סיירת מרתונים

Slider

בס"ד

סיירת מרתונים סמסטר ב' תשע"ט יוצאת לדרך!

  • מתרגלים מומלצים ובעלי ניסיון
  • כיתות קטנות (כ-20 סטודנטים)
  • 8 שעות לתיגבור

עלות:    110 ש"ח לתיגבור    (לסבסוד ניתן לפנות למדור סיוע ורווחה)

שימו לב- מספר המקומות מוגבל! 

אינפי 1

אינפי 1- הנדסת חשמל ואלקטרוניקה/ הנדסת מכונות ומכטרוניקה, עם איתי גרינבלט

יום חמישי,20/06/2019 בין השעות 9:00-13:00

יום שישי, 21/06/2019 בין השעות 8:00-12:00

להרשמה לחץ כאן

 

חדו"א 2

חדו"א 2- כללי הנדסות, עם יבגני פורמן

יום שני, 03/06/2019 בין השעות 9:00-13:00

יום שני, 10/06/2019 בין השעות 9:00-13:00

להרשמה לחץ כאן

חדו"א 2- כללי הנדסות, עם יבגני פורמן

יום שלישי, 18/06/2019 בין השעות 9:00-17:00

להרשמה לחץ כאן

אינפי 2

אינפי 2- הנדסת חשמל ואלקטרוניקה/ הנדסת מכונות ומכטרוניקה, עם יבגני פורמן

יום ראשון, 16/06/2019 בין השעות 17:00-21:00

יום שני, 17/06/2019 בין השעות 17:00-21:00

להרשמה לחץ כאן

אינפי 2- הנדסת חשמל ואלקטרוניקה/ הנדסת מכונות ומכטרוניקה, עם יבגני פורמן

יום שלישי, 18/06/2019 בין השעות 17:00-21:00

יום רביעי, 19/06/2019 בין השעות 17:00-21:00

להרשמה לחץ כאן

 

פיזיקה 2

פיזיקה 2- הנדסת חשמל ואלקטרוניקה, עם יפית אורבך

יום שני , 24/06/2019 בין השעות 10:00-18:00

להרשמה לחץ כאן

 

פיזיקה 2- הנדסת חשמל ואלקטרוניקה, עם יפית אורבך

יום שלישי, 25/06/2019 בין השעות 10:00-18:00

להרשמה לחץ כאן

 

פיזיקה 2 חשמל-  הנדסת מכונות ומכטרוניקה, עם עוז בן יוסף

יום שני, 24/06/2019 בין השעות 17:00-21:00

יום שלישי, 25/06/2019 בין השעות 17:00-21:00

להרשמה לחץ כאן

 

פיזיקה חשמל

פיזיקה חשמל- הנדסה אזרחית, עם מתן אורן

יום שני , 24/06/2019 בין השעות 9:00-17:00

להרשמה לחץ כאן

 

פיזיקה חשמל – הנדסה אזרחית, עם מתן אורן

יום שלישי, 25/06/2019 בין השעות 9:00-17:00

להרשמה לחץ כאן

פיזיקה 1 מכניקה

פיזיקה 1 מכניקה- הנדסת חשמל ואלקטרוניקה/ הנדסת מכונות ומכטרוניקה, עם אריה רוצ'טין

יום שלישי, 25/06/2019 בין השעות 17:00-21:00

יום רביעי, 26/06/2019 בין השעות 17:00-21:00

להרשמה לחץ כאן

פיזיקה  מכניקה- הנדסת תעשייה וניהול, עם אריה רוצ'טין

יום רביעי, 26/06/2019 בין השעות 9:00-17:00

להרשמה לחץ כאן

פיזיקה מכניקה- הנדסה אזרחית, יפית אורבך

יום חמישי, 27/06/2019 בין השעות 8:00-16:00

להרשמה לחץ כאן

פיזיקה מכניקה- הנדסת תעשייה וניהול, עם עוז בן יוסף

יום חמישי, 27/06/2019 בין השעות 9:00-17:00

להרשמה לחץ כאן

שדות אל"מ

שדות אל"מ- הנדסת חשמל ואלקטרוניקה, עם אברהם שילה

יום ראשון , 23/06/2019 בין השעות 9:00-17:00

להרשמה לחץ כאן

שדות אל"מ- הנדסת חשמל ואלקטרוניקה, עם אברהם שילה

יום שני , 24/06/2019 בין השעות 9:00-17:00

להרשמה לחץ כאן

שדות אל"מ- הנדסת חשמל ואלקטרוניקה, עם אברהם שילה

יום שלישי, 25/06/2019 בין השעות 9:00-17:00

להרשמה לחץ כאן

תורת המספרים

תורת המספרים- מדמ"ח, עם גיל לוי

יום ראשון, 16/06/2019 בין השעות 9:00-17:00

להרשמה לחץ כאן

 

תורת המספרים- מדמ"ח, עם גיל לוי

יום ראשון, 17/06/2019 בין השעות 9:00-17:00

להרשמה לחץ כאן

חדו"א 1

חדו"א 1- כללי הנדסות, עם יבגני פורמן

יום ראשון, 23/06/2019 בין השעות 9:00-17:00

להרשמה לחץ כאן

 

חדו"א 1- כללי הנדסות, עם יבגני פורמן

יום שני, 24/06/2019 בין השעות 13:00-21:00

להרשמה לחץ כאן

מבוא לחישוב

מבוא לחישוב – מדמ"ח, עם גיל לוי

יום ראשון, 30/06/2019 בין השעות 9:00-17:00

להרשמה לחץ כאן

 

 

מבני נתונים

מבני נתונים- מדמ"ח, עם גיל לוי

יום שני, 01/07/2019 בין השעות 9:00-17:00

להרשמה לחץ כאן

 

SPSS / מדעי החברה

SPSS- מדעי החברה, עם שאי אוקרופ

יום ראשון, 23/06/2019 בין השעות 13:00-21:00

להרשמה לחץ כאן

SPSS- מדעי החברה, עם שאי אוקרופ

יום ראשון, 30/06/2019 בין השעות 13:00-21:00

להרשמה לחץ כאן

מיקרו לכלכלנים- כלכלה ומנהל עסקים, עם דור שי

יום שלישי, 25/06/2019 בין השעות 14:00-22:00

להרשמה לחץ כאן

מתמטיקה לכלכלנים א'- כלכלה ומנהל עסקים, עם דור שי

יום שלישי, 02/07/2019 בין השעות 14:00-22:00

להרשמה לחץ כאן

ליניארית

ליניארית – כללי הנדסות, עם יבגני פורמן

יום שני, 10/06/2019 בין השעות 15:00-19:00

יום ראשון, 16/06/2019 בין השעות 9:00-13:00

להרשמה לחץ כאן

ליניארית – כללי הנדסות, עם גרינבלט איתי

יום רביעי, 12/06/2019 בין השעות 13:00-9:00

יום חמישי, 13/06/2019 בין השעות 13:00-9:00

להרשמה לחץ כאן

ליניארית – כללי הנדסות, עם יבגני פורמן

יום שני, 17/06/2019 בין השעות 17:00-9:00

להרשמה לחץ כאן

ליניארית 1- מדמ"ח, עם יבגני פורמן

יום שלישי, 25/06/2019 בין השעות 17:00-21:00

יום רביעי, 26/06/2019 בין השעות 17:00-21:00

להרשמה לחץ כאן

ליניארית 1- מדמ"ח, עם יבגני פורמן

יום שלישי, 25/06/2019 בין השעות 9:00-13:00

יום רביעי, 26/06/2019 בין השעות9:00-13:00

להרשמה לחץ כאן

מבנים דיסקרטיים

מבנים דיסקרטיים- מדמ"ח, עם גיל לוי

יום ראשון, 07/07/2019 בין השעות 17:00-21:00

יום שני, 08/07/2019 בין השעות 17:00-21:00

להרשמה לחץ כאן

 

מבנים דיסקרטיים- מדמ"ח, עם גיל לוי

יום שני, 08/07/2019 בין השעות 9:00-17:00

להרשמה לחץ כאן

לוגיקה ותורת הקבוצות

לוגיקה ותורת הקבוצות- מדמ"ח, עם גיל לוי

יום חמישי, 04/07/2019 בין השעות 9:00-17:00

להרשמה לחץ כאן

 

לוגיקה ותורת הקבוצות- מדמ"ח, עם גיל לוי

יום ראשון, 07/07/2019 בין השעות 9:00-17:00

להרשמה לחץ כאן