בטוחה.

בעל תואר ראשון בהנדסת תעשיה וניהול מאוניברסיטת אריאל, תואר שני במנהל עסקים (MBA) מהאוניברסיטה העברית בירושלים ותעודת ניהול פרויקטים (PMP) ממוסד PMI.

יעקב גאון – סגן הנשיא לפיתוח משאבים וקשרי חוץ

אדריאן טריגר – מנהל קשרי תורמים

לאחר שעמד בהצלחה בראש המחלקה הבינלאומית למשאבים ותכנון אסטרטגי של עמותת צהר, עבר אדריאן לאוניברסיטת אריאל בשנת 2018 שם הוא משמש כמנהל קשרי תורמים.

במקור מקייפטאון, דרום אפריקה, אדריאן סיים בהצלחה את לימודיו בתחום השיווק הבינלאומי באחד מבתי הספר המובילים לשיווק בדרום אפריקה, ולאחר מכן עבד במספר חברות מובילות בתחום הפרסום.

עלה ארצה בשנת 1997 ולמד בישיבת הר עציון, ולאחר מכן התנדב לשירות צבאי בחטיבת הנח"ל.

לאחר השירות הצבאי אדריאן עבד כמנהל מרקום ומכירות בחברת מרידיאן טכנולוגיות תרגום ובהמשך בניהול פרויקטים בחברת RM Concept.

בשנת 2006 אדריאן ייסד את חברת ABT אשר סיפקה ייעוץ שיווקי לגורמים עולמיים רבים כמו בנק לאומי לישראל והראל בחברה לביטוח, וכן חברות היי-טק וביו-טק.

אדריאן טריגר – מנהל קשרי תורמים