המחלקה לפיתוח משאבים

המחלקה לפיתוח משאבים וקשרי חוץ באוניברסיטת אריאל בשומרון אחראית על כל פעילות גיוס הכספים וקידום האוניברסיטה באמצעות הרשת הבינלאומית של אגודות הידידים.

המחלקה לפיתוח משאבים עובדת בשיתוף פעולה עם גורמים שונים באוניברסיטה במגוון תחומים: גיוס תרומות, הפקת אירועים, הכנת חומר שיווקי, אירוח משלחות ותורמים, טיפול בקשרי תורמים ומערך התרומות.

בובי בראון – משנה לנשיא לפיתוח משאבים וקשרי חוץ

בובי בראון מגיע לאוניברסיטת אריאל לאחר קריירה ארוכה ומגוונת בשירות מדינת ישראל והעולם היהודי ברחבי העולם.

בובי ניהל רשימה מרשימה של תכניות ופרויקטים עבור מספר ארגונים הכוללים את ההסתדרות הציונית העולמית  והסוכנות היהודית. הוא ניהל את "פרויקט לב", תכנית משותפת למדינת ישראל והסוכנות היהודית שהוקמה במטרה לזהות ולנהל משא ומתן להשבת רכוש יהודי שנבזז על ידי הנאצים במלחמת העולם השנייה.

בנוסף, בובי כיהן בדירקטוריון של "יד ושם", חברת אל על, הקרן הקיימת לישראל, החברה לפיתוח גוש עציון. 

תפקידו הבולט ביותר של בובי היה כיועץ ראש הממשלה לענייני התפוצות שבו שימש כמקשר בין מדינת ישראל לארגונים ומוסדות יהודיים ברחבי התפוצות, ולקח חלק פעיל במעורבות המדינה בהקמת תכנית "תגלית".

בובי הוא בין המייסדים של יישוב תקוע המשגשג בגוש עציון, ושימש כיו"ר היישוב במשך מספר קדנציות ותרם להצלחת האזור כולו.

ליצירת קשר:  bobbyb@ariel.ac.il

בובי בראון – משנה לנשיא לפיתוח משאבים וקשרי חוץ

אדריאן טריגר – מנהל קשרי תורמים

לאחר שעמד בהצלחה בראש המחלקה הבינלאומית למשאבים ותכנון אסטרטגי של עמותת צהר, עבר אדריאן לאוניברסיטת אריאל בשנת 2018 שם הוא משמש כמנהל קשרי תורמים.

במקור מקייפטאון, דרום אפריקה, אדריאן סיים בהצלחה את לימודיו בתחום השיווק הבינלאומי באחד מבתי הספר המובילים לשיווק בדרום אפריקה, ולאחר מכן עבד במספר חברות מובילות בתחום הפרסום.

עלה ארצה בשנת 1997 ולמד בישיבת הר עציון, ולאחר מכן התנדב לשירות צבאי בחטיבת הנח"ל.

לאחר השירות הצבאי אדריאן עבד כמנהל מרקום ומכירות בחברת מרידיאן טכנולוגיות תרגום ובהמשך בניהול פרויקטים בחברת RM Concept.

בשנת 2006 אדריאן ייסד את חברת ABT אשר סיפקה ייעוץ שיווקי לגורמים עולמיים רבים כמו בנק לאומי לישראל והראל בחברה לביטוח, וכן חברות היי-טק וביו-טק.

אדריאן טריגר – מנהל קשרי תורמים