סדנאות עבור תינוקות והוריהם – מרפאות מ.ט.ר

סדנאות עבור הורים לתינוקות - מרפאות מ.ט.ר

יצירת קשר

03-9765777

03-9765743

המרפאות האוניברסיטאיות באריאל מהוות מרכז טיפולי רב מקצועי. אנחנו מספקים מגוון שירותים לציבור הרחב, החל מינקות ועד גיל מבוגר. בנוסף לטיפולים הפרטניים, המתקיימים במרפאות, מתקיימות במסגרת המרפאות גם קבוצות שונות ומגוונות:

  1. סדנת לדעת לגעת – מסדנת עיסוי תינוקות המועברות על ידי פיזיותרפיסטית התפתחותית. מטרת הסדנא היא לסייע לך ההורה ללמוד ולהכיר את התינוק שלך, ולהבין טוב יותר את שפת הגוף שלו. בסדנא נלמד כיצד לתקשר ולהתקשר באמצעות המגע, ונכיר כלים להרגעת התינוק.
  2. סדנת צעד בטוח – בסדנת לווי התפתחותי מוטורי ותחושתי של תינוקות המועברות על ידי פיזיותרפיסטית התפתחותית. הסדנא מיועדת להורים המעוניינים לשתף, להתייעץ ולקבל כלים מקצועיים לעידוד ההתפתחות המוטורית והתחושתית של התינוק, במפגשים חווייתיים ומהנים.
  3. סדנת בייבי יוגה – יוגה התפתחותית המועברות על ידי פיזיותרפיסטית התפתחותית. הפעילות תורמת להתפתחות יכולות וכישורים פיזיולוגיים, קוגניטיביים ורגשיים, למניעה ולאיתור של בעיות בהתפתחות. הסדנא מחזקת את הביטחון העצמי של תינוקך, את יכולתו להתמודד עם שינוי והפתעה ואת תחושת התמצאותו במרחב. התרגול עדין, נעים, בטיחותי ומתחשב ברצונות ובצרכי התינוק.
  4. סדנת תזונת תינוקות – סדנת מעבר למוצקים למאכלים משלימים מועברת על ידי תזונאית קלינית. מטרת הסדנא, לאפשר לכם ההורים ללמוד להכיר איך, מתי, כמה ולמה להכניס מזונות משלימים לתפריט התינוק שלכם ובכך לעזור לכם להתמודד עם מזונות אלה בצורה מוצלחת יותר.