רשימת מוסדות תורניים המוכרים לפטור

  • מוסדות "שערי ציון" בני ברק
  • שיח יצחק
  • בית מדרש רעותא
  • ישיבת גבעת אולגה
  • בית מדרש איתמר
  • בית מדרש נתיבות דרור – תלם
  • הישיבה הגבוהה מאור טוביה
  • הישיבה הגבוהה הסדר בית שאן
  • ישיבת ארץ הצבי פדואל
  • ישיבת 'איילת השחר'
  • ישיבת אור אלחנן
  • ישיבת אור וישועה
  • ישיבת אור עציון
  • ישיבת אורות אביב
  • ישיבת אורות האר"י
  • ישיבת איתמר
  • ישיבת אלון מורה
  • ישיבת אפיקי דעת – שדרות
  • ישיבת אש התורה
  • ישיבת בית אורות
  • ישיבת בית אל
  • ישיבת בית מוריה באר שבע
  • ישיבת בית מתתיהו
  • ישיבת ברכת משה – מעלה אדומים
  • ישיבת הגולן
  • ישיבת הגוש הר עציון
  • ישיבת היכל אליהו
  • ישיבת הכותל
  • ישיבת המאירי
  • ישיבת הנגב (עזתה)
  • ישיבת ההסדר אורות שאול פתח תקוה
  • ישיבת ההסדר אמי"ת עפולה/ ראש פנה
  • ישיבת ההסדר כרמי-אל
  • ישיבת ההסדר מעלה אפרים
  • ישיבת הסדר אהבת ישראל
  • ישיבת הסדר בינות רעננה
  • ישיבת הסדר גבוהה – שדרות
  • ישיבת הסדר חולון
  • ישיבת הסדר נהר דעה
  • ישיבת הסדר נווה דקלים
  • ישיבת ההסדר קרית אתא
  • ישיבת הסדר קרית שמונה
  • ישיבת הסדר קרני שומרון
  • ישיבת אורות שאול
  • ישיבת ההסדר דימונה
  • ישיבת ההסדר ירוחם
  • ישיבת אורות יעקב
  • ישיבת ברכת יוסף
  • ישיבת גרודנא באר יעקב
  • ישיבת הסדר שדרות
  • ישיבת נווה אביה
  • ישיבת הסדר תקוע
  • ישיבת הקבוץ הדתי
  • ישיבת הר ברכה
  • ישיבת הר המור
  • ישיבת חברון
  • ישיבת טפחות
  • ישיבת כפר חסידים
  • ישיבת כרם ביבנה
  • ישיבת לב לדעת – שדרות
  • ישיבת מאורות התורה
  • ישיבת מדברה כעדן מצפה רמון
  • ישיבת מיר
  • ישיבת מאיר הראל – מודיעין
  • ישיבת מכון מאיר
  • ישיבת מעלה אליהו
  • ישיבת מעלה גלבוע – הקיבוץ הדתי
  • ישיבת מעלות יעקב
  • ישיבת מרכז הרב
  • ישיבת מרכז תורני לאומי על שם מרן רבי יוסך קארו
  • ישיבת ניר קרית ארבע
  • ישיבת נצרים – אריאל/"נצר מטעי"
  • ישיבת נתיבות דרור – תלם
  • ישיבת סלובודקה
  • ישיבת עטרת כהנים
  • ישיבת עכו
  • ישיבת ערשנו רעננה
  • ישיבת עתניאל- בית ועד-הר חברון
  • ישיבת פונוביז'
  • ישיבת קול תורה
  • ישיבת ראשון לציון
  • ישיבת שבות ישראל
  • ישיבת שיח ידידיה
  • ישיבת שדמות נריה – ישיבת הבקעה
  • ישיבת שבי חברון
  • ישיבת שילה
  • ישיבת שירת משה יפו
  • ישיבת שעלבים
  • ישיבת תפארת צבי
  • קרית חינוך מכלול
  • ישיבת נחלת יצחק עטרת נחמיה
  • ישיבת הסדר נצרת עילית
  • ישיבת הסדר רמת השרון
  • ישיבת רמת גן
  • ישיבת עז שלמה
  • חמדת הדרום (מלבד תוכנית עולים)
  • ישיבת קדומים
  • בית מדרש תורני למנהיגות חברתית
  • מכינת עמי- חי 
  • המכינה הקדם-צבאית קרית מלאכי
  • מכינת אור מאופיר
  • מכינת אלישע
  • מכינת ארזי הלבנון – מעלה אפרים
  • מכינת בית יתיר
  • מכינת חוסן – פדואל
  • מכינת חמדת יהודה – חמדת
  • מכינה ישיבתית נטע שורק
  • מכינת כרמי חיל – קיבוץ בית רימון – פרד"ס רימוני
  • מכינת לוד
  • מכינה ישיבתית "מעוז" לוד
  • מכינת מגן שאול – נוקדים
  • מכינת מיצר
  • מכינת מיתרים לכיש בית גוברין
  • מכינת משכיות
  • מכינת עטרת ירושלים
  • מכינת עצם-עצמונה
  • מכינת קשת יהודה
  • מכינת תמיר קצרין
  • מכינת שובו אחים
  • מכון משפטי ארץ
  • כולל ארץ חמדה
  • כולל שבי שומרון
  • בית מדרש לתורה ועבודה שדה אליהו
  • בני דוד- עלי
  • מכון עמיאל
  • מכון הרי פישל, ירושלים
  • המכון הגבוה לתורה באוניברסיטת בר אילן
  • אוניברסיטת בר אילן- המדרשה
  • בית המדרש לנשים – מגדל עז
  •  
  • בית מדרש ישראלי לחברה וסביבה -"אדרת"
  •  
  • בית מדרש אלול
  •  
  • מדרשת אביב
  •  
  • מדרשת אור חיה
  •  
  • מדרשת אורות עציון – גבעת וושינגטון
  •  
  • מדרשת אוריה
  •  
  • מדרשת איילת השחר
  •  
  • מדרשת באר
  •  
  • מדרשת בינת
  •  
  • מדרשת בת ציון
  •  
  • מדרשת הרובע
  •  
  • משרשת הרמבם
  •  
  • מדרשת טהר
  •  
  • מדרשת טל מנשה
  •  
  • מדרשת יעלה – המכללה ירושלים (+תכנית אילת)
  •  
  • מדרשת יעוד
  •  
  • מדרשת לינדנבאום
  •  
  • מדרשת לפידות – רעות שדרות
  • מכון אורה
  • דניאלי – בני דוד
  • בית ישראל
  • מדרשת מבראשית
  • מדרשת מודיעין
  •  
  • מדרשת מעמקים – המרכז האקדמי לב
  •  
  • מדרשת נגה רחובות
  •  
  • מדרשת נגוהות
  •  
  • מדרשת נוב
  •  
  • מדרשת עין הנצי"ב
  •  
  • מדרשת ערבות- נתיבות
  •  
  • מדרשת צהלי
  •  
  • מדרשת צרי
  •  
  • מדרשת שובה
  •  
  • מדרשת שילת
  •  
  • מדרשת שירת חברון
  •  
  • מדרשת תאיר הרצליה
  •  
  • מדרשת תל חי
  •  
  • מכון ראשית- מדרשת מעון
  •  
  • מתן
  •  
  • נשמת
  •  
  • עין פרת